BLUE & RED

WHAT I WEAR: coat, blouse, scarf - STRADIVARIUS / trousers - PULL&BEAR / shoes - CCC / earrings - LINDEX

Ahojte! Dnes máme voľný deň tešíte sa? :) Neviem ako ho trávite vy, ale ja som sa opäť vybrala do Viedne. Je to už taká tradícia, ktorú vždy využijeme práve v tento sviatok na nejaké predvianočné nákupy a návštevu tohto mesta. Som zvedavá, čo si zas odtiaľ prinesiem, ale o tom vám snáď poviem nabudúce.

Poďme ale na dnešný outfit, ktorý sa mi veľmi páči kombináciou farieb a pozadie, pri ktorom sme fotili navodilo takú prichádzajúcu vianočnú atmosféru. Trošku nám prituhlo, a začala som nosiť hrubšie šály ( deka štýl :P ), rukavice a aj tento nový kabátik. V dnešnej dobe je naozaj problém kúpiť si nejaký poriadny kabát, ktorý aj zahreje, lebo všetky vyrábajú strašne tenké, s jedným gombíkom alebo žiadnym, alebo v otrasných strihoch, v ktorých vyzeráte ako vo vreci. Tento nie je práve najteplejší, no na toto obdobie poslúži dobre a hodí sa takmer ku všetkému. Hneď som si k nemu zobrala aj túto kožušinku, ktorá je neuveriteľne príjemná na dotyk, že ju stále musím hladkať a vyzerá ''šmrncovne''. 

V poslednej dobe som si obľúbila nosiť výraznejšie náušnice a do zbierky mi pribudli tieto krásne v modrej farbe. Lindex nie je obchod, do ktorého chodím nakupovať, no minule som náhodne natrafila na tieto strapcové krásky a musela som ich mať. Presne som vedela, že k mojej modrej blúzke skvelo pôjdu a dokonca aj k vínovo červenej a šedej. Myslím, že mi určite ešte nejaké zaujímavé šperky pribudnú.

Pred fotením sme s Majkou zašli na obed do Mondieu. Prvý krát som si dala obed v podniku, kde by som normálne šla asi len na kávu, no keď si pozriete ich menu, neodolali by ste. Majú tam taký úžasný výber od raňajok až po všelijaké smoothies, že by som najradšej vyskúšala všetko. Na instagrame ste už mohli vidieť čo dobré sme si dali a rozhodne to stálo za to. Majka mala dokonca narodeniny a tak si takúto dobrotu určite zaslúžila a ja som jej tie palacinky iba závidela. :P Musím niečo sladké vyskúšať nabudúce aj ja. Určite tento podnik odporúčam. :) Kde sa najradšej chodíte najesť vy? 

Komentáre

 1. Mně se opravdu strašně líbí to pozadí! Šála je krásná, musí v ní být fakt teploučko.
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. pozadie sa páčilo aj mne :P hneď som si tam vedela predstaviť fotky :) a šálik zahreje :)

   Odstrániť
 2. toto sú krásne fotky! :) veľmi ti to na nich pristane :) a musím povedať, že aj na Mondieu si ma nalákala, pretože tam chcem už dlhšie zájsť, ale vždy mi to vypadne :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem kráásne :) určite choď neoľutuješ :)

   Odstrániť
 3. No tak voľný deň si teda využila super, do Viedne by som šla hneď aj ja, najmä kvôli vianočným trhom a celkovej atmosfére toho mesta- mám to tam veľmi rada♥ A Mondieu mám ešte radšej!:D Ich výber jedál je naozaj skvelý a priestory sa mi tiež veľmi páčia.

  Tvoj outift naozaj pripomína Vianoce a inak ti chcem povedať, že sa mi veľmi páči ako máš stále na sebe rôzne farby a kúsky, tvoj šatník musí byť veľmi pestrý:)

  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vianočné trhy vo Viedni mám veľmi rada aj ja aj celú tú atmosféru :) .. a ďakujem za pochvalu :) šatník mám pestrý to hej a farby milujem :)

   Odstrániť
 4. Opravdu velmi povedený outfit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Bola som veľmi (milo) prekvapená, keď som včera videla, že už pomaly chystajú trhy - minulý rok veľmi nesledovala, kedy začínajú pripravovať stánky, v Prešove počkali až do začiatku decembra, no ešte viac vzrástlo moje nadšenie z prichádzajúcich Vianoc ❤ Celý outfit vyzerá úžasne!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som si to ani neuvedomila, že už ich idú otvárať :D mám pocit, že Vianoce sú ešte ďaleko a pritom prídu rýchlejšie ako by človek čakal :) a ďakujeeem :)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top