ABOUT ME


Ahojte a vitajte na mojom blogu! Volám sa Ivana, no oveľa viac sa mi páči, keď ma ľudia volajú Ajvn. :) Mám 22 rokov a aktuálne študujem masmediálnu komunikáciu v bakalárskom ročníku. Aj keď sa to možno nezdá, tak táto stránka vznikla už v decembri 2011, no s blogovaním som začala už oveľa oveľa skôr.

Tento blog je pre mňa niečo ako denníček alebo archív rôznych spomienok môjho života, keďže som tu zdieľala a vlastne ešte stále zdieľam množstvo fotografií, zážitkov či osobných poznatkov a vecí, ktoré som si obľúbila. Vytvorila som si svoj svet, ktorý mi slúži na odreagovanie, využitie kreativity a kde sa vždy rada vraciam. :)

Ak ma sledujete dlhšie viete, že za tie roky si blog čo to odskákal a prešiel viacerými zmenami. Tak ako aj my starneme, meníme sa, či už vo výzore alebo v správaní, tak aj blog reflektuje to, kým sme práve teraz. Z icanwearmyconverse, jeansandtee ostalo už len obyčajné ONLYAJVN. A myslím, že je to tak najlepšie, lebo to som proste ja, moja osobnosť a niečo, čo sa snažím budovať a rozvíjať.

Za posledné roky som určite dospela, našla si množstvo nových záujmov a vecí, ktoré ma bavia a nič nerobenie je pre mňa hrozná nuda a niekedy si pripadám ako workoholik. :P Aspoň momentálne žijem dosť rušným životom, že niekedy neviem, kde mi hlava stojí a všetko si musím plánovať. Zo všetkého najradšej sa aj tak venujem fotografii. Som s tým spätá odkedy som dostala prvú zrkadlovku a hoci sa stále strácam v technických veciach, baví ma fotiť takmer všetko. Popri fotke sa občas pokúšam postrihať aj nejaké video, hlavne rôzne vlogy z výletov, no na mojom youtube kanáli nájdete aj mnoho iného. Youtube je určite platforma, na ktorej by som chcela byť aktívnejšia, no stále sa mi nejako nedarí. :)

Ako každé dievča mám blízko k móde, kozmetike a samozrejme nakupovaniu. Fotenie outfitov sa pre mňa stalo rutinou a na blogu sa objavujú veľmi často. Za to vďačím aj svojim kamarátom a známym, ktorí sa vždy ochotne chopia roly fotografov. Keď sa podarí, sem tam vyskúšam novinky z oblasti beauty, aj keď v poslednej dobe na líčenie nemám veľa času. :P Nesmiem zabudnúť ani na jedlo, ktoré milujem a kávu, na ktorej som závislá. Neodolám ani koláču a najradšej oddychujem v kaviarničke s útulnou atmosférou. Srdcom som veľká cestovateľka. Zbožňujem pocit, keď mám možnosť navštíviť nejakú novú destináciu a spoznávať rôzne kúty sveta. Aj tu na blogu sa dočítate o mojich zážitkoch z dovoleniek, výletov a iných krajín.

No a na koniec ešte pár slov o mne a pohybe. Mám k nemu blízko už od detstva a aktuálne sa snažím zdokonaliť v behu. Tento šport sa mi veľmi zapáčil a čoraz viac ma to baví. Prešla som si rôznymi obdobiami, keď som sedela len na zadku a nič nerobila a naopak takými, keď som pravidelne cvičila a snažila sa o #healthylifestyle. Všetko je to len o vás a vašom vnútre, akú máte pevnú vôľu a motiváciu. Pretože keď človek chce, tak to ide a dosiahne aj nemožné. Zdravému životnému štýlu by som sa chcela oveľa viac venovať aj na blogu a snáď bude o čom písať. Držte palce a všetkým prajem pekné čítanie. :)


V PRÍPADE ZÁUJMU O KONTAKT/SPOLUPRÁCU, NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ

email - ONLYAJVNBLOG@GMAIL.COM
instagram - ONLYAJVN
 
♥ ♥ ♥
    back to top