''COPAŇA''


Ahojte a pekný štvrtok prajem! :) Vlastne dnes je špeciálny štvrtok - ZELENÝ a pred nami pár dní voľna, tak snáď si ho všetci čo najviac užijeme. Opäť mám pre vás nový článok, ktorý bude po dlhej dobe zameraný na beauty tému. Neviem, či som niekedy vôbec písala o vlasoch, tak dnes nastal ten deň. Možno ste si všimli, že som mala pár dní nezvyčajný účes a tak som sa rozhodla povedať vám o tom viac. Toto rozhodnutie prišlo veľmi spontánne a bola to pre mňa úplne nová skúsenosť. Copy nenosím takmer vôbec, pretože viem robiť len tie klasické a hlavne sa mi to samej ani nechce. :D Času je tiež pomenej, tak som rada, keď si vlasy stíham ako tak upraviť alebo vyžehliť. Preto obdivujem ľudí, ktorí majú šikovné ruky a dokážu vám na hlave vyčarovať takúto nádheru. :) 


Rozhodnutie nechať si zapliesť vrkoče prišlo úplne spontánne. Beauty salón v Bratislave s názvom G.Bar som registrovala už dlhšie, najmä na instagrame a pár dievčat, ktoré sledujem ho tiež vyskúšalo. Na prvý pohľad musí zaujať každé dievča, pretože už len z obrázkov a fotiek sa zamilujete do interiéru tohto miesta. Kvietky, ružová farba a veľké zrkadlá ... presne tak ako by malo vyzerať také to typické ''babské'' miestečko, aké by ste chceli mať doma. A to nehovorím o nádherných účesoch a líčeniach, ktoré len tak bežne nevidíte. Aspoň ja som doteraz nevedela veľmi o mieste, kde vám vedia pozapletať vlasy na rôzne spôsoby, nalíčiť vás a ešte vám aj spraviť manikúru. Je to hotový sen a keď si chcete spraviť radosť sama sebe, toto miesto je na to ako stvorené.

Takže pri scrollovaní instagramu mi v jeden deň opäť vyskočila fotka z G.Baru, na ktorom bola myslím speváčka Katarzia, s úžasnými a obrovskými červenými vrkočmi. Už predtým som rozmýšľala, že by som do tohto salónu niekedy rada zavítala, no nikdy som sa neodhodlala zavolať tam. No tento účes ma na toľko zaujal, že som sa konečne odvážila a objednala sa. Zvyčajne, teda takmer vôbec nemám príležitosť sa niekde poriadne ''nastajlovať'' a ku kaderníčke chodím na strihanie asi raz za rok. 

V podstate som ani nevedela, čo presne chcem na tej mojej hlave mať a ani či sa mi to bude hodiť, ale chcela som to jednoducho vyskúšať, pretože sa mi to veľmi páčilo. Tých služieb, ktoré ponúkajú je asi milión, a ja som sa rozhodla pre zapletanie s kanekalonom.


Na vrkoče som sa objednala minulý piatok, pár hodín predtým ako som mala letieť do Varšavy. Špeciálna udalosť - môj prvý polmaratón, tak som si povedala, že to je ten správny čas. G.Bar sa nachádza v meste na Suchom mýte 2 a ak okolo človek nechodí, podľa mňa o tomto mieste ani nevie. Keď som vošla, bolo to presne také, ako z fotiek, ba ešte lepšie. Hneď mi zobrali kabát a na odkladanie vecí a kabeliek tu majú malé stoličko-stolíky. Ponúknu vám dokonca čaj alebo kávu a snažia sa vytvoriť čo najpríjemnejšie prostredie, kde sa budete cítiť dobre.

Keď prišiel môj čas, sadla som si pred zrkadlo a čakala, čo sa bude diať. Najskôr som si vybrala farbu kanekalonu a zvolila som modro-blonďavý, aby to nebolo príliš kriklavé. Ďalej som to už nechala na dievča, ktoré mi vlasy zapletalo a mala v tom voľnú ruku. Celý proces trval asi pol hodinku a vo vlasoch som zrazu mala niekoľko malinkých gumičiek a umelé vlasy. :D Bol to zvláštny pocit, pretože som nebola zvyknutá a takéto dlhé vlasy som asi ešte nikdy nemala. Účes však dopadol ešte lepšie ako v mojich predstavách a ja som bola veľmi spokojná. Aj s celkovým prístupom personálu, ktorý tu je strašne milý. Dokonca mi spravili pár fotiek, keď som ich poprosila. Svoju prvú skúsenosť v tomto salóne hodnotím pozitívne a už teraz rozmýšľam nad tým, kedy tam zavítam nabudúce.

Ešte by som asi dodala, že je treba si dávať na tie vrkoče pozor, pretože sa vám to veľmi ľahko rozcuchá. Napríklad aj keď si dávate nejaké oblečenie cez hlavu, treba to robiť opatrne. Ja som vedela, že tento účes mi vydrží max do konca víkendu, keďže som v ňom aj bežala a predtým dokonca tancovala na párty. :D Čiže je jasné, že už to nemohlo vyzerať ako predtým, ale držalo to stále až kým som si to nerozplietla. :)

Ako som spomínala, tých služieb, ktoré ponúkajú je omnoho viac, tak už si len stačí vybrať. Určite vám dávam do pozornosti aj ich INSTAGRAM a FACEBOOK, kde nájdete ďalšie informácie, fotky a aj cenník. Ja dúfam, že sa vám článok páči a že som vás možno trošku inšpirovala. Čo hovoríte na takýto účes vy?

Komentáre

 1. Účes jsem obdivovala už na instagramu, hned jak jsi přidala první fotku :) vážně je to krásné a moc ti to sluší, slečna musí být šikovná, vždycky jsem obdivovala lidi, kteří dokážu vlasy různě zaplítat a vytvářet různé účesy :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som o tomto nikdy nepočula, ale hneď sa mi to na tebe páčilo. Zdá sa mi to skvelý spôsob na rýchlu a bláznivú zmenu. Rozhodne ti to veľmi pristane.

  https://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá to na tobě fakt zajímavě, určitě je super si sem tam s vlasy vyzkoušet něco nového. Já mám docela dost krátké vlasy, takže zase tolik toho není, ale přemýšlím, že bych zkusila alespoň nějaký přeliv. Pro změnu. :D
  Kout světa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá to super! :) Ja som tiež už vyskúšala ružovo-fialovú pri príležitosti gender revealu a poviem ti, tie tri dni čo som to mala na hlave, mi stačili na dlhšiu dobu :D Už ma svrbela hlava neskutočne a dávať to dole (mala som ich až po pás, takže si asi vieš predstaviť koľko gumičiek a sponiek v tom bolo v mojom prípade) bolo niečo strašné! Ale za tie fotky a tri dni cítenia sa výnimočne to stálo :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)