SOMEWHERE IN AUSTRIA

WHAT I WEAR: dress - F&F / t-shirt - H&M / sunglasses - C&A / hair accessory - PRIMARK / shoes - DEICHMANN

Ahojte a peknú stredu prajem! Dnešné fotky sem pridávam s veľkou radosťou, pretože som z nich nadšená. Po dlhšom čase sa za fotoaparát opäť postavil môj otec a vybrali sme si skvelú lokalitu. Stačilo sa odviesť len kúsok do neďalekého Rakúskeho Bergu. Tieto malé dedinky pri hraniciach mám veľmi rada, chodíme napríklad nakupovať do Kittsee, ale aj na bicykli som okolo občas prešla. Je tam taký pokoj, závidím ľuďom, ktorý vlastnia niektorý z rodinných domov. A tá okolitá príroda je tiež veľmi pekná. Žiadne rušné mesto, ani výškové budovy. V okolí nájdete aj napríklad takéto políčko plné klasov, do ktorého som nachvíľu vhupla. Tiež sa tam dajú nájsť aj sady stromov, ktoré sú najlepšie, keď práve kvitnú, alebo aj fialové pole. Bohužiaľ, keď sme fotili strašne svietilo slnko, a preto som rada, že vyšli aspoň tieto fotky. :) Ďalšia lokalita, kde by som chcela fotiť je určite nejaké pole s vlčími makmi, alebo opäť v Rakúsku niekde pri Neusiedlersee alebo Podersdorfe. :) Dúfam, že na to bude cez nadchádzajúce voľno čas, pretože mám už takmer po skúškovom. 

Na fotenie som zvolila jednoduchý outfit, ktorý obsahoval napríklad aj nové rifľové šaty z F&F, ktoré boli o polovicu zlacnené, a tak som ich nemohla v obchode nechať. Už dlhšie som niečo podobné chcela a som rada, že som na tieto úplne náhodne natrafila. ( A zistila, že Majka má tie isté, len som o tom ani nevedela, aj keď mi vraj o tom vravela. :D ) Tričko má krásnu baby pink farbu a na spodku sa uväzuje. Nie je ale úplne crop, čo je super a hodí sa k hocičomu. Strašne sa mi páči výšivka ruže, a aspoň je to tričko trošku zaujímavejšie. Myslím, že sa outfit do prostredia aj celkom hodil a ja som sa cítila ako nejaká farmárka country girl haha. :D 

Včera som vďaka školskému ateliéru absolvovala ďalšiu výstavu ( vlastne hneď dve ) s fotkami z workshopu vo Vyšných Ružbachoch. Jedna časť s mestom a kúpeľmi je v škole zarámovaná, no a kroje a salaš sa nachádzajú v Divadle Jána Palárika v Trnave. Som rada za túto príležitosť a dúfam, že budúci rok v tom budem pokračovať. :) To by bolo pre dnešok všetko, dúfam, že sa vám fotky páčia a ozvem sa zase nabudúce.

Komentáre

 1. Riflove saty su perfektne, ako aj fotky :) velmi ti to pristane :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Naozaj skvelý outfit a fotografie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky, vyžaruje z nich krása, kľud a spokojnosť. Mne sa daria pekné fotky aj mobilom :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) to ma teší .. jasné s tým súhlasím, že aj mobil vie odfotiť pekne :)

   Odstrániť
 4. Nádherné fotky! Tento outfit je dokonalý :)

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Fotky sa naozaj vydarili, vyzeráš krásne a riflove saty ti pristanu, su take pekné dievčenské letne :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Fotky i outfit sú nádherné - leto z nich priam dýcha :D
  A veľmi ma potešilo, že sa tvoje fotky nakoniec dostali na výstavu - gratulujem ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásne prostredie a krásne fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. krásne fotky a prostredie! :) tá čelenka ti tak pristane :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Strašne ti to na týchto fotkách pristane :) vyžaruje z nich svieža, letná atmosféra♥

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top