FIRST LOOK IN 2017

WHAT I WEAR: jacket - PULL&BEAR / scarf, top - PRIMARK / shoes - JOHN GARFIELD / trousers - STRADIVARIUS / bag - ZAFUL.com

Ahojte! Za posledné dni konečne napadlo aspoň trocha snehu. Teda takto málo u nás v Bratislave, no verím, že v iných častiach Slovenska podstatne viac. Ale teším sa aj tak, a preto som sa rozhodla využiť toto počasie a ísť nafotiť nejaké fotky. A zároveň vyskúšať môj nový fotoaparát, s ktorým som vonku ešte nefotila. Za fotky dnes ďakujem môjmu otcovi, ktorého som na toto fotenie nahovorila, keďže s Maťou nám to opäť nevyšlo a nechcela som nechať blog zívať prázdnotou. Celkovo je tento mesiac slabší, pretože je skúškové a dala som si aj robotu, no a to je momentálne prvoradé. Už zajtra mám prvé testy ale celkovo toho ani nemám až tak veľa tak to hádam zvládnem. :)

Čo sa týka outfitu, zvolila som niečo teplé do tej zimy a mrazu a ladila som to do biela. Už dlhšie som mala v pláne obliecť si bledú kombináciu a teraz do toho snehu sa mi to aj celkom hodilo. Jediné, čo mi chýba, sú topánky na zimu v bledšej farbe, pretože mám len samé tmavé. Ale tak snažila som sa to ešte doladiť ostatnými vecami a nakoniec sa mi to veľmi páči. Čo vy na to?

Komentáre

 1. Presne tak, konečne je aj Bratislava biela... a aj ty si krásne biela. Super outfit :)

  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky a krásny outfit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jééj krásny outfit, túto farebnú kombináciu mám veľmi rada a ocko je fakt šikovný fotograf :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Naozaj krásne fotky a veľmi pekný outfit, pristane ti to :)
  Prajem veľa šťastia na skúšky.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja som si práve vravela, že si kúpim biele nohavice až na jar, lebo teraz by som ich zašpinila :) ale tak s čižmami ani nie :)
  máš pravdu, že to pekne teraz ladí so snehom :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) áno ja teraz v zime nenosím bledé nohavice takmer vôbec :) ja mám šťastie že sa mi vždy zašpinia alebo zacákajú hoci aj na malej mláčke :) ale s čižmami alebo keď je sucho je to podľa mňa v pohode :) a je fajn nenosiť len samé tmavé farby a občas si dať aj niečo svetlejšie :)

   Odstrániť
 6. Sluší ti to! Moc se mi líbí použití světlých barev.

  Radu

  OdpovedaťOdstrániť
 7. My tu toho snehu máme na východe rozhodne viac, no stále je to celkovo lepšie, než pominulé roky:) Fotenie s ockom som ešte nikdy nemala, a celkom ma to rozosmialo, pretože si to úprimne ani neviem predstaviť:D Je supe,r že sa môžeš s týmto obrátiť aj na rodinu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásné fotky, je v nich super atmosféra, ten outfit je taky bezva:)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top