FLORAL PLAYSUIT

WHAT I WEAR:  playsuit - MANGO / shoes - DEICHMANN / earrings - FOREVER 21 / sunglasses - OKULIAREWAYFARER / choker - LENTILKA.sk / bag - PARFOIS

Ahojte! Dnes som si uvedomila, že už ani neviem, čo je za deň. :D Mala som pocit, že je víkend, naozaj neviem prečo. Už od rána sa snažím chrániť pred slnkom vo svojej izbe so zadebnenými oknami a mini ventilátorom z Tigra. A aj tak je mi stále neuveriteľné teplo. Posledné dni sú veľmi horúce, človek, keď nemusí, radšej ani nejde von. Pretože už len absolvovať cestu autobusom je ako krátky pobyt v saune o ktorý naozaj nemám záujem. Vnútro vyhriate na 300 stupňov, okná pootvárané, pot všade ... to je letná idylka. :D Najradšej by som išla niekde na Island, kde je zima ako sa vystavovať tomuto žiareniu. Snáď sa to trošku zlepší, aj keď podľa predpovede má byť ešte horšie. 

Aj august pre mňa znamená žiadna dovolenka, len robota a voľné dni, ktoré si budem musieť zaplniť nejakou činnosťou. Tak to tento rok vyšlo, čiže nebudem až tak opálená, ale moje financie sa zlepšia. :D Je to zvláštne, ale čím mám viac peňazí, tým sa mi horšie míňajú. Respektíve som celkom rada, že som si ušetrila toľké peniaze, že mi je ľúto ich vôbec na niečo minúť. Moja rada je peniaze si odkladať do nejakej obálky, vždy aspoň nejakú časť z výplaty, ktorú nebudete mať hneď po ruke a teda ju hneď neminiete. Keď si každý mesiac odložíte nejakú časť, postupne sa vám to tam nabalí a v prípade núdze môžete vždy siahnuť po tejto zálohe. Aspoň u mňa to celkom dobre funguje a aj motivuje v tom, aby som pokračovala a mala tam čo najviac.

Poďme ale k dnešnému outfitu. Overal ste mohli vidieť v článku z Prahy, a to preto, lebo som si ho kúpila práve tam. Zašli sme do Manga, kde mali zľavy a mňa najviac zaujal práve tento kúsok. Na prvý pohľad to možno vyzerá ako šaty, no v skutočnosti je to overal. Celkom dobre vymyslené no nie? Je zo vzdušného a ľahkého materiálu a keď fúka, nemusím mať žiadne obavy z nadvihnutej sukne. Rukávy má tiež zaujímavo riešené, pretože sa viažu šnúrkou, takže ani nevadí, že sú dlhšie. K overalu som si obula sandále a doplnila chokrom, okuliarmi a kabelkou. 

V dnešnom článku je viacero fotiek a to preto, lebo som si nevedela vybrať. Po dlhej dobe ma fotil kamarát a spravil mi menší fotošút. :D Nakoniec vznikli celkom zaujímavé a netradičné fotky, pretože sme menili miesta, pózy a aj výraz tváre. Mala som sa tváriť vážnejšie, čo nebolo vždy možné, keďže sa stále smejem a je pre mňa divné sa pri fotení neusmievať. Ale za skúšku to stálo, myslím, že fotky sa dosť dobre podarili a aj kamoš sa snažil, čo je určite vidieť. :) Dúfam, že sa páčia aj vám a užite si zvyšok dňa. 

Komentáre

 1. Fotky sa podarili, ale najlepšie sú tie, kde sa usmievaš :) Pre mňa je tiež divné tváriť sa vážne pri fotení a aspoň jemný úsmev tam vždy je :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) hej no tam kde sa usmievam som proste ja :D a tiež mám radšej fotky druhých kde sa aspoň trošku usmievajú :)

   Odstrániť
 2. Najviac sa mi páči 2. a 3. fotka :) A vôbec by som nepovedala, že toto je overal, vyzerá to úplne ako šaty, ale sú pekné :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) no pokiaľ si tú sukničku nenadvihnem tak to človek ani nezistí :D

   Odstrániť
 3. Jeeej, na ten hrad už musím ísť niekedy fotiť aj ja, len komu sa tam chce šplhať? :D Krásny look, veľmi sa mi páčia tieto tvoje jednoduché outfity, ktoré ani napriek jednoduchosti nikdy nie sú nudné :)

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D ále nie je to také strašné sa tam dostať :D len pár schodov haha .. ale v tomto teple to nie je sranda a človek sa aj zapotí :D .. ďakujem peknee :)

   Odstrániť
 4. Aj ja som si spočiatku myslela, že to sú šaty, no tak či tak je overal krásny ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top