ALL I WANT FOR CHRISTMAS 2017 🎄

Ahojte! :) Vianoce sú tu už o mesiac, a preto je najvyšší čas zamyslieť sa nad tým, čo by ste si želali nájsť pod stromčekom. Teda aspoň ak ste z tých, čo si darčeky stále dávajú a úplne od toho neupustili. Každý z nás má nejaké túžby a priania, a Vianoce vždy boli pre mňa obdobím, keď som si mohla želať aj niečo cennejšie a drahšie. A každý rok sa mi vždy vyprofilovalo pár vecí podľa mojich aktuálnych záujmov, ktoré by som potrebovala a najviac ma potešili. 

A podobne je to aj teraz, veci môžete vidieť v aktuálnom wishliste. Aj keď nastala trochu zmena a za poslednú dobu som si spravila radosť oveľa skôr ako na Vianoce. Jednoducho som si to, čo som chcela už aj kúpila a začala používať. Nie úplne všetko, stále je pár vecí v zálohe, ktorých sa už neviem dočkať práve na Štedrý deň. :P Vianoce však nie sú o darčekoch, ale o úplne iných a dôležitejších veciach. Napriek tomu som sa rozhodla spraviť tento článok a ukázať vám, čo som si priala ja a budem rada, ak mi o svojich želaniach napíšete do komentárov.

🎁 iPhone 7 
Nad novým telefónom som uvažovala dlhšie, a hoci ma spolužiak prehováral na úplne iný, ja som sa rozhodla pre iPhone. Je to telefón, ktorý som obdivovala už dlhú dobu a strašne som ho chcela. Aj keď možno nie je úplne najlepší a najvýkonnejší, pre mňa vyhral, a keby si ho nekúpim, asi by som to ľutovala. Podarilo sa mi ho zohnať za celkom fajn cenu počas Black Friday týždňa a odkedy som ho začala používať, neviem si ho vynachváliť. Som naozaj spokojná a môžete si k nemu dokúpiť veľa zaujímavého príslušenstva. :) 

🎁 Adidas Boost tenisky
Keďže už nejakú dobu behávam, nové bežecké tenisky boli pre mňa ''must-have''. V mojich aktuálnych sa mi síce dobre behá, no chcela som ešte niečo lepšie a hlavne od značky adidas, ktorú v poslednej dobe obľubujem. Modré boosty bola tiež výhodná kúpa počas Black Friday zliav a boli až o polovicu zlacnené. Neviete si ani predstaviť ako sa už teším, keď v nich vybehnem von.

🎁 Mikrofón
Stále rozmýšľam ako skvalitniť moje videá na youtube a mikrofón bol jednou z vecí, ktorá mi chýbala. Rozhodla som sa pre jednoduchý mikrofón od značky Rode, ktorá je jedna z najlepších. Rode VideoMic go má veľkosť tak akurát, nie je príliš veľký a stačí ho len pripnúť do foťáku a funguje. Snáď si toto menšie vylepšenie vo videách všimnete. Ďalším krokom je určite svetlo, ktoré ešte nemám, no rozhodne si plánujem nejaké zaobstarať. 

🎁 Termoprádlo
Ďalšia vec do mojej bežeckej výbavy. Ale termoprádlo sa podľa mňa zíde vždy a nie len na beh. V nasledujúcom zimnom období ho určite využijem, pretože mi takáto spodná vrstva vždy chýbala.

🎁 Odrazová doska na fotenie
Zlepšujem si aj svoju foto výbavu a konečne som sa odhodlala kúpiť si odrazku. Veľmi šikovná vec, ktorú ľahko zbalíte a vybalíte a použijete, keď potrebujete. Nemala som ešte veľmi možnosť vyskúšať ju na nejakom normálnom fotení, ale je to určite rozdiel už len keď fotím napríklad jedlo. :) 

🎁 Kozmetika
Okrem behu, jedla a fotenia som stále veľkým fanúšikom kozmetiky a makeupu ako takého. Vždy nájdem v drogérii niečo zaujímavé čo chcem vyskúšať. Pár vecí mi v poslednom období pribudlo a určite by som chcela ešte niečo od Urban Decay, Macu alebo Nyx. Teším sa aj na 2 beauty kalendáre, ktoré začnem postupne otvárať a určite vám o nich potom aj napíšem. A ináč vedeli ste, že v Dmke už predávajú štetce Real Techniques? :O

Komentáre

 1. Úplne presne si pamätám, ako si písala minuloročný vianočný wishlist a priala si si lepší foťák a potom si ho aj dostala. Je pekné, že si tohto roku svoje želania plníš takto vopred a sama a zároveň to obdivujem, že investuješ do takýchto, nie lacných záležitostí. Prajem ti nech sa ti plnia aj ďalšie želania a teším sa na rozbaľovanie beauty adventných kalendárov!:)

  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Také by se mi něco od Urban Decay nebo MAC líbilo :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Málokedy prídem do styku s človekom, ktorý má presne dané, čo by chcel na Vianoce, a aj si svoje želanie splní - je to super! Investovanie do drahších vecí sa oplatí, keďže sa to hneď odrazí na kvalite a životnosti 😊
  Na kalendáre som zvedavá a počas najbližšej návštevy DM sa určite poobzerám aj po štetcoch!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top