Veľká noc privítala JAR 🐇

WHAT I WEAR: t-shirt - MANGO / pants - ZARA / jacket - PULL&BEAR / backpack - NEWYORKER / sneakers - SINSAY

Ahojte a krásny utorok! :) Ako ste strávili prázdniny a Veľkú noc? :) Ja mám pocit, že to zase všetko rýchlo prešlo a nestihla som si to ani poriadne uvedomiť. V posledných rokoch nejako špeciálne tieto sviatky neoslavujeme a sú skôr spojené s voľnom, dobrým jedlom a návštevami blízkych. No a samozrejme všade v obchodoch na vás číhajú rôzne čokoládové vajíčka, zvieratká a ďalšie blbovinky, bez ktorých by to nebolo ono všakže? :D 

Nikdy som nezažila takú tú poriadnu oblievačku či šibačku. Podľa mňa to má oveľa väčšie čaro niekde na dedine, kde je to naozaj veľká tradícia, ľudia sú v krojoch a na oblievanie sa používajú veľké vedrá s vodou či dokonca potok. :D Mňa doma vyšibe akurát tak oco a to mi celkom stačí. Ďalší šibači mi vôbec nechýbajú a ak by aj niekto veľmi chcel prísť, skôr by som každého od toho odhovárala. Celkom dobrá zábavka či možnosť výslužky je to asi viac pre tých mladších, ale ani tie staršie ročníky sa často krát nedajú zahanbiť.

Ak idete v doobedných hodinách na Veľkonočný pondelok MHDčkou, väčšina cestujúcich sú chlapi, mnohí s korbáčmi, voňavkami, slušne oblečení ( teda len poniektorí :D ), alebo aj otcovia so synmi, ktorí ako sa dá predpokladať majú namierené k svojim babkám, mamám, tetám, kamarátkam či iným zástupkyniam ženského pohlavia. :D Keď som bola menšia, tak som aj ja Veľkú noc prežívala o čosi viac, v pondelok sme išli tradične k babke, kde som vyjedala malé čokoládové vajíčka. Obaly od nich som aj s bratrancom pokrčila a hádzali sme ich von z balkóna. :D Neviem, čo to bolo za zábavku, ale teraz som si na to spomenula haha. 


Dnešné fotky vznikli pri mojom poslednom stretku s Majkou. Konečne sa trošku oteplilo, aj keď ešte stále to nebolo ono ( dúfam, že už bude len teplejšie ). :P Rozhodla som sa pre tieto pásikavé nohavice zo ZARY, ktoré som mala na sebe po prvý krát, ale sú strašne pohodlné, so zaujímavým strihom a tak sa mi zapáčili, že ich určite teraz budem nosiť častejšie. Dlhé nohavice a rifle ma už omrzeli, mnohé pomaly ani nosiť nemôžem, lebo mi nesedia a tak čoraz viac obľubujem takéto voľnejšie na ''teplákový štýl''

Nad tým, čo si oblečiem som priveľmi nerozmýšľala, no siahla som po tomto tričku, kde je zobrazená káva ♥, no a zistila som, že mi celkom ladí s podobne sfarbeným pásikom na nohaviciach. :D Tak ma to celkom potešilo, že to bude fajn kombinácia. Nahodila som už len tenisky a'la ''conversky'' a bomber jacket a mohla som vyraziť. 

Stala sa nám ináč celkom vtipná príhoda. :D Keď som fotila Majku, pani, čo akurát venčila svojho psíka nám ho sama ponúkala na fotku. Že to bude super ''rekvizita'', tak som mu dala šancu aspoň ja. :D Pes sa volal MAXO a mal už 15 rokov. Chudáčik úplne sa triasol a asi ani nevedel, do čoho ho jeho panička namočila. Bolo to ale celkom milé a vtipné zároveň. Nakoniec sme sa vybrali ešte do jednej kaviarničky, ktorú mi odporučila Majka. Je úplne zašitá na Obchodnej v jednej uličke a podľa mňa ani veľa ľudí o nej nevie. Volá sa Kafíčko, má sedenie aj vonku, no vnútri to vyzeralo tiež útulne a pokukovala som aj po ich koláčikoch. Majú tam rôzne špecialitky aj čo sa týka kávy, tak tam určite mrknite ak budete mať cestu okolo.  

Komentáre

 1. Veľmi pekné nohavice, krásne si ich skombinovala do pohodlného outfitu a viem si ich predstaviť aj k opätkom :))

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No a kde máš toho pejska na fotce? :D Mně se líbí outfit barevně, osobně bych si ty kalhoty nekoupila, ale tobě sedí :) Velikonoce pro mě byly obdobím odpočinku, který jsem si užívala. V pondělí přišlo jen pár lidí, časy, kdy chodili kluci na základce, jsou už pryč. Docela to od nich kolikrát bolelo :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Věř, že o nic nepřicházíš, bydlím na vesnici a letos jsem dostala vážně hodně. Dokonce mně ukápla i slzička :D Musím říct, že ti to moc sluší, líbí se mi jak k sobě jde to tričko právě s tím pruhem na těch kalhotech :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Outfit je fakt super, tuhle barvu jsem si poslední dobou doopravdy zamilovala a zvlášť takhle na jaře vypadá suprově. :)
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kedysi som aj ja sviatky viac spojené s tradíciami ako olievanie a šibanie, ale všetci moji bratranci už vyrástli, ja som vyrástla, a tak už niekoľký rok máme celá rodina novú tradíciu - na veľkonočný pondelok chodíme niekam na výlet :D
  Nohavice sú úžasné, veľmi ti to pristane! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)