KAŠIČKY AKO OD MAMIČKY

Ahojte a pekný víkend prajem! :) Dnešný článok bude opäť spojený s jedlom a po mandľových mliečkach, o ktorých som písala posledne vám dnes predstavím ďalšie zaujímavé produkty od firmy StaminaFood. Príde mi, že sociálne siete a najmä instagram je zaplavený stále tým istým a pomaly každá druhá ''food bloggerka'' propaguje tie isté výrobky ( keď sa bavíme o jedle samozrejme ). Nehovorím, že je to zlé, alebo že by som niektoré veci neskúšala aj ja, pár spoluprác mám, ale podľa mňa je menej niekedy viac. A navyše ja sama radšej objavím niečo nové, neopozerané, čo stojí za to. 

Takže som rada, že dnes môžem písať o produktoch, na ktoré som narazila pred pár mesiacmi úplne sama, bez žiadnej reklamy, jednoducho som vošla do obchodu a kúpila to. O tom, že ovsené kaše milujem vám hovoriť nemusím, no takto predpripravené v slenenej nádobke som ich ešte nevidela. Prišlo mi to ako super vec, pretože vám to ušetrí robotu, kaša je hotová a môžete si ju zobrať kdekoľvek so sebou. Nevadí, že nie je teplá, už pri prvom ochutnaní som sa do nich zamilovala a vedela som, že musím vyskúšať všetky príchute. 

♥   ♥   ♥

Keď som si kašu kupovala po prvý krát, ešte neboli dostať všetky príchute, no dnes si môžete vybrať MAK, KOKOS, ŠKORICU, KAKAO a VLAŠSKÝ ORECH. Všetko veci, ktoré veľmi obľubujem a rada pridávam do mojich raňajok. Už mi zostáva ochutnať len škoricovú, no zatiaľ som bola so všetkými spokojná.

Je to slovenský výrobok, čo je super, a zloženie poteší tiež. Obsahom je len voda, ovsené vločky, slovenský med, morská soľ a daná príchuť. Takže žiadne pridané ochucovadlá, žiadna chémia, cukor ani laktóza. :) Jediná nevýhoda je teda to, že sa musí skladovať v chlade a trvanlivosť má 21 dní. Ale aj keď ste zvyknutí na teplú kašu, nemalo by vám to príliš prekážať.

Kašičku si môžete dať kedykoľvek buď na raňajky, desiatu alebo zdravý snack. Ja si ich občas beriem ako alternatívu raňajok na cesty, keď si nestíham nič ráno spraviť a takto mám istotu, že sa aspoň trošku nasýtim. Rada k nim pridávam ešte nejaké ovocie, najlepšie banán, alebo napríklad aj oriešky ak ste zvyknutí jesť ráno viac. :) 

A kde sa dajú kaše zohnať? Kupovať ich zvyknem v potravinách Yeme, no na ich stránke si viete pozrieť aj ďalšie odberné miesta. Určite ich vyskúšajte, môžete mi potom dať vedieť, či vám chutili. Podľa mňa Staminu veľa ľudí nepozná, no rozhodne si zaslúži väčšiu pozornosť. 

♥  ♥  ♥

♥   ♥   ♥

Ak náhodou nie ste veľkými milovníkmi ovsených kaší, možno vás poteším tým, že Stamina Food má vo svojej ponuke aj slané oblátky. :P Ručne vyrábané, podľa rodinného receptu z čerstvých ingrediencií a masla. Dostať ich v troch príchutiach - BRYNDZA, CESNAK a SYR, no a práve o tie syrové si budete môcť už zajtra zasúťažiť na mojom instagrame. :) Oblátky som skúšala po prvý krát a sú veľmi chutné, jemnučké a ľahké. Úplne bolo cítiť tú syrovú príchuť tak sa teším na tie ostatné. Super sa hodia ako slaný snack a myslím, že po otvorení balíčka bude raz dva po ňom. Je už len na vás, či si ich vychutnáte sami alebo s rodinou či kamarátmi. :)

Ak vás zaujíma zloženie tak obsahuje mlieko, pšeničnú múku, syr, cesnak alebo bryndzu, maslo, smotanu, vaječný žĺtok, rascu a soľ. Žiadne arómy ani oleje a je to na nich naozaj cítiť. Ja som veľmi rada, že som sa mohla spojiť s touto značkou, pretože ich produkty sú naozaj skvelé. Nezabudnite ich určite sledovať aj na sociálnych sieťach - FACEBOOK a INSTAGRAM. Dúfam, že vás dané produkty zaujali a ak áno, nezabudnite sa zapojiť aj do súťaže. Majte ešte pekný víkend a zase niekedy nabudúce. :)

♥   ♥   ♥

Komentáre

  1. Už som ich videla niekoľko krát aj na instagrame určite ak ich niekde uvidím tak nejake vyskúšam musia byť vyborne:)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)