Goodbye June, Hello Summer!

Ahojte! Od dnes majú všetci školou povinní letné prázdniny. :) Posledné mesiace ubehli ako voda a môžeme si užívať zaslúžený oddych. Dúfam, že sa všetci tešíte, a že si užijete super leto, na ktoré budete radi spomínať. Napíšte mi do komentára, aké sú vaše plány počas prázdnin, kam idete na dovolenku či výlet aspoň tak pre inšpiráciu. :) A keďže jún nám skončil, opäť som tu so zhrňujúcim článkom za posledný mesiac. Ak ma ešte nesledujete na instagrame, nájdete ma tam ako @onlyajvn, kde nájdete fotky práve z týchto článkov a omnoho viac. :) Jún bol celkovo voľnejší, pretože prebiehalo skúškové, ja som našťastie všetko spravila na prvý krát, a preto som mala celkom skoro voľno a mohla som sa venovať už iným veciam ako škole a učeniu. Úspešne som skončila druhý ročník, a v septembri budem konečne tretiačka a budem sa mordovať s bakalárkou. :D 

Mám pocit, že v práve v júni sa toho celkom veľa udialo, a že som sa ani nenudila, lebo som stále niečo robila. :) Rozhodla som sa zmeniť farbu vlasov a tak ich mám teraz do fialova a som spokojná aj keď asi neprestanem vymýšľať. Spomínam aj na dohodenú brigádu, kde som predávala lístky a na nekonečné hodiny, ktoré som presedela a nudila sa od rána do večera. Stihla som aj zopár foteníčok s Majkou aj Nataly a nechýbala ani zmrzlina, na ktorú chodím buď do Luculusu alebo Arthura. Bol to rozhodne produktívny mesiac, kedy som mala čo na blog pridávať. :) 

Ďalšou extra brigádou bol Techfest, kde som bola opäť celý deň, no bola to aspoň ďalšia zaujímavá skúsenosť. :P Nebola som tam sama, ale spoločnosť mi robila aj kamoška Janka, s ktorou sme sa aj pár krát stretli a šli sme fotiť aj moje záverečné fotky do školy do ateliéru. Minulý mesiac som vám ukazovala fotky z Vyšných Ružbách, kde som bola na foto workshope, no a z týchto nafotených fotografií sme mali až dve výstavy. Jedna časť bola v škole a druhá v Divadle Jána Palárika v Trnave, a ja som rada, že som opäť mohla byť toho súčasťou. Z Gorila.sk som si objednala 2 knihy, v podstate motivačné - Sila prítomného okamihu od Eckharta Tolla no a druhá je Netrápte sa pre maličkosti. Určite vám o nich niečo napíšem, keď ich budem mať prečítané. :) 

V júni som mala pracovné víkendy a ďalšiu extra brigádu na Karpatskom triatlone. :P Čo vám poviem, tento mesiac som si konečne aj viac zarobila ( a aj hneď minula :D ) a snáď aj nasledujúce mesiace budú takéto. :) Bola som na výlete v Zoo Zlín, a práve vtedy bolo riadne horko a žiadne mraky, takže sa nedalo ani poriadne fotiť a zvieratá sa skôr schovávali do tieňa. Je super, že je to tam podelené podľa oblastí a je to ladené do takého štýlu, no na mňa osobne táto Zoo až taký dojem neurobila. Viem to porovnať, keďže som bola vo viacerých, ale ak to máte blízko určite je to dobrý tip na výlet. Zámok, ktorý je vo vnútri je taký rozprávkový a dajú sa tam spraviť pekné fotky. Leto som zahájila na grilovačke, kde síce trošku spŕchlo, ale ani počasie nám to nepokazilo. Závidím ľuďom, ktorí majú záhradu a bazén a majú na leto vystarané. :P Pobehala som aj nejaké obchody, kde som si pokupovala nové kúsky vo výpredajoch, čomu nikdy neodolám.

Obľúbila som si najmä čerešne, melón a nektarinku, na ktoré mám niekedy oeveľa viac chuť ako na na normálne jedlo. Jún som zakončila menším výletíkom s Majkou v Trnave, kam sme chceli ísť niečo pofotiť a hlavne najesť sa do ENAK bistra. Viac vám o tom poviem v ďalšom článku. To by bolo pre dnes všetko a som zvedavá, čo zaujímavé prinesie mesiac Júl. :) Majte ešte pekný víkend.


Komentáre

 1. Tie fialove vlasy ti pristanu :), ja sa chystam do Slovinska, ak vsetko pojde ako ma :) a inak budem isty cas doma na vychodnom Slovensku :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) uži si to Slovinsko :) tam by som sa rada šla niekedy pozrieť :)

   Odstrániť
 2. Ty dokážeš mať tak nádherné a pozitívne fotky♥ prajem ti krásne leto! :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ooo ďakujem moc!! :) ♥ aj tebe krásne leto

   Odstrániť
 3. Krásné fotky! Všechny na mě působí strašně pozitivně :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top