LOOKING BACK ON DECEMBER 2016

Ahojte! Dnes som tu trošku s opozdeným článkom, ktorý som nestihla vydať pred koncom roka. :) Bola som preč na Silvestra, trošku mimo civilizácie bez signálu, takže blog aj instagram zývali prázdnotou. :) Našťastie už som späť a môžem sa naplno pustiť do toho čo ma baví aj v roku 2017! Ja dúfam, že ste do nového roka vkročili tou správnou nohou a želám vám veľa úspechov a splnených prianí v nasledujúcom období. Predtým, ako začnem už s klasickými príspevkami nemôžem zabudnúť zhrnúť ešte predchádzajúci mesiac december, ktorý bol tak ako aj iné veľmi zaujímavý a môžem povedať, že som mala veľmi pekné zakončenie roka. :) 
DRUHÝ KRÁT V BUDAPEŠTI
Spontánne výlety mám rada, pretože si ich dopredu nenaplánujete, ale sú jedny z tých najlepších. Tak to bolo aj teraz s Budapešťou, kam som sa vybrala aj s táborovou partiou. Bolo to teda už 2x v priebehu jedného roka a 2x som sa ocitla aj v Tropicariu. V decembri boli však hlavným cieľom vianočné trhy, ktoré ma však trošku sklamali ( vlastne hlavne to množstvo ľudí, mena, jazyk a stánky ). Nevideli sme ich celé, pretože sme nemali toľko času, ale vysvietená Budapešť je veľmi pekná.

FOTENÍČKO S MAJKOU
Fotenie outfitov na blog v zimnom období je asi tá najhoršia vec. :D Jednak je vám zima, keď sa musíte vyzliecť, aby z toho outfitu niečo bolo a nebol tam zase ten istý kabát, ktorý nosíte skoro stále, ale jednoducho je do zimy ten najlepší. A ďalšia vec všetko zladiť dokopy je tiež náročné. Jedno z naj fotení v decembri bolo s Majkou, kedy sme fotili v atmosfére vianočných trhov a celkovo to bol príjemný deň. A stromček aký bol v Primaciálnom paláci by som mala najradšej doma. 

NÁKUPY, NÁKUPY, NÁKUPY
Predvianočný čas rozhodne neprospieva peňaženkám. V tomto období sa veľmi ľahko utráca, či už na rôzne hovadinky, dekorácie či vianočné darčeky. Ja som si spravila výlet do IKEY a nakúpila hlavne sviečky, a potom som pár krát navštívila aj obchod Tiger. Osobne nerada chodím do nákupných centier, pretože sú preplnené a len vás to celé stresuje. Avšak musela som to tak či tak absolvovať a s výberom darčekov som nakoniec bola spokojná a tiež tí, ktorí boli obdarovaní. :) 

TRNAVA
Tento mesiac fotenia s Maťou veľmi nevyšli, no som rada, že som sa stretla aspoň s Kitty, s ktorou sme už pár fotení absolvovali. Stretká boli síce len rýchle, pretože sme sa v tomto semestri veľmi nevedeli zladiť, tak hádam to teraz bude lepšie. Taktiež som musela doklepnúť všetky povinnosti v škole, úspešne som dala aj nejaké predtermíny a popasovala so seminárkou. Tak snáď aj celé skúškové dopadne dobre aj keď som ešte s učením veľmi nezačala. :D 

VIANOCE
Presne na Vianoce sa teším najviac z celého roka. Opäť som si ani nestačila uvedomiť ako celý december strašne rýchlo prešiel, no už teraz sa teším na ten tohtoročný. Možno by som si viac vychutnala vianočnú atmosféru, keby som nemusela riešiť školu a bolo by viac snehu, ale aj tak som si to užila, púšťala vianočné pesničky a bola na trhoch. Štedrý deň dopadol tiež na jednotku a dostala som NOVÝ FOTOAPARÁT, s ktorým sa hádam kvalita fotiek a videí posunie trošku vyššie. 

SILVESTER S CHACHALANDOM
Už po 3x som nesilvestrovala doma, ale v spoločnosti detí a super partie vedúcich na zimnom ChaChaSilvestri. Posledné dni som sa vôbec nenudila, stále bolo čo robiť a to dokonca aj bez internetu aj sociálnych sietí. Síce som toho moc nenaspala, no spánkový deficit som dnes ako tak dohnala. Opäť som fotila o sto šesť, takže vzniklo asi 3000 fotiek, zaspievala som si, zabavila som sa a spravila životnú skoro 4 hodinovú diskotéku. :) 

Komentáre

 1. Super článok a krásne fotky :) Nech máš tento rok ešte krajší ako 2016tku :)


  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Neskutočne krásne fotky! Fakt nádherné! Neviem si predstaviť že aké super budú s novým fotoaparátom :D. Sviečky z Ikei som kupovala aj ja, hihi :D :D... robím to tak každý rok, a potom ich rozdávam ako darčeky tým, na ktorých som "zabudla" :D
  Som na tvojom blogu po prvýkrát, no určite nie posledný, je mi fakt sympatický!
  Kristin

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super článek a fotky, takové mam nejradši:-) Jinak ty perníčky vypadají megaaaaa úžasně!
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jéj, ty si bola v Tropicariu! Presne mám takú istú fotku pri tých rybkách, lenže ja mám na nej asi 12 či 13 rokov, vlasy ostrihané ani neviem ako (neviem či je správne slovo "našťastie" ale mala som ich DVOCH copíkoch) a štýl som asi nechala doma :)
  Super fotky. Veľmi sa mi páči čiapka na prvej fotke v poslednom rade :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovedaťOdstrániť
 5. úžasné fotky ♥ prajem skvelý rok 2017! :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ježííš, to je super!
  Mnohem víc takových článků!

  littlecapsule

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top