JAR kde si? 🌸

WHAT I WEAR: t-shirt, jeans - MANGO / shirt - RESERVED / shoes - DEICHMANN / jacket - STRADIVARIUS

Ahojte a peknú stredu! :) Dnes som si uvedomila, že február je na konci a zajtra už je MAREC! Ten čas nejako rýchlo letí, len zvyčajne som mala takýto pocit v druhej polovici roka a nie teraz. Možno je to tým, že som už niekoľko týždňov v rovnakej rutine, kedy stále niečo robím a čas si ani nestačím uvedomovať. Jednoducho mi tie dni akosi rýchlo ubiehajú. Na jednej strane som celkom rada, pretože týmto tempom tu bude leto ako na koni, no počasie posledných dní nedáva žiadnu predzvesť, že by sa konečne blížila aspoň tá jar.

Aktuálne u nás vládne doslova arktická a suchá zima a bez čiapky, rukavíc či šálu von nevychádzam. Zaujímalo by ma, dokedy to takto bude, pretože už ma nebaví chodiť stále zababušená od hlavy až po päty. A hlavne ani neviem ako sa mám obliekať. Slnko je klamlivé a teploty sú stále v mínuse. Najradšej by som vytiahla len koženku a tenisky, ale asi by som zmrzla. Studený vzduch ma vyštípe pri každom pobyte na vzduchu a zimu cítim aj na pokožke, ktorá je vysušená. Takmer vždy mi začne slziť oko a po ruke mi nesmú chýbať vreckovky ( ktoré vždy hľadám po vačkoch :D ). Najlepšie je zdržiavať sa vo vnútri a von vychádzať len keď je to nevyhnutné. :D Deka, teplý čaj a nejaký film. Dokonalá idylka, ktorú sme si mali vychutnávať pred dvoma mesiacmi a nie keď je tu čochvíľa prvý jarný deň.


Aj keď som sa chystala na toto fotenie, nerátala som s takou zimou. Väčšinou si kabát alebo bundu vyzlečiem, na to som zvyknutá. No teraz som si asi prvý krát v hlave pomyslela, že toto bude asi veľmi rýchly photoshoot

Okrem toho fúkal studený vietor, ale čo by som nespravila pre dobrú fotku že? :D Ako vidíte, dalo sa to prežiť, ale bolo to asi najrýchlejšie fotenie aké som absolvovala, pretože mi bol prednejší pocit tepla a nechcela som trápiť ani Majku.

Keby som si obula tenisky, bol by to super jarný outfit, aké nosím veľmi rada, no zatiaľ sa musím uspokojiť s čižmami a kabátom. Jar a jeseň sú predsa len lepšie ročné obdobia a aj móda počas týchto sezón ma baví oveľa viac. 

A ak chcete ešte jednu pikošku, tak napriek tomu, že sa tu sťažujem na zimu, nemohla som si odpustiť beh vonku. Za normálnych okolností by som ráno a hlavne v mínusových teplotách len tak behať nešla. Ale prihlásila som sa na wakeup run, tak žiadne výhovorky neplatili. :D Aspoň ma to samú vždy donúti vstať a ísť za každého počasia a je naozaj pravda, že neexistuje zlé počasie, ale len zle oblečený bežec. Takže som si dala termo, kuklu a odbehla tradičných 8km. Vlastne to nebolo ani také zlé, mala som zo seba dobrý pocit, že som si dala do tela aj v takýchto náročnejších podmienkach a posilnila imunitu. 

To by bolo pre dnes všetko, dúfam, že sa vám fotky páčia a že nie som jediná, ktorá má tejto ukrutnej zimy už plné zuby. :) Vidíme sa nabudúce pri novom článku.

Komentáre

 1. Fotky jsou dokonale. Souhlasim s tebou take me ta zima už vůbec nebaví a chci už teplooo.

  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fotky sú naozaj veľmi pekné, rovnako ako aj outfit. :) Ja s tebou plne súhlasím, tiež sa neviem dočkať, kedy môžem konečne svoje čižmy a kabát skryť do útrob svojej skrine a tešiť sa z kombinovania rozličných pekných outfitov. Ale rozhodne sa najviac teším na to, kedy konečne bude pekne svietiť slnko a počasie nám povolí zdržiavať sa vonku bez toho, aby sme zamrzli.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Keď si predstavím, že pred rokom so už začiatkom marca odkladala kabáty a hrubé bundy, tak sa mi ani nechce veriť :D Ale obdivujem ťa za odhodlanie pofotiť outfit v takej zime (a tiež tvoju vytrvalosť pri rannom behu!) - fotky sú krásne! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top