BLACK & WHITE

WHAT I WEAR: body - STRADIVARIUS / trousers - PULL&BEAR / sneakers - SINSAY / vest - LIDL / choker - LENTILKA.SK

Ahojte! Ako ste prázdninovali? Tieto voľné dni tak rýchlo ubehli, že sa nestačím čudovať. :O Veľkú Noc u nás doma až tak veľmi neoslavujeme. Bolo to iné, keď som bola menšia a tešila sa hlavne na sladkosti, návštevu babky, či potencionálnych šibačov, ktorí však nikdy neprišli. :D Neviem, rozmýšľam, kto iný, okrem rodiny, ma za posledné roky prišiel vyšibať a vychádza mi to veľmi biedne. Ale ja sa nesťažujem a už teda ani nič neočakávam. :) Možno, keby vyrastám alebo bývam na dedine mám iné zaujímavejšie zážitky. No ako dieťa z mesta tu tradície až tak nedodržiavame a pravú šibačku a polievačku asi nikdy nezažijem. :) 

Vždy je ale dôležité, aby nikto nezostal hladný, a preto sa varia a vypekajú rôzne dobroty. Mala by sa spraviť drobná výzdoba, ktorá sa tento rok tiež neudiala. :D Zvykli sme ozdobovať halúzky, či naplniť pletený košík čokoládovými vajíčkami, figúrkami a kuriatkami. Ale asi sa to už nikomu nechce robiť. Alebo to bolo kvôli tomu, že už od decembra nemáme kompletnú obývačku, pretože čakáme na sedačku a tak by akákoľvek výzdoba bola asi zbytočná. Dúfam, že aspoň u vás doma to vyzeralo lepšie, a že ste strávili príjemné chvíle s rodinou. :) 

Dnešný outfit som bola fotiť opäť s Nataly, pretože stále pracujeme na našej módnej relácii, ktorá však ešte nemá ani prvý diel. :D Je ale super, že som zase našla niekoho, koho baví móda, nemá problém s fotením a ani s videom a má tiež blog. :P Dúfam, že aj tieto naše spoločné stretká Nataly trošku motivujú aby prispievala častejšie. Určite pozrite na jej blog - thenoela.blogspot.sk. Dohodli sme sa na téme B&W, čo sa mi zdalo najskôr náročné, pretože mám viac farebných a vzorovaných veci, no nakoniec som niečo dala dokopy. Najviac sa teším z vesty, ktorej kúpa naozaj stála za to a tiež novým teniskám v ''conversko'' štýle. Väčšinou si tieto napodobeniny nekupujem, pretože sa mi nepáči spracovanie a kvalita, no tieto z obchodu Sinsay sa mi celkom pozdávali, tak snáď niečo vydržia. :) Na pohľad veľmi jednoduchý outfit, no tá vesta a choker tomu dodali celkom šmrnc. :P Čo poviete? 


Nezabudnite pozrieť aj najnovšie videjko na youtube. Okrem foteníčka sa nám podaril aj krátky lookbook a možno ich budeme robiť častejšie. :)

Komentáre

 1. Tak toto sa mi fakt veľmi páči! Vesty mám neskutočne rada a táto vyzerá krásne, až som sa začudovala, že ju máš z Lidl.:D A na blogu Nataly som už párkrát bola, pôsobí veľmi milo:)

  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :)) mne sa tiež vždy páčili vesty, len som si nikdy žiadnu nekúpila kvôli tým cenám :D ... a hej no Lidl niekedy prekvapí :) často si tam niečo zaujímavé vyhliadnem :) .. Nataly je zlatá a super baba :)

   Odstrániť
 2. Veľmi pekný jednoduchý outfit ☺️ Prekvapila ma vestička z Lidl 😮 Niekedy sa tam dajú zohnať pekné kúsky 😊

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Presne takéto outfity sú mi najbližšie! Čistota a jednoduchosť. Milujem aj tvoje "uletené" outfity, ale tieto sú mi o niečo bližšie :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to som rada, že sa ti páčia :P uletené odrážajú takú tú moju veselú a energickú povahu, no občas treba zvoliť aj niečo jednoduchejšie a nenánapadnejšie :)

   Odstrániť
 4. Prázdniny bohužel letos utekly až moc rychle. :( Jinak moc pěkný outfit! :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zas kočka :) Ta vestička je úplně parádní, Lidl má hezké věci kolikrát. A černobílá je prostě nesmrtelná klasika.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem krásne :) ♥ B&W nikdy nič nepokazí :)

   Odstrániť
 6. vesta je super, viem si celkom outfit predstaviť aj s elegantnými lodičkami aj takto športovo, pekný outfit :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top