THROWBACK MARCH 2017

Ahojte! Ako víkendujete vy? Ja mám za sebou jedno fajn sobotné foteníčko, menší ''koláčocheat'' a chystám sa pozrieť do obchodov. Nechce sa mi veriť, že už máme apríl, pretože mám pocit, že len včera boli Vianoce. Ten čas ide naozaj veľmi rýchlo a človek si to ani nestačí uvedomiť. Keďže máme marec úspešne za sebou, opäť je tu moje menšie mesačné zrhnutie. :) Dúfam, že aj apríl prinesie zaujímavé zážitky a momenty. 

BLOGGER MEATUP 

Rozmýšľala som, že tieto príspevky budem písať dopredu, lebo na konci mesiaca vždy zabudnem na niektoré veci. A zase som to nedodržala a musím loviť v mojom diáriku. Chvalabohu, že ho mám, pretože bez neho by som bola stratená. Ako teda začal marec? Jedným naozaj skvelým blogerským stretkom. Už nejaký ten čas som členkou asociácie blogerov, a práve vďaka tomu som mala možnosť ísť na meetup v Bratislave, ktorý sa konal v Regal Rooftope. Najskôr som mala menšie obavy, že tam nikoho nebudem poznať, no nakoniec som tam konečne stretla napríklad Evs či ďalšie blogerky o ktorých som doteraz nevedela. Ako bonus sme mohli ochutnať rôzne typy burgrov od Regal Burger, ktoré boli naozaj famózne. Beriem to ako super skúsenosť a teším sa na ďalšie stretnutia s ostatnými blogermi. 

MÓDNA RELÁCIA

Začala som pracovať aj na módnej relácii do školskej televízie a spolu s Nataly, ktorá mi fotila sekáčový outfit sme natočili nultý diel. Reakcie boli pozitívne, čo som bola rada, a preto pokračujeme ďalej. Dúfam, že čoskoro vyjde už konečne aj ten prvý, ktorý si budete môcť pozrieť aj vy. Vždy sa zameriavame na určitú tému, ku ktorej spravíme lookbook a anketu so študentmi. Nič náročné, no zladiť sa dokopy je niekedy ťažké. :P Snáď to budúci týždeň nejako doklepneme.

HEALTHY LIFESTYLE AGAIN

Pozor pozor! Od 11.3. som opäť presedlala na zdravší životný štýl a začala som s cvičením. Mala som neskutočne dlhú pauzu a nevedela som sa k tomu dokopať. Myslím, že bol najvyšší čas opäť začať niečo robiť, lebo leto sa blíži a nechcem sa hanbiť ísť do plaviek. :P A môj ''intrákový'' jedálniček bolo tiež treba zmeniť. Všetko si viac plánujem, kupujem ovocie, zeleninu a zatiaľ nemám pocit, že by mi starý režim chýbal. Možno len croissantíky z lidla, ktoré už na raňajky nejem, ale spravím si radšej nejakú kašu s ovocím. Do fitka sa mi však nedarí chodiť veľmi často, ale neberiem to tragicky. :P Bola som dokonca prvý krát behať tento rok a určite pôjdem častejšie, pretože počasie je teraz na to akurát. 

OUTFIT PHOTOSHOOTS

V marci som opäť absolvovala pár fotení, či už tradične s Majkou, ale za objektív sa postavili aj nováčikovia. :) Keď som bola v jeden víkend zúfalá, pretože som mala nachystaný outfit, ale žiadne fotenie sa nekonalo, napísala som si status na FB, že či niekto nepôjde fotiť. A dobre som urobila, pretože pár ľudí mi to lajklo, ale čo bolo dôležité, ozvala sa mi spolužiačka zo strednej, ktorú som dlhšie nevidela. Takže som sa potešila a na moje prekvapenie toto stretko dopadlo na výbornú a bolo veľmi kreatívne a zábavné. Fotila ma aj Nataly v medickej, spolužiak Aďo, ktorý ma už fotil druhý krát a niečo sme vymýšľali aj so spolubývajúcimi. A malé poďakovanie ide aj ďalšiemu spolužiakovi Majovi, ktorý rolu fotografa tiež super zvládol. :) Veľmi si vážim každého, kto je ochotný ísť so mnou fotiť a čím ďalej tým mám pocit, že vo svojom okolí mám veľa šikovných ľudí, čo vedia napríklad fotiť, alebo ich to aspoň ako tak baví a doteraz som o tom nevedela. :) 


