NEW HAIRSTYLE, NEW YEAR, NEW ME

WHAT I WEAR: jeans - MANGO / coat - OASAP / sweater - NEW YORKER / earrings - LINDEX

Počas januára som blogovaniu teda veľa nedala! :P Hoci som mala veľké vízie ako budem písať rôzne články o nových začiatkoch, motiváciách a neviem čom, v podstate som ani sama nevedela, ako by to malo vyzerať a ako to napísať. Sadnúť si v pokoji za notebook a napísať aspoň pár riadkov bolo takmer nemožné. Nevedela som sa dokopať, nemala som vôbec chuť niečo písať, nemala som nič nafotené, pretože večer už nie je svetlo a oveľa viac som sa realizovala na instagrame. To ste si mnohí iste všimli, že práve túto sociálnu sieť som začala zapĺňať prevažne fotkami jedál. :D V minulosti som mala takéto obdobie, keď sa môj obsah menil na foodblog, ale vôbec mi to nevadí, práveže som sa v tom našla. Nepotrebujem žiadnu asistenciu, vystačím si na všetko sama, na prípravu jedla, na styling a aj na fotenie. :) Takto ma to baví, zvykla som si na to a je to už moja každodenná ranná rutina. 

A možno som sa opäť z blogu nachvíľu stiahla, pretože som si zamilovala stránku DAYBYME, ktorá združuje #dnesjem #dnescestujem #dnesobuvam a #dnesnosim. Nemusíte tieto hashtagy používať len na vašom instagrame, môžete mať svoj vlastný profil, kde budete pridávať fotky do týchto kategórií a ostatní vám ich budú hodnotiť. Zaregistrovaná som bola už dlhšie, ale oveľa väčšiu motiváciu pridávať som dostala práve teraz asi od decembra. Moje fotky sa ľuďom páčia, čo som veľmi rada a mám aj celkom pekné hodnotenie. :) Bolo a teda stále je pre mňa jednoduchšie odfotiť fotku jedla, napísať k tomu krátky popis na insta alebo daybyme ako vytvárať dlhšie články sem na blog. Tým ale nechcem povedať, že s blogom končím. Práve týmto príspevkom to chcem opäť rozbehnúť a viac sa tomu venovať, pretože okrem jedla sa zaujímam aj o ďalšie veci, s ktorými sa s vami rada podelím. 

Čo mám teda od nového roka nové, aké sú moje plány do budúcnosti a čo by som si priala? 

1. Ako prvé sú to určite nové vlasy! :P Farbím si ich už celkom dlho a teraz som šla do trošku tmavšej ako zvyčajne. Niekoľkokrát som bola v drogérii a pol hodinu stála pri farbách a nevedela som sa rozhodnúť, či zase červená, alebo klasická hnedá, alebo snáď nejaký experiment? Tie, čo sa mi páčili aj tak neboli vhodné pre tmavšie vlasy a ani neviem prečo, nakoniec ma zaujala práve tmavá fialová. Bolo rozhodnuté, nevedela som, čo čakať, proste som chcela zmenu a tešila som sa na výsledok.

Dopadlo to asi ešte lepšie ako som čakala, na niektorých fotkách sa farba javí ako čierna, no má fialové odlesky. Aj z reakcií okolia som bola prekvapená, pretože boli iba samé pozitívne, čo bol znak, že som spravila dobre a nie je to prúser. :D Nečakala som toľko chvál, takže som rozhodne spokojná a táto nová Ajvn sa mi páči.

2. Pracovne som na tom stále rovnako, občas si prídem ako workoholik, no našťastie v mojich prácach chápu, že som ešte študent, a že nemôžem robiť ako normálny TPP zamestnanec. Veľa krát mám problém povedať nie, chcem každému vyhovieť, a potom sa nezastavím a stále niekde behám a nestíham. Na druhej strane sa peniaze určite zídu, no netreba to preháňať, treba si spraviť čas aj na ďalšie dôležité veci, ako rodinu, školu, zábavu a koníčky. Uvidíme teda, či sa naskytnú nejaké nové príležitosti, no momentálne som spokojná s tým ako to je. 

