JUST AN OLD TOWN STREET

WHAT I WEAR: jumper - H&M / trousers - NEW LOOK / vest - TOPSHOP / shoes - CCC / backpack/necklace - PRIMARK /

Ahojte! Dnes mám pre vás konečne posledný outfit, ktorý bol nafotený v apríli. Opäť sme s Majkou vybehli na foteníčko a tento krát sme si zvolili jednoducho len ulicu v starom meste. Poradila mi ju Majka, ževraj tadiaľ nechodí veľa áut. A naozaj nešlo, čiže sme mohli fotiť aj uprostred cesty. A môj outfit je tiež ladený skôr tak street stylovo, pohodlne a mestsky. Aj keď s nápismi na mikine by som sa hodila skôr do ulíc New Yorku, museli mi stačiť aj tie bratislavské. Americká vlajka zdobí aj rifľovú vestu, ktorá je top úlovkom z Topshopu ešte z čias, čo som bola v Anglicku. Po dlhej dobe som vytiahla aj svoj biely ruksak, ktorý celý outfit doplnil lepšie ako akákoľvek kabelka. Poviem vám, že fotenie sme si celkom užili, a náhodných okoloidúcich berieme s úsmevom na tvárach.

Nezabudli sme navštíviť ďalšiu kaviarničku, v ktorej sme ešte neboli. Rannô Ptáča ( Štúr café ) sa nachádza blízko Hlavnej stanice a cez víkend tam nebolo ani veľa ľudí. S jedálnym lístkom položeným na stole ma skôr lákali na raňajky, ktoré by som možno tiež niekedy rada vyskúšala. No poobede bol správny čas na naše obľúbené kapučína a skúsili sme aj úžasnú mrkvovú tortu. Cítili sme sa príjemne a cez okno sme pozorovali dianie na ulici a električky. Určite odporúčame toto miestečko.

Ako čítate tento článok, ja sa práve nachádzam v Anglicku. :D Čekujte instagram pre viac fotiek a snáď vám budem mať čo povedať, keď sa v nedeľu vrátim späť. :) Plánovala som samozrejme točiť aj vlog, no či sa mi podarí, to neviem. Tak majte pekný víkend.

Komentáre

 1. Kočka, moc se mi líbí otičky, koukala jsem na ně už v CCC :) No vzpomněla jsem si na tvůj minulý článek, tak tentokrát vám nikdo nevnucoval latté :D Užij si Anglii :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-KLIK

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Je to presne taký typický street style! :) škoda, že nebývam v BA, išla by som do tej kaviarničky. :/ uži si to v Anglicku:)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Neskutočne krásne fotky :) Outfit je skvelý!

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť
 5. aww paráda! :3 milujem že si vieš na seba obliecť aj čosi neskutočne dievčenské a potom čosi takéto "drzé" a stále to an tebe vyzerá super!! :3
  Ivana xx
  Truwoman PINK FB page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top