BIG COMEBACK

Ahojte všetci moji čitatelia blogu! :P Teda dúfam, že ešte nejakí sú aj po mojej dlhšej odmlke. Určite ste si všimli, že za posledné dva mesiace som sa z blogu vytratila. Posledný príspevok som pridávala na konci augusta, a odvtedy sem nič nepribudlo. Možno škoda, možno nie, ja to beriem tak, že to tak jednoducho malo byť. Myslím, že mi nič neušlo a ja som sa mohla aspoň sústrediť na celkom iné veci a tiež si oddýchnuť. 

September bol pre mňa pracovne veľmi nabitý, chcela som využiť posledné voľno pred začiatkom školy, aby som si ešte lepšie zarobila. Popri mojich dvoch prácičkách som si našla aj tretiu! ( som už naozaj workoholička?? ) Ktorá bola iba dočasná a išlo o pomoc pri športových podujatiach, ktoré organizovala agentúra Be Cool. Takže ak ste náhodou bežali Telekom Night Run, Dm Ženský beh alebo sa zúčastnili Hýb sa Slovensko, je možné, že ste ma videli na registračke. :P Okrem plného týždňa som mala tým pádom aj plný víkend, pretože sa stále niečo dialo. 


Nebolo možné skĺbiť všetky pracovné povinnosti a aj blog a ďalšie veci, keďže som celé dni nebola doma, chodila som v športovom a pohodlnom oblečení. Nemala som čas nič fotiť, ani sa upraviť a vôbec namaľovať. Môj režim bol kompletne iný, ako som bola zvyknutá. Ale malo to aj svoje výhody. Mala som možnosť zúčastniť sa zaujímavých akcií, spoznala som nových ľudí a aj som si trošku pocestovala po Slovensku. 

A keď už tieto všetky akcie skončili, išla som na týždeň do Chorvátska na jachtu. :P Počas leta som nebola na žiadnej dovolenke, a preto som sa tešila, že opäť zažijem niečo zaujímavé a dobrodružné. Na youtube sa už objavili 4 vlogy a chystám pre vás aj články, keďže mám strašne veľa krásnych fotiek, ktoré stoja za to, aby som sa s vami o ne podelila. Po dovolenke nastala krutá realita a začala som chodiť do školy. Už som v 3. ročníku ( ...chvalabohu? :D ) a budem musieť riešiť bakalárku, štátnice a pod. Nejako na to nechcem ešte veľmi myslieť aj keď čas tak rýchlo letí, že si to človek ani neuvedomuje. 


Keď som nebola aktívna na blogu, aspoň na instagram som popridávala množstvo fotiek. Občas som rozmýšľala, že by som možno mohla niečo konečne napísať, ale povedala som si, že to nemá cenu, keď to nebude poriadne a za každú cenu. Rozmýšľala som, či to ešte vôbec stojí za to, mať blog a vymýšľať články, pretože mi v podstate bolo dobre aj bez neho a nechýbal mi. Nevedela som, či sa vrátim a budem pokračovať. Nechala som to také otvorené a čakala na tú správnu chvíľu. Teraz sa všetko akoby upokojilo, nabrala som novú energiu a inšpiráciu o čom písať a čo sem pridávať, našla si nové záľuby a k niektorým som sa vrátila. O všetkých novinkách sa určite čoskoro dozviete a ja pevne dúfam, že toto neaktívne obdobie je za mnou. Zmena nastala aj v doméne blogu a rozhodla som sa, že najlepšie bude ak to bude proste iba ONLYAJVN.com, pretože to som jednoducho ja. :) 

Za dnešné fotky ďakujem Kitti, ktoré sme fotili v Trnave. Som na nich málo vyspatá, minimálne namaľovaná, pretože chodím cvičiť a navyše v úplne pohodlnom outfite. :D Takže krásička hneď takto na úvod haha. Tá zelená mikina mi učarovala na prvý pohľad a veľmi sa mi páči jej farba a aj to, že je oversized. :P Mám ju z výpredajov z Reserved. Na dnes by to bolo všetko, ja už mám pre vás naplánované ďalšie články tak budem rada, ak mi to tu opäť pomôžete rozbehnúť. Majte ešte krásny večer. :) ♥

Komentáre

  1. Som veľmi rada, že si si popri tak plnom rozvrhu (tri práce?! Dievča, to kedy stíhaš? 😁) našla čas aj na blog, pretože mi tvoje články veľmi chýbali 💕
    A STYLISH BEE // Facebook Page

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top