3. Do nového roka som si dala aj športové ciele. Ešte ma to stále neprešlo a motivácia zlepšovať sa ma drží. Od októbra makám vo fitku a taktiež na bežeckých tréningoch s adidasrunners. Výsledky na sebe určite vidím, či už je to na postave, kondičke, svaloch alebo časoch. Tréningy mi dávajú naozaj veľa, tiež už je to taká rutina, že nie je týždeň, kedy by som si aspoň raz nešla zabehať. Plánujem konečne aj súťažne štartovať na nejakých bežeckých podujatiach a prvé ma čaká už 10.2. a to 6km. Myslím, že by som to mala v pohodičke zvládnuť a už bude záležať len na mne, ako mi to pôjde a čoho som schopná. :)


4. Nesmiem zabúdať, že tento rok štátnicujem!! :D Stále si to ešte asi dostatočne neuvedomujem, že v júni odovzdávam bakalárku a zrejme v auguste ma čakajú záverečné skúšky. V podstate študujem už 5 rokov a teraz snáď konečne získam svoj prvý Bc. titul. Čas ide tak neuveriteľne rýchlo, že sa ani nenazdám a bude to tu, ale snáď to všetko zvládnem a rozmýšľam, že budem pokračovať na Mgr buď v TT alebo v BA. 

5. Cestovateľské zážitky si veľmi dopredu neplánujem. Vždy sa mi takáto príležitosť naskytne skôr spontánne a náhodne, preto ani nič veľké neplánujem, možno nejaký poznávací zájazd, víkendovky, výlety a snáď aj nejaký festival. Na Szigete sa mi strašne páčilo, tak by som tam šla rada znova a na dlhšie. Cestovanie a spoznávanie nových miest veľmi obľubujem tak som sama zvedavá, kam ma to tento rok zavedie. 

6. Jedlo. ... Ach to jedlo. :D To ma baví stále viac a viac, najmä teda raňajky, no nebránim sa ani väčšiemu vareniu, pečeniu a skúšaniu nových receptov. Mám strašne veľa knižiek, receptov a inšpirácie na každom kroku, že neviem, čo skúsiť skôr. Začalo ma to veľmi baviť, varenie je pre mňa normálne realax a vždy sa teším z každého podareného jedla. Určite teda čakajte množstvo ďalších fotiek, z ktorých vám budú behať sliny. Tak určite sledujte môj INSTA a DAYBYME profil. :)

No a na záver by som chcela len dodať, že si želám, aby bolo tento rok na čo spomínať, aby bol úspešný, príjemný s veľa zaujímavými zážitkami. Hoci je už koniec januára, stále máme veľa mesiacov pred sebou tak ich využime naplno, nech neľutujeme ani jednu sekundu! :) Majte ešte peknú stredu, ja idem tréningovať. ♥

Komentáre

 1. Taky jsem měla přes leden takový trochu zásek, hlavně kvůli škole, pořád se učím a už mě to fakt nebaví :) ale snad se to zlepší, i tobě přeji krásný rok plný úspěchů :) a hlavně ti držím palce u státnic :)
  Petra z blogu www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie vlasy ti veľmi pristanú a nech ťa motivácia drží čo najdlhšie :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásný fotky a vlasy top <3

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nech je pre teba rok 2018 úspešný - či už čo sa týka štátnic alebo plnenia predsavzatí :D Držím palce!
  A nový účes ti veľmi pristane ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zdravím Raňajkovú Kráľovnu 😊
  Nech sa ti v tomto roku splnia všetky tvoje želania a najbližšie prajem pohodovú a radostnú šestku na úvod bežeckého roka 😉

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top