(NOT) LOST IN A FOREST

WHAT I WEAR: sweater - C&A / dress - HOUSE / poncho, tights, belt, earrings - PRIMARK / boots - HUMANIC

Ahojte! Aj u vás dnes aspoň trošku zasnežilo? :P Neboli to teda nejaké extra veľké snehové chumáče, ale aj to málo sa ráta. Zima už dáva o sebe vedieť, začala som nosiť rukavice a veľké šály, aby mi nebolo chladno. Toto obdobie mám rada, jediné, čo mi prekáža je, keď musím niekde dlho stáť ( napríklad keď čakáte na autobus ... a ten stále nejde a nejde aj 15 minút ) v riadnej kose a drkocem sa. Treba si zrejme začať zvykať, pretože to bude už len horšie. :D Na sebe milión vrstiev, raz horko a potom zima a aj na fotenie budú zhoršené podmienky. Ale zvládli sme to pominulé roky zvládneme to aj teraz. Ja už sa teším, keď si spravím vianočnú výzdobu. Mám pár vecí pokúpených, ktoré si šetrím až na december, takže to čoskoro uvidíte. 

Dnes mám pre vás outfit, ktorý sa ešte radí k tým jesenným. Mám nové čižmy a rozmýšľala som, ako ich skombinovať. Nakoniec som sa rozhodla pre šaty, na ktoré som si ešte obliekla sveter, takže to vyzerá ako sukňa a vršok. Poznáte to, keď máte nejakú vec, ktorú ste už odpísali, že ju nebudete nosiť, ale potom ju po sto rokoch zase vytiahnete? :D U mňa je to napríklad tento hviezdičkový sveter, ktorému som dala šancu a myslím, že som spravila dobre. Hneď som využila aj môj nový korzetový opasok za smiešne 1€, ktorý mi k celému outfitu akurát pasoval. Predtým by som možno ani nepomyslela, že si takúto vec kúpim, ale za tú cenu sa to oplatilo a utvrdila som sa, že sa dá zaujímavo využiť. Nakoniec som pridala ešte pončo a strapcové náušnice. Dúfam, že sa vám celý look páči a vidíme sa zase nabudúce. :) 

+ ak ste ešte nevideli moje najnovšie Favourites video, môžete si ho práve teraz zapnúť :P

Komentáre

 1. Krásný outfit :) nejvíce se mi líbí ty kozačky.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Najviac sa mi páči to pončo, to je také krásne jesenné :) Ja jedno mám tiež a túto jeseň som ho nemala, ale na Slovensku sa mi určite bude hodiť najmä na naše babie letá :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) aj mne to pončo tak vzbudzuje jeseň :P

   Odstrániť
 3. Keď sa dívam na jednotlivé kúsky samostatne, tak by som asi nepomyslela dať ich dokopy, ale celkový outfit vyzerá úžasne!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top