STAND OUT IN YELLOW COAT

WHAT I WEAR: coat - PIMKIE / sweater - FOREVER21 / jeans, scarf, cap - ZARA / boots - DEICHMANN

Ahojte a pekný víkend prajem! :) Aj keď je vonku všelijako, dúfam, že aspoň môj dnešný outfit vám vyčarí pozitívnu náladu. Keď chodím po uliciach a po meste, väčšina ľudí chodí v tomto období oblečených do tmavých farieb. Bude to asi aj tým, že väčšina zimnej módy sa jednoducho vyrába v takých farbách, no nájdu sa aj zaujímavejšie farebné kúsky. Jedným z nich by mohol byť napríklad aj tento žltý kabát, ktorý si raz kúpila moja mama. :P  Veľmi ho nenosí, no ja ako pozitívny a veselý človek sa v ňom cítim dobre a zlepšuje mi náladu už len keď sa na neho pozriem. A tak si ho občas požičiam z jej šatníku a myslím, že som dobre spravila, pretože už na instagrame boli na neho samé pozitívne ohlasy, čo som ani nečakala. :)

Ešte pred nejakým časom by som sa aj hanbila dať si na seba niečo tak výrazné, ale teraz mi to už vôbec neprekáža a neriešim druhých ľudí. Proste nosím to, čo sa páči mne, nie každý má odvahu ísť do farieb a podľa mňa je fajn občas aj vytŕčať z davu. No naozaj keď som sa okolo seba pozerala počas toho ako som mala kabát oblečený, nikoho farebného som veľmi nespozorovala. :P Takže ak ste náhodou v okolí Trnavy zahliadli niečo žlté, bola som to asi ja, pretože práve tam sa tento outfit fotil. 

Konečne som sa opäť dohodla s Kitti na ďalšom fotení a už aj novootvorený park bol sprístupnený a voľný len pre nás. Bola to síce rýchlovka, keďže bola celkom zima, ale som rada, že vyšli aspoň tieto pekné fotky. Aby tých farieb nebolo málo pridala som ku kabátu ešte zelený sveter, čiapku a šál, ktorý je ináč asi najlepší zo všetkých, lebo je obrovský a teplý. Taktiež môžete vidieť moje nové, jemne potrhané nohavice s výšivkou a tiež topánky, kde zase nechýba výšivka. :) Dúfam, že sa vám outfit páči, ja mám v zálohe ešte jeden červený kabát, čo si možno pamätáte z minulého roka. Určite budú aj nejaké fotky v ňom. :) Majte pekný zvyšok dňa a ahoj nabudúce.


Komentáre

 1. Dnes som akurát obdivovala tento kabátik na tvojom instagrame <3

  Petush - Nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Som rada, že sa fotky vydarili a kabát je naozaj super! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásný a veselý outfit!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top