SANTAS HELPER

WHAT I WEAR: skirt - RESERVED / sweater - C&A / shoes - CCC / headband - HANDMADE / tights - PRIMARK

Ahojte! Keďže som mala chvíľočku blogovú pauzu takto oneskorene vám všetkým želám Šťastný Nový rok 2018. :) Nech už ste koniec roka strávili akokoľvek dúfam, že do roku 2018 ste vstúpili tou správnou nohou a pevne verím, že sa nám všetkým splní to, čo si želáme. 

Už 4. rok som koniec roka strávila na zimnej verzii táboru ChaChaLand, ktorý začína už 27.12. a končí sa 2.1. Preto mám vždy tak trochu pocit, že prichádzam o časť sviatkov a keď sa vrátim do reality, je prakticky po Vianociach. :D Ale neľutujem to, je to príjemná zmena a odreagovanie sa mimo signálu v prostredí lesa niekde v blízkosti Prievidze. Hneď na začiatku nám parádne nasnežilo, takže sme túto bohatú snehovú nádielku využili a vyzeralo to tam ako v rozprávke. 

Hoci mám každý rok pripravených zopár článkov či fotiek, ktoré chcem pridať tu na blog ešte pred koncom roka, opäť som to nejako nestihla. :D Plánovala som ich prednastaviť, nech tu nie je prázdno a hlavne nech sú články aktuálne. Bohužiaľ opäť nevydalo, a preto sa tu dnes objavil tento vianočný outfit s mojim elfským svetrom, v ktorom si prídem ako Santova pomocníčka. :D Kúpila som ho v C&Ačku a veľmi ma zaujal, pretože bol taký ''fancy'' a bláznivý. Pre niekoho to môže byť gýč, no ja osobne vianočné svetre fakt môžem pokiaľ nemajú divný nápis alebo nechutný obrázok. Skombinovala som ho s obľúbenou sukňou a čerešničkou na torte bola handmade čelenka, ktorá mi do celého outfitu krásne zapadala. Nikoho som určite týmto stajlingom neprekvapila, pretože ak ma sledujete istotne viete, že mám rada farby a aj tie výraznejšie. 

Dúfam, že vám ešte zopár článkov z Vianoc či nového roka nebudú tu na blogu prekážať, pretože by som ich veľmi rada napísala a mám tie veci aj pofotené. Môžete teda čakať nejaký mix fotiek z posledných dní, ročné zhrnutie, moje predsavzatia či ciele do nového roka, článok o behaní, outfit a možno niečo aj o plánovaní a diároch, ktoré budem používať. A nebude chýbať moje obľúbené jedlo. Určite sa máte na čo tešiť a samozrejme aj na ďalšie články, ktoré sa tu objavia počas roka. To by bolo pre dnes všetko a vidíme sa opäť nabudúce. :) 

Komentáre

  1. Jsi tak sympatická! Roztomilý outfit :)

    www.mummysweetbaby.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak to je hodně zajímavý outfit, takový veselý..Sluší Vám to!

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top