DETAILS OF MY ROOM 2017


Ahojte a pekný piatkový večer prajem! :) Už dlhšie som rozmýšľala, že by som spravila opäť nejaký článok s home inšpiráciou a nafotila niečo z mojej izby. Ako tak pozerám, izbu mám prerobenú od roku 2013, takže teraz v lete je to už 4. rok, čo je v novom šate. Vôbec mi nepríde, že je to už tak dlho. Keď sa pozriem na fotky z minulých rokov, niektoré veci sa zmenili, dekorácie mi pribudli, no stále sa to snažím ladiť tak do biela, zelena, ružova, kvietkova .... a nesmiem zabudnúť na moje obľúbené Anglicko. :) Asi ako každý, sa v tejto miestnosti cítim najlepšie, trávim tam väčšinu svojho času, a preto sa aj snažím obklopovať vecami, ktoré sa mi páčia a ktoré na mňa pôsobia pozitívne. Minimalizmus by ste u mňa hľadali asi ťažko, pretože aj keby si niektoré veci dám preč, našli by sa ďalšie, ktoré by ich nahradili. :D Milujem rôzne dekorácie, napríklad sovičky, sviečky, obrazy, krabice a škatuľky, vankúše a rôzne blbostičky

Pre porovnanie vám sem teda dávam odkaz na moje staršie príspevky, kde ešte moja izba nevyzerá tak preplnená. :D ( článok 1, článok 2 ). Tentokrát som sa rozhodla, že spravím aj nejaké koláže s podobnými produktami, alebo takými, čo ma zaujali. Našla som ich cez nový vyhľadávač nábytku a dekorácií FAVI.sk. Nájdete tam všetko do domu od 200 eshopov a kamenných predajcov. Ak nájdete niečo, čo sa vám zapáči, viete sa prekliknúť na stránku obchodu, ktorý ho predáva. Ja som bola celkom prekvapená, koľko pekných vecí som našla aj v obchodoch, ktoré som doteraz nepoznala, alebo som im nevenovala veľkú pozornosť. Tiež si tam viete vytvoriť konto, kde si môžete obľúbené veci ukladať, takže sa k nim viete kedykoľvek  rýchlo vrátiť. :)


Moju posteľ momentálne zdobí až 9 vankúšov, aj keď najradšej spím len na jednom. Ale spolu to vyzerá veľmi útulne a ja si rada kupujem aj sezónne návliečky, ktoré si mením. Ako vidíte, aktuálne sú na nich palmy, čo mi pripomína leto. :) Skvelá je aj deka s nápismi miest ako Londýn, Paríž či New York, na ktorú som raz narazila v Pepcu. 

Najčastejšie trávim pri pracovnom stolíku, kde mám položený notebook, kalendár, poličky mi zdobia kaktusy, rôzne sošky či dekorácie a samozrejme písacie potreby. Keďže už nemusím mať taký priestor na písanie úloh, veľkosťou mi úplne stačí a veci, ktoré nie sú na stolíku mám uložené v zásuvkách pod stolom. Novinkou od minulého roka sú aj závesy, ktoré ešte viac zútulňujú celú izbu a nebolo ľahké vybrať tie najlepšie. :) 

Poslednou časťou, ktorú môžete vidieť na fotkách je komoda, na ktorej mám položenú kozmetiku, štetce, makeup, nástenku s fotkami a stojan na šperky. Môžete si všimnúť aj môj úlovok z Tigra a to ten zlatý ananás, ktorý som si hneď musela kúpiť. :D Veľmi často si tieto veci medzi sebou rôzne presúvam, ako sa mi to práve hodí. Makeup a šminky sú v prvom šuflíku, všetko tam mám uložené, aby som v tom mala prehľad. Moja izba nie je až taká veľká, preto tam nemôžem mať úplne všetko, čo by som chcela ( napríklad veľké zrkadlo ), tak som nakoniec ešte spravila koláž s vecami, ktoré by som si určite dala do izby, keby som si ju šla opäť prerábať. :)


Komentáre

 1. Ja by som zelenú (alebo inú farbu) izby mať asi nemohla, je to na mňa už príliš veľa farieb, aj keď, v minulosti sme mali modrú izbu, no teraz je už sivá a t ak mi to viac vyhovuje. Môžem si tam dávať potom farebné doplnky. Veľmi sa mi páči v tvojej izbe ten ananás, sova a taktiež tie malé kaktusy ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš to velmi pěkné :) Útulné.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hrozně se mi líbí tvé doplňky. Moc hezky zařízené. Útulné, přestože zelený pokoj bych nevolila, tak u tebe se mi to líbí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jééj, veľmi pekná izba, ten ananás by som hneď brala. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top