I MISSED OLD TIMES

WHAT I WEAR: boots, bag, tights - PRIMARK / skirt - HOUSE / t-shirt - BERSHKA / blazer - GATE / earrings - H&M 

Ahojte! Ako ste strávili dnešný deň voľna? Vonku bolo krásne počasie, celkom príjemne teplé a zasvietilo aj slnko, no mesto bolo akosi prázdne. Zachraňovali to len turisti, ktorí si v skupinkách prezerali mesto. Na sviatky zrejme väčšina ľudí odcestovala domov alebo za známymi a bolo to naozaj cítiť. Mne to nejako neprekážalo, aj keď som mala pocit, že je víkend a nie stred týždňa. Po dlhej dobe som sa aj s Majkou vybrala fotiť outfit a musím povedať, že mi tieto naše stretká chýbali. Keď sme mali blog spolu stretávali sme sa snáď každý víkend, vždy sme zašli do nejakej peknej kaviarničky a bola to už naša tradícia. Odkedy ho vediem už nejaký čas opäť sama stretiek je pomenej, no keď sa dá, vždy si na seba nájdeme čas ( aj keď len na krátko :P ). 

Som rada, že okrem fotenia sme mali konečne čas aj na kávu. Už si ani nepamätám, kedy som mala naposledy poriadnu kávu z kaviarne. ( Chorvátsko sa neráta ) Vždy si dávam klasiku - kapučíno, lebo sa mi veľmi páči latte art. :P Zašli sme do FIVE POINTS a v menu ma tentokrát zaujali aj iné nápoje, a preto som nakoniec zvolila verziu kapučína s prímesou chai. A bola to ''topka''. Strašne dobré, chutilo to ako zázvorníky ( sušienky z Ikea ) a tento výber som rozhodne neoľutovala. 


Tiež som sa už dlhšiu dobu nemala ani kam vyparádiť a tak som zvolila sukňu a čižmičky. Väčšinou mám pri takomto type topánok problém, že ma tlačia, no na moje prekvapenie sa mi v nich celkom dobre chodilo a sú pohodlné. Na bokoch majú kvetinovú výšivku, ktorá stále priťahuje moju pozornosť na oblečení. Ak si všimnete, tak nejaká výšivka sa nájde aj na tričku. :P Všetko som doladila károvaným sáčkom, kabelkou a náušnicami v podobnej farbe, takže mi to celé spolu pekne ladilo. Možno trošku netypický outfit na november, ale ešte stále nie je úplne tuhá zima. Dúfam, že sa vám kombinácia páči a majte ešte pekný zvyšok dňa.

Komentáre

 1. Veľmi sa mi páči tričko aj sukňa :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mám veľmi podobné topánočky a páči sa mi ako ich tu máš s nepriehľadnými pančuchami. Vyzerá to na nožke veľmi dobre!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Outfit, ktorý by viac kričal "jeseň", si asi ani neviem predstaviť - neskutočne ti to pristane 💕
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja tiež veľmi rada navštevujem kaviarne, ale s tým, že nemám rada kávu.:D V Bratiske som však raz ochutnala v Urban Bistre chai latté a odvtedy na ňom fičím. Bohužiaľ, u nás v Prešove je iba jedna jediná kaviareň, ktorá ho robí, ale jednoznačne nemá na UB, takže sa už teším, ako sa presťahujem na výšku do BA a budem si vychutnávať kaviarenské povaľačstvo!:) Čo sa týka outfitu, súhlasím s už vyššie napísanými komentármi- je to krásne a veľmi ti to svedčí♥

  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top