MY EVERYDAY AUTUMN MAKEUP 💄

Ahojte. Už sme tu na blogu mali travelling, fashion, food, no a dnes konečne článok zo sekcie BEAUTY. Za posledné mesiace ( v podstate od začiatku letných prázdnin ) som sa maľovala a líčila podstatne menej, ako predtým. Navštívila som kozmetičku, ktorá mi povedala, že moja pleť na tom nie je tak hrozne, len ju treba správne ošetrovať. Zopár vecí mi poradila ( že sa nemám ani líčiť ) a tiež odporučila pár produktov, ktoré stále používam a veľmi som si ich obľúbila.
Ďalším dôvodom mohlo byť aj leto a horúčavy, kedy sa mi tiež nechcelo nič na tvár dávať, lebo by sa mi to roztieklo. Ale malo to svoje výhody. Napríklad som získala ráno trochu viac času, prestala som tak veľmi riešiť vyrážky, menej si rýpať do tváre a musím povedať, že mi to rozhodne prospelo a teraz už nemám problém vyjsť von nenalíčená.

Problém som vlastne nemala ani predtým, len som viac myslela na to, ako sa asi ľudia na mňa pozerajú. Ale čím viac som sa ja sama na seba pozerala bez makeupu, asi som si na to zvykla a prestala som to riešiť. Jediné, čo mi vadí, sú moje tmavé kruhy pod očami, ktorých sa asi nezbavím a snažím sa ich aspoň trošku zamaskovať.
Make-up som ale vždy mala rada ( asi ako väčšina dievčat ) a chcela som sa vedieť aj pekne upraviť. Mam taký pocit, že som sa trošku zlepšila v technike, a hoci nemám zbierku neviem koľkých veci, stačí mi to. Preto určite chcem, aby sa aj tu na blogu objavovali nove príspevky a inšpirácia z tejto oblasti.
Dnes som si pre vás pripravila moje aktuálne jesenné líčenie a zároveň vám poviem aj o produktoch TREND IT UP, ktoré som v ňom použila. Stáli ma veľmi malo peňazí, len 1-2 €, čo je skoro nič. A naozaj som s nimi spokojná a minule som si ešte zopár veci dokúpila. Na konci článku si môžete pozrieť aj celé video s postupom. ( už čoskoro )
Momentálne už niekoľko mesiacov nepoužívam make-up. A keď ho použijem, tak minimálne. Vystačím si len s korektormi, ktoré sú pre mňa dôležitejšie ( hlavne teda tie pod oči na tmavé miesta ). Celé líčenie začnem väčšinou podkladovou bazou a následne nanášam kryciu tyčinku od Oriflame pod oči. Ďalej používam viacero typov korektorov od Catrice, ktoré zapracujem blendrom a následnej zafixujem transparentným púdrom.

Potom prichádza na rad kontúrovanie tváre, väčšinou len veľmi rýchlo nanesiem bronzer na lícne kosti a po okraji tváre. Začala som jemne používať aj líčka, práve od Trend it up, ktoré dodajú tvári sviežu zdravú farbu. A keď sa mi chce, pridám aj highlighter. Pokračujem s očami, kde si aktuálne väčšinou ako základ nanášam metalický hnedý tieň od Trend it up. A bola to asi tá najlepšia kúpa, lebo tieň je úžasný, má skvelú pigmentáciu, farbu a stačí ho naniesť prstom. Do vonkajšieho kútika oka si nanesiem ešte tmavší tieň a smerom do vnútorného zase skôr bledší odtieň. Nezabúdam ani na linku, ktorá musí byť a v líčení som použila fialovú od trend it up. Avšak nie som z nej až taká nadšená, lebo sa mi s ňou pracuje trochu horšie ako som zvyknutá. Ten typ štetca mi nejako nesedí. Ale zase prežiť sa to dá len si musím dávať viac pozor. 

Oči som ešte ozvláštnila zlatou ceruzkou opäť z Trend it up kolekcie, ktorá ma tiež vyšla smiešnu sumu. S ňou sa môžte vyhrať a naniesť ju buď na dolné viečko, alebo pokojne aj pod linku. Všetko zakončím ešte maskarou, už dlhú dobu používam stále tú istú Miss Baby Roll, no minule som si kúpila novú UD, tak ju nabudúce uvidíte. 

Obočie si upravujem klasicky najskôr hnedou ceruzkou obtiahnem línie, a následne vyplním paletkou na obočie od Essence. Na pery som použila bledší matný lesk na pery od NYX Lingerie, ktorý je môj obľúbený, no v tomto období rada nosím aj tmavo červené pery alebo také do fialova. Celé líčenie ešte zafixujem sprejom, aby mi dlhšie vydržalo no a mám hotovo. To by bolo k líčeniu asi všetko základné, dúfam, že sa vám páči a vidíme sa nabudúce. :) ♥

Komentáre

  1. krásny makeup aj fotky :) milujem túto jesennú náladu :)
    MakeupbyVeo

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Musím sa dlhšie zastaviť pri stojane s Trend It Up produktmi - zatiaľ som okolo nich vždy len prešla, no ako vidím, majú tam celkom zaujímavé veci ❤
    A STYLISH BEE // Facebook Page

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top