BECOMING A REPORTER

V školskej TV som sa prvý krát realizovala aj ako reportérka. V jeden týždeň som išla točiť hneď 2 reportáže. Bez žiadneho nácviku, rád, extra veľkých príprav. :D Mala som trošku stresy aby som to nepokazila, no nakoniec obe vyšli celkom dobre aj keď s menším meškaním. Možno to nakoniec nebude so mnou také zlé, ako som si myslela. Lebo ešte pred pár rokmi som mala strašný stres vôbec niečo '' na ostro '' povedať do kamery, pretože sa občas zakokcem. Teraz mi to ide snáď lepšie a už to tak neriešim a som oveľa viac sebavedomejšia. :) 

To by bolo za marec asi všetko najdôležitejšie, určite som na niečo zabudla, ale aj tak je tento článok už pomerne dlhý, keďže som sa rozpísala viac ako som pôvodne plánovala. :) Píšem ho hlavne teda kvôli sebe, pretože blog je pre mňa viac menej taký ''denníček'', ale určite som rada ak ste si throwback march prečítali aj vy. Majte krásny apríl a na ďalšie zhrnutie sa môžete tešiť o mesiac. :)

Komentáre

 1. pekné zhrnutie :) skvelé, že si bola na blogerskom stretnutí :) takéto eventy sú vždy príjemné :) a držím palce v zdravom životnom štýle :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelý článok a milé mesačné zhrnutie :) možno sa na nejakom stretku Asociácie uvidíme.

  Flung out of space

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to ma teší :) a dúfam, bolo by to super :)

   Odstrániť
 3. Mala si rozhodne super mesiac plný skvelých zážitkov. :) Tak ti prajem, aby bol apríl ešte lepší.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám veľmi rada tvoje zhrnutia, vždy napíšeš niečo zaujímavé zo života, máš toľko rôznych podujatí a akcií, to je fakt super!:) A inak to jedlo...mňam♥♥

  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem to som veľmi rada :) no píšem hlavne o tých najdôležitejších veciach, ktoré sa mi vryli do pamäti, niektoré veci ani nespomeniem :) ale nie je toho zas až tak veľa ako by sa mohlo zdať :) ale som rada za každú zaujímavú skúsenosť či zážitok :)

   Odstrániť
 5. Akurát dnes sme tri kamarátky vstávali pred siedmou a konečne si šli trochu zabehať, a to počasie je skutočne perfektné :D Musíme to využiť, pokiaľ ešte i ráno nie je tridsať stupňov :D
  Držím palce pri robení módnej relácie, znie to super! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D to je super a hlavne ich obdivujem, že tak skoro vstali :D ja sa len tak tak dokopem ráno aby som šla cvičiť :) počasie je super ... ráno je to určite fajn .. alebo aj večer vtedy je príjemne :) .. a ďakujem dúfam, že sa nám to vydarí :)

   Odstrániť
 6. Vyzerá to, že si mala skvelý mesiac. :) fotky sú skvelé.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tyjo tak to máš hodně zážitků za březen :) jedno máme společné, taky jsem se vydala poprvé běhat v březnu a rozhodně chci chodit pravidelně, bylo opravud krásné počasí poslední týden :)
  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Takže marec si mala celkom hojný, ja by som mala tiež zdravšie jesť, teda hlavne menej:-D lebo ked mi niečo veľmi chutí neviem kedy mám dosť ale inak kaše na raňajky a rozne dobroty bez toho si neviem predstaviť už ráno:))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D to presne poznám, najhoršie keď mama spraví výborný koláč a ten by som potom jedla stále keď ho vidím na plechu :D ... a raňajky sú moja srdcovka, keď ich nemám som potom nervózna od hladu :P

   Odstrániť
 9. Krásné fotky! Já se teď taky snažím běhat, tak snad mi to dlouho vydrží :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. držím palce! :) verím, že určite áno :)

   Odstrániť
 10. držím palce v školskej TV :) ja som si pred kamerou tiež zažila svoje stresy, ešte stále ich ako tak mám ale aspoň si už viem zapamätať text :D pekný článok :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem pekne :) hah s pamätaním textov som mala problémy aj ja :D ale tiež už je to oveľa lepšie :P

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top