SKRÁŠLITE SI DOMOV S nálepkami na stenu a nábytok!

Ahojte a peknú stredu prajem! :) Dúfam, že ste dnes podostávali samé dobroty od Mikuláša tak ako sa patrí, a že na nikoho nezabudol. Ja tu mám pre vás zase nový článok, aj keď nie je vianočne ani mikulášsky ladený. Pred nejakým časom som dostala návrh na spoluprácu so stránkou PIXERS.cz, kde predávajú obrovské množstvo rôznych nálepiek a tapiet na stenu a nábytok. Prišlo mi to ako super nápad, pretože sama patrím k ľuďom, ktorí si radi skrášľujú domácnosť dekoráciami. Už pár mesiacov máme novú obývačku a tak som myslela, že nejaká nálepka by sa tam určite hodila.

Bolo naozaj ťažké rozhodnúť sa, ktorý motív si vybrať, pretože ich je tam neúrekom, ale našťastie ich môžete aspoň trocha filtrovať podľa farby, miestnosti či štýlu. :) Na výber máte kategórie ako tapety, fototapety, obrazy a plagáty či klasické nálepky prakticky na čokoľvek. Obývačku máme ladenú do červeno-bielo-čierna a je tam ešte stále pár voľných stien a jeden obraz s vlčími makmi. Takže som pozerala po kvetinových nálepkách s červenou farbou a nakoniec to vyhrala jedna tiež s vlčími makmi. Výhodou pixers je to, že sa nemusíte obmedzovať na danú veľkosť nálepky, ktorá môže byť buď malá alebo príliš veľká, ale sami si ju viete prispôsobiť. Nálepka alebo tapeta bude urobená na mieru a padne vám na určené miesto ako uliata.

Pevný materiál je odolný voči vlhkosti, krčeniu aj trhaniu, takže ju hravo nalepíte kdekoľvek. Ak si zvolíte samolepiacu fototapetu Pixerstick, viete ju potom prenášať aj na iné miesta. Samotná aplikácia nálepky nie je náročná, no treba na to minimálne dvoch ( ak ide o väčší rozmer ). Veľmi pekne sa prispôsobila stene, nezanechávala žiadne bublinky a vyzerá super, čo môžete vidieť aj na fotkách.

Druhú nálepku, ktorú som vybrala bol milý obrázok fotoaparátu s textom collecting beautiful moments. Vedela som, že pre mňa, ako foto fanúšika bude ako stvorená. Tiež som si zvolila vlastnú veľkosť a hoci som si myslela, že príde v celku, zistila som, že obrázok aj text sa dajú nalepiť postupne a oddelene. Čo sa mi aj vyhovovalo, pretože som si sama mohla určiť, ako ju rozložím a ako bude vyzerať vo výsledku. Mne sa to veľmi páči, dalo sa s tým vyhrať a na fotke ju už môžete vidieť priamo v akcii v mojej izbe. :)
Ale aby to nebolo všetko len o stenách a ukázala som vám, že tieto nálepky v pohode nalepíte aj na rôzny nábytok, rozhodla som sa vyskúšať ešte 2 zaujímavé nálepky. Na skriňu som si objednala menší rozmer obrázku kde sa píše ''life is too short to wear boring clothes''. Myslím, že na skriňu s oblečením sa to celkom hodí a pri každom otváraní ma to motivuje, aby som sa neobliekala ''nudne''. :D Nalepiť to išlo ľahučko a podľa mňa je to skvelý spôsob ako si skrášliť obyčajné dvere.

Najťažšie mi šla nalepiť práve posledná nálepka s melónikmi, ktorá smerovala na malý nočný stolík. Napokon sa mi to podarilo a z výsledkom som spokojná. Tiež žiadne bublinky, iba rovný povrch, ktorý sa ani neodlepuje a poriadne drží. Dá sa dokonca opätovne odlepiť a prilepiť znova, takže vzory si môžete meniť podľa nálady alebo obdobia.

Stránku PIXERS rozhodne odporúčam, viete tam stráviť dosť dlhú dobu len prezeraním všetkého a vyberaním toho správneho. Navyše materiál z ktorého sa produkty vyberajú sú ekologické a máte 365 dní na vrátenie tovaru. Tak čo, inšpirovala som vás aspoň trochu? :) To je na dnes všetko a vidíme sa nabudúce.

Komentáre

  1. Určite si stránku ukladám do záložiek :D Spolu s kamoškami sme v podnájme, takže nejaké drastické zmeny robiť nemôžeme, ale nálepky sú skvelá alternatíva, ako veľmi nezničiť steny, no predsa si bývanie trošku skrášliť ❤
    A STYLISH BEE // Facebook Page

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Najviac mi padla do oka tá druhá nástenná samolepka :)

    FRENCHSTYLE

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top