BLOUSE OR DRESS

WHAT I WEAR: jeans, top - FOREVER 21 / bag - STRADIVARIUS / heels - PRIMARK / shirt, necklace - H&M / sunglasses - C&A

JA A LETO
Ahojte! :) Ako zatiaľ prázdninujete? Júl už máme za polovicou, dovolenková sezóna vrcholí, no ešte stále je veľa času na letné radovánky, výlety či brigády. Okrem pár svetlých momentov tohto mesiaca môj bežný deň vyzerá veľmi podobne až stereotypne. :D Ale nesťažujem sa, niekedy človek privíta aj dni kedy nemusí pohnúť ani prstom či vzdialiť sa od domu viac ako 2 metre. :D Uvidíme teda, čo prinesú najbližšie týždne a či nakoniec prídem s niečim zaujímavým. 

Aby mi nebolo ľúto tak som bola tento rok konečne prvý krát na kúpalisku. Za poslednú dobu ma to tam až tak neťahá, nemám rada ten pocit pripekania sa na slnku, no aspoň sa okúpem a trocha omočím vo vode. :D Kúpaniu som veľmi nedala ani minulý rok, dokonca som si kúpila plavky, ktoré som si tuším prvý raz obliekla až teraz. :D Veľmi sa mi páčia typy aké majú napríklad v Reserved, no ďalšie zaujímavé sa nájdu aj na internetových e-shopoch ako lascana.sk alebo zoot. Ak bude príležitosť, určite si ešte nejaké nové plavky kúpim, pretože tie sa zídu vždy. Na dovolenke chce predsa každý vyzerať čo najlepšie a pekné bikini k tomu vedia dopomôcť. :)

OUTFIT
Blúzku z tohto outfitu som si chcela obliecť už dávnejšie, no vždy bolo príliš teplo a asi by som sa v nej uvarila. Zistila som, že by z nej boli aj celkom fajn šaty, ale dnes som ju skombinovala s trojštvrťákmi. Fotili sme podvečer, pri zapadajúcom slnku, a preto som si pomyslela, že toto je správny čas na tento outfit. Jednoduché prvky ako džínsy a biely top som ozvláštnila blúzkou so zaujímavou potlačou a pridala šnurovacie topánky a pár doplnkov. Tie mi v mojom šatníku nejako chýbajú, respektíve nie som ten typ, čo nosí extra výrazné náušnice či náhrdelníky, aj keď sa mi to veľmi páči. Väčšinou je moja bižutéria veľmi jednoduchá a jemná, čiže veľmi nevyniká v mojich outfitoch. Myslím však, že farby a vzory to vykompenzujú a niekedy je menej viac. :) Čo myslíte?

Komentáre

 1. Outfit vypadá zajímavě :))) Ale sluší ti to.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi sa mi páči ten outfit a takýto by som si vedela predstaviť aj na sebe, nevyzera to vôbec zle a tebe sa to veľmi hodí aj čo sa farby týka♥ pekne zladené

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásny outfit :) Milujem takýto štýl :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Outfit sa mi veľmi páči :) Neskutočne ma zaujali tie topánky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherný outfit, ten top je veľmi originálny :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top