DRESS FOR HOT DAYS

WHAT I WEAR: dress - STRADIVARIUS / heels - DEICHMANN / necklace - FOREVER 21

Ahojte a pekný piatok prajem. :P Mám pocit, že celé Slovensko včera odcestovalo na festival Pohoda, alebo na nejaký iný festival, alebo na dovolenku, alebo proste niekam na výlet. Moje prázdniny sú zatiaľ celkovo dosť nudné, buď brigádujem alebo fotím alebo pozerám seriál Pretty Little Liars. :D Možno som si takto leto veľmi nepredstavovala, za normálnych okolností by som bola teraz v tábore a rozhodne sa nenudila. Ale snáď svitá na lepšie a zaujímavejšie časy, keďže v nedeľu aj s Majkou cestujeme do Prahy, na čo sa už veľmi teším. Zopakujeme si pobyt z minulého roka, aj keď trošku neskôr a v inom hoteli. Už pozeráme rôzne zaujímavé a pekné miesta či kaviarničky, ktoré stoja za návštevu. Tak ak aj vy máte nejaké tipy, môžete mi ich napísať do komentára. :)

Počas týchto voľných dní mám aspoň čas chodiť fotiť a včera som dokonca stihla dve fotenia. :D Veď prečo nie, aspoň bude čo pridávať na blog. Bol opäť horúci deň, slnko doslova pražilo a presne v takomto počasí mám problém s tým, čo na seba. Zachránili ma tieto šaty, ktoré mám v šatníku už dosť dlho, aj pár rokov, no ešte stále sú super a dajú sa nosiť a hlavne sú strašne ľahučké a vzdušné. Majú zaujímavý vzor a výrazné farby a mňa zaujali v obchode na prvý pohľad. Ako miesto fotenia sme si zvolili záhradu pri Bratislavskom hrade, kde sa nájde tieň a prostredie tam je veľmi pekné. :) Teraz v lete je celkom dlho otvorená, tak ak máte cestu okolo, určite sa choďte pozrieť. To je pre dnes všetko užite si blížiaci sa víkend. 

Komentáre

 1. Šaty jsou naprosto parádní! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie šaty sú super, úplne jak stvorené na leto. ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky zatím spíš brigáduju, nefestivaluju a taky pojedu do Prahy se kouknout na pár dní, však ono nám to léto ještě ukáže super akce :) :P Šaty jsou krásný, moc ti sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Sluší ti to a je to focené v moc pěkném prostředí.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásny vzor veľmi sa mi páči celková farebnosť :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top