❄ FROSTY AJVN ❄

WHAT I WEAR: coat - ZARA / sweater - H&M / jeans - MANGO / boots - CCC / backpack - NEWYORKER / headband - TIGER / earrings - SIX 

Ahojte! Aký ste mali víkend? Ja dúfam, že dobrý aj keď dosť mrazivý. :P Hneď na začiatku decembra nám bola dopriata snehová nádielka a udreli prvé väčšie mrazy. Konečne to aj u nás vyzerá trošku ako v rozprávke. Ale aj táto idylka vie spôsobiť rôzne komplikácie, napríklad v doprave, takže pozerať sa na tú nádheru z tepla domova je asi lepšie ako zažiť ju na vlastnej koži. Padajúci sneh a klzké chodníky síce nie sú najpríjemnejšie, no bielo by mohlo vydržať aspoň do konca roka. :) 

Neviem ako vy, ale ja som sa už pomaly naladila na túto zimno-vianočnú atmosféru. Možno keby nebol sneh a trochu teplejšie, cítila by som to ináč, no tento rok to jednoducho vyšlo takto. Začala som pomaly otvárať jednotlivé políčka na adventných kalendároch ( aj tento rok skúšam 2 beauty kalendáre ), v ktorých sú zaujímavé vecičky a pijem tiež čaj na 24 dní z dmky. :P Zo spotify mi hrá vianočný playlist, robím vianočné upratovanie, dekorujem si izbu a zdobím svoj malý stromček. Chýbajú mi už len zapálené sviečky, ale tie prídu tiež.

Minule tu bol na blogu ešte jesenný outfit, no dnešné fotky sú pravým opakom a je z nich cítiť zima, chlad a mráz. Teda aspoň dúfam, pretože pri fotení bola riadna kosa a mrzlo. Konečne vám môžem ukázať nový chlpatý kabát zo ZARY, z ktorého som nadšená. Strašne sa mi v obchode zapáčil a musela som si ho kúpiť. Ešte bol aj v mojej obľúbenej zelenej, čo síce pripomína vianočný stromček, ale veď aspoň som tematicky oblečená haha. :D Nikdy som nemala takúto huňatú chlpatú vec na sebe a cítim sa v tom ako medveď. Ale je v tom dosť teplo, čo som prekvapená, pretože až také hrubé to nie je. Vytiahla som aj prvý zimný sveter, ktorý mám v zbierke a plánujem ešte outfity aj s tými ďalšími. Tento z hmka je taký úplne klasický s tradičným vzorom a sobmi. Tak čo páčia sa vám dnešné fotky? :) ♥

Komentáre

 1. Krásny outfit! Ja som si tiež tento rok kúpila adventný kalendár Alverde z DM-ky. Ty máš aké ? Je to skvelé každý deň si nájsť nový kúsok kozmetiky. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) ten alverde som videla :) tiež mám z DM ale od Trend it up a potom jeden z Douglasu :) tieto kalendáre milujem

   Odstrániť
 2. Ja som hlavne prekvapená, že sa sneh ešte stále drží - ten prvý vždy zmizne do pár hodín!
  Kabát je krásny, v poslednej dome som si i ja veľmi obľúbila takéto chlpaté ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hej no väčšinou to tak býva :) a ďakujem tiež sa mi v poslednej dobe páčia takéto chlpatejšie veci :)

   Odstrániť
 3. ten kabátik... totálna dokonalosť!!! a nesmierne ti pristane! a celý outfit tiež, samozrejme a ten svetrík je tiež božský! celá si božská! ♥♥♥.

  THE WORLD BY KEJMY | CHRISTMAS GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ooo ďakujem za takýto milý komentár ! :) ♥ to som veľmi rada, že sa ti páči :)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top