HOW WAS MY JULY?


Zdá sa mi to, ako včera, čo som mala po poslednej skúške, a prázdniny mi tým pádom začali. A zrazu sme už v polovičke a ďalší mesiac je za nami. Aj keď my vysokoškoláci si toho voľna užijeme ešte trošku viac. Opäť listujem v diáriku, aby som si pripomenula, čo som vlastne všetko za tento mesiac robila. :D Veľa z vás si určite užívalo na všelijakých výletoch, dovolenkách a podobne, no ja som väčšinu času venovala hlavne brigádam, foteniu na blog a jedeniu zmrzliny haha. :D No dobre, stihla som aspoň krátky výlet v Prahe a pár zaujímavých momentov. Je zvláštne písať práve o júli, pretože už 3 roky som polovičku mesiaca vždy strávila v detskom tábore ako vedúca a tento rok to bolo iné. :) 

ČO JE NOVÉ?
Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodla zájsť do Ústavu lekárskej kozmetiky, aby sa mi pozreli na pleť odborníci. Nie som na tom tak zle, ako si myslím, no aj tak si niekedy viac uškodím ako pomôžem, keď sa na seba pozerám v zväčšovacom zrkadle. :D Vyčistili mi pleť, poradili, ako si ju čistiť a čo používať. Tak mi pribudli do zbierky nové produkty, ktoré používam tento mesiac. Obmedzila som makeup a používam len korektor na zakrytie, a keď idem fotiť nalíčim sa trošku viac. Na moje prekvapenie som zistila, že ten makeup ani nepotrebujem a hlavne v týchto horúcich dňoch aspoň moja pleť dýcha a až tak ju nezaťažujem. 


MÔJ DRUHÝ ONLINE SERIÁL
Počas školy som fičala na 13 Reasons Why, no a po novom som presedlala na veľmi známy seriál PLL ( Pretty Little Liars ). Pamätám si ešte pár rokov dozadu, čo som to registrovala z fotiek niektorých dievčat a hovorila som si, že jejda všade to vidím. :D Keby som vtedy vedela, ako ma tento seriál chytí, začnem ho pozerať už vtedy. Vždy som bola odporcom sledovania online seriálov, lebo by som sa od toho nevedela odtrhnúť, hlavne cez skúškové a pri predstave, že to mám pozerať niekoľko sérií som radšej nič nezačala pozerať. :D PLL má 7 sérií a ja som momentálne na druhej. Mám čo doháňať. :) 

SOM O ROK STARŠIA
Už v predchádzajúcom príspevku som spomínala, že som oslavovala 22. narodeniny. Leto si proste vždy spájam s mojimi narodeninami a tak sa na naň teším ešte viac. ( Kvôli tomu desnému horku to nie je ). Nie som typ človeka, čo oslavuje vo veľkom. Je to pre mňa deň ako každý iný, ale je milé, keď si ostatní spomenú a zagratulujú. 


VÝLET DO PRAHY
Predsa len som si v júli odskočila z Bratislavy na jeden výlet spolu s Majkou. V Prahe sme boli aj minulý rok v júli a rozhodli sme sa to zopakovať. Vždy to naplánujeme tak spontánne, keď nájdeme zaujímavú ponuku hotela na bookingu. Praha je naozaj super, veľmi sa mi tam páči, hlavne sa tam ľahko dorozumiete, no niekedy som mala pocit, že tam pomaly češtinu ani nepočuť, toľko tam bolo turistov.

VARENIE V CHEFPARADE
O mojom kulinárskom zážitku som vám tiež písala v samostatnom článku, no nemôžem ho nespomenúť, pretože to naozaj stálo za to. Som rada, že vďaka asociácii blogerov som mala možnosť zúčastniť sa tohto stretnutia a spoznať ďalších, aj keď väčšinou foodblogerov. Celkom ma to inšpirovalo, pretože raz by som chcela vedieť naozaj dobre variť a mala by som opäť začať viac skúšať recepty z mojich kuchárskych knižiek. :)


LETNÁ MÁNIA
Na každom rohu, či už v nejakom obchode, drogérii, internete, instagrame na mňa číha niečo letné. :D Je to také zvláštne, no mňa to celkom posadlo tiež, a preto zbystriem vždy, keď uvidím nejaký ananás, plameniaka, palmy, melóny, alebo tropické vzory. Všetky tieto veci sa stali akýmisi symbolmi leta, a keby ju mám kde využiť, tak je v mojej zbierke určite aj nejaká nafukovačka napríklad v tvare plameniaka. :D 

FOTENÍČKA A BLOG
Som rada, že aj júl bol celkom produktívny, čo sa blogu týka. Snažila som sa pravidelne pridávať a vymýšľať a fotiť články pre vás. Viem, že vždy sa to nedá, ako by si to človek predstavoval, no viem, že sú tu ľudia, ktorí mi vždy ochotne pomôžu, napríklad s fotením a bez nich by určite nebol blog tam kde je. :) Za to im veľmi ďakujem a dúfam, že nás čakajú ešte ďalšie zaujímavé fotenie a zážitky. V poslednej dobe celkom rozmýšľam, ako by som mohla blog zdokonaliť, aké veci sem pridávať, ako a kde fotiť. Rozmýšľam nad dizajnom, logom, chcem opäť točiť videá na youtube. Je toho dosť, možno si dám kratšiu pauzu na konci augusta, aby som opäť dostala nejakú novú inšpiráciu. :) Uvidíme.

Komentáre

 1. Začiatok prázdnin mi išiel pekne pomaličky, no keď som dnes ráno vzala do rúk mobil, ani sa mi nechcelo veriť, že je už august :D
  PLL som začala sledovať asi päť rokov dozadu - keď som končila deviaty ročník na základnej, už som bola prijatá na strednú a zrazu som nemala čo robiť -, a držalo ma to až doteraz :D Dúfala som, že sa mi cez prázdniny podarí pozrieť si opäť všetky časti od začiatku, no už je august a ja som kvôli práci nevidela ani prvý diel, takže si to asi nechám na inokedy :D Som veľmi zvedavá, na tvoje názory, keď sa dostaneš až ku koncu! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tiež mám pocit, že najskôr sa ten čas nejako vlečie, ale nakoniec má človek pocit, že to rýchlo ubehlo :P .. ten seriál je skvelý .. dosť som sa namotala, že dám tak 3 časti za deň, lebo chcem vedieť viac :D a som zvedavá, čo sa tam ešte stane v tých ďalších sériách :D

   Odstrániť
 2. Dúfam, že získaš nové inšpirácie a nadalej budeme čítať úžasné články:) júl som mala veru dosť podobný ako ty:)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem krásne za tieto milé slová :) dúfam, že áno :)

   Odstrániť
 3. Mňa teraz chytila Bones mánia, pozerám to od začiatku a čaká ma ešte 12 sérií. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dodatočne gratulujem!!! :) Inak ten ústav lekárskej kozmetiky ma zaujal, napriek tomu že som s mojou pleťou spokojná, myslím že by neuškodilo tak zájsť :)

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top