ALL IN KHAKI

WHAT I WEAR: jacket / bag / bracelet / necklace - PRIMARK / sneakers - DEICHMANN / t-shirt - C&A / trousers - PULL&BEAR

Ahojte! Dnes mám pre vás ďalší outfitový post. Za poslednú dobu sa mi ich nakopilo viacero, čo som jednak rada, no nemôžem ich pridať hneď všetky naraz. :P Takže momentálne články viac plánujem a môžu byť častejšie. Som síce radšej, ak je príspevok čo najaktuálnejší, no pri outfitoch to myslím až tak nevadí. A keďže koniec mesiaca sa blíži, chcem všetko, čo mám pripravené vydať do konca týždňa. :) 

Khaki outfit sme s Majkou fotili dávnejšie pri Eurovei, čo bol taký spontánny nápad a samozrejme, že ku koncu začali padať menšie dažďové kvapky. :D My to vždy tak super vychytáme, ale pokiaľ nepadajú z neba traktory, stále je to v pohode. Outfity nezvyknem veľmi plánovať dopredu. Hovorím si, že to vymyslím, až keď sa budem chystať a výnimkou nie je ani tento outfit. A ešte som expert na menenie toho, čo si oblečiem na poslednú chvíľu, a potom stresujem, že nestíham. :D

Väčšinou nenosím dve veci rovnakej farby, teda čo sa týka trička a nohavíc, ale toto mi celkom k sebe pasovalo. Top je nový, veľmi sa mi na ňom páčia tie ozdoby a khaki nohavice som si dala preto, lebo nechcem stále nosiť len čierne nohavice a rifle. Aj keď obe khaki farby nie sú úplne match, páčilo sa mi to spolu. Rifľovka, ktorú mám na sebe sa vám môže zdať nová, no pravdou je, že ju už mám pomerne dlho. Raz som si ju kúpila v Primarku, no nevedela som si nakoniec k nej nájsť vzťah a veľmi sa mi na sebe nepáčila a ani jej strih. Ale teraz som jej dala šancu a už mi taká zlá neprišla. :D Aj vy to tak niekedy máte, že až po pár rokoch vám nejaká staršia vec príde pod ruku celkom vhod?

Komentáre

 1. Tie topánky sú super! A rovnako sa mi páči celý tento "khaki outfit" :) Podľa mňa je to veľmi príjemná farba :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tá denimová bunda je parádna, veľmi sa mi páči.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. aach detaily, detaiily.
  Tričko zapásať, aspoň trošku alebo urobiť "guzlík" a nohavice ohnúť pri členkoch.. a vyzeralo by to podľa mňa oveľa lepšie, aj keď to nieje zlé ani takto! to určite ;)
  btw, khaki ti veľmi pristane ;) a tej bundičke daj určite šancu, je skvelá! viem si ju napríklad predstaviť na nejaké romantické letné šaty s chokerom. :):)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top