SPECIAL MEET UP & PHOTOSHOOT

WHAT I WEAR: trousers - STRADIVARIUS / top - PRIMARK / vest - TOPSHOP / bomber jacket - PULL&BEAR / shoes - SHANA / bag - PARFOIS / choker - LENTILKA.sk

Ahojte! Dnes vám prinášam ďalší outfit z veľmi špeciálneho fotenia. Pre mňa bolo výnimočné, pretože bolo spontánne a neplánované a zvyčajne takéto situácie a zážitky bývajú najlepšie. Po dlhej dobe som sa videla so svojimi dvoma spolužiačkami zo strednej a tie sa postarali aj o tieto skvelé fotky, za čo im naozaj veľmi pekne ďakujem. :) Užili sme si kopec srandy, bolo to opäť niečo iné, vymýšľali sme a aj baby boli dosť kreatívne a myslím, že sa do toho fotenia celko vžili. Nevadili nám ani náhodní okoloidúci, vlastne asi takmer nič. :D Napriek tomu, že sme sa videli po dlhšej dobe mi to tak absolútne neprišlo. Niekedy by som sa najradšej vrátila späť do našich stredoškolských čias alebo by ma tiež zaujímalo, ako sa majú ostatní spolužiaci a rada by som ich opäť stretla. Dúfam, že sa nám niekedy podarí zorganizovať hromadnejšie stretnutie, bola by to určite sranda. 

Fotiť v Bratislave ma baví. Je v nej plno miest, ktoré, ako by Majka povedala, majú potenciál. Ani na Kollárku som predtým nefotila, no po včerajšku si ho môžem odškrtnúť zo svojho zoznamu miest na fotenie. Super nápad bol zapojiť naše milé električky. Neviem prečo, ale páči sa mi ako sú kontrastné na fotkách. A hlavne pekné červené. Priamo v akcii môžete vidieť najnovší prírastok v mojej skrini a to je bomber jacket resp ''bombera''. Ako som už spomínala na instagrame, kúpila som ju len za 10€, čo sa mi nechcelo veriť. Zistila som to až pri pokladni, pretože pôvodne mala stáť 20. Asi som mala šťastný deň a táto investícia ma potešila. Čím ste si naposledy spravili radosť vy?

Komentáre

 1. Fotky super, hodně se mi líbí ta poslední, co se týče barev a pozadí :) Já se moc ráda střetávám s holkama se střední, není to sice tak často, jak bych chtěla, ale o to je to kouzelnější :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi ti to pristane na fotkách , úplne z nich cítiť pozitívnu energiu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě ty tvoje outfitové články a fotky neskutečně baví :)

  www.double-claire.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top