ZIMIČKA UŽ PRIŠLA?

Ahojte a peknú stredu prajem! :) Dnes to nebude klasický outfitový post ako ste zvyknutý, ale ukážem vám zopár fotiek z posledného víkendu. Strávila som ho totiž na Liptove, kde to momentálne vyzerá ako v rozprávke. Po Slovensku často necestujem, a preto som rada za každú príležitosť. Do Liptovského Jána sa ale sem tam dostanem a to aj vďaka táboru ChaChaLand, v ktorom som animátorka. Mávame tam školenia ( teambuildingy ), a keďže ChaChaLand má aj zimnú Silvestrovskú verziu, opäť bol čas aby sme sa všetci stretli a prebrali program a plány na zimu. 

Poviete si tábor v zime? Áno, skutočne taký je, nie v takom veľkom počte ako napríklad cez leto, ale za to má svoje čaro. Pre mňa to bude už 4x, čo sa takéhoto pobytu zúčastním a po poslednom víkende sa teším ešte viac. Najskôr mi to prišlo zvláštne tráviť sviatky mimo domova ( odchádza sa už 27. ), no nikdy som toto rozhodnutie neľutovala a veľmi som si to užila. Aj keď už nie som dieťa, je to pre mňa zmena prostredia, nemusím sedieť doma, ale robiť niečo produktívne spolu s deťmi. Výsledkom je skvelý a zaujímavý program, pri ktorom sa zabavia nielen deti ale aj dospelí a vždy si odnášame kopec nezabudnuteľných zážitkov. Vyvrcholením je vždy Silvestrovský gala večer, kedy všetci predvedieme rôzne vystúpenia, či už hudobné, tanečné alebo nejaké scénky.

Myslím, že môj blog sledujú skôr staršie ročníky, no aj tak vám chcem dať do pozornosti, že je do tohto tábora ešte stále možné prihlásiť sa. Možno máte nejakých mladších súrodencov, ktorým by sa takéto niečo mohlo páčiť, alebo známych, ktorým by ste to mohli odporučiť. Tiež je to dobrá voľba aj ako vianočný darček, takže v prípade záujmu stačí kliknúť na web stránku pre viac informácií. Je to pre deti od 10-17 rokov, no berieme aj mladšie deti, to nie je až taký veľký problém. :) 

V nedeľu sme sa prebudili do krásneho zasneženého rána, ako môžete vidieť vyššie na fotke. Pre mňa je sneh vzácny, väčšinou si ho na Vianoce a v decembri veľmi u nás na západe neužijem a pri tom je to tak krásne a magické. :) Deň predtým som s kamarátkou fotila pri jazere s jesenným lístím a deň na to sme si robili fotošút v snehových vločkách. Ako dva úplne odlišné svety. Zasnežené ihličnaté stromy mi pripomínali vianočné stromčeky a ja som si len predstavovala aké by to bolo stráviť sviatky niekde na chate v prírode a v lese. 

Outfit som pripravený nemala, no super mi poslúžila ''tepláková súprava'' z najnovšej ChaChaLandskej kolekcie. :) K veľkým mikinám bez zipsu a klasickým tričkám pribudli aj tepláky a mikina na zapínanie. Mne sa to veľmi páči, je to pohodlné, a práve teraz takéto športovejšie veci nosím rada. 

Komentáre

 1. Na tabor som chodila s detmi pred niekolkymi rokmi, ale vacsinou islo o letne. A musim povedat, ze to bolo stale zaujimave, ale uz by ma tam nik nedotiahol😁, teda aspon nie cez sviatky, lebo to som rada, ze som konecne doma a vacsinou tam mam ak prace vyse hlavy. Inak ten ubor je velmi pekny a fotky su super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Liptovský ján je raj! A fotky sú čarovné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bože, aké krásne fotky. Aj keď sneh v meste moc nemusím, dúfam že tento rok napadne aj v Bratislave, už len kvôli fotkám!

  Nasklee - www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. wooow nádherné fotky, keď to vidím, neviem či už nechem aby sneh prišiel aj k nám :D Inak fotky majú oveľa väčší feeling s tvojim úsmevom :)

  DEZIRÉ

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top