THROWBACK INSTA NOVEMBER

Ahojte! Dnes som tu síce s menším meškaním môjho mesačného zhrňujúceho článku, no dúfam, že to až tak veľmi nevadí. :) Pripadá mi to ako včera, čo som písala ten októbrový a zrazu je fuč aj november. Tieto posledné týždne pred Vianocami budú zrejme tie najstresujúcejšie kvôli škole, rodine a tradičnému zhonu. Dúfam však, že aj na konci decembra vám prinesiem nejaké zaujímavé momenty môjho života, no teraz sa ešte pozrime aký bol november. :)

Hi! I might be a bit late with traditional monthly post about my life but hopefully you don't mind. :) It seems like yesterday when I was writing a post about october and suddenly november is gone too. The upcoming weeks before Christmas will be probably the most stressful because of school, family and typical hurry to get everything done as soon as possible. I wish that at the end of december I'll be able to share some of my interesting experiences with you too. But before here are a few words about november. :)
ŠKOLA POKRAČUJE
V poslednej dobe mi príde, že v Trnave, kde študujem, som sa už celkom fajn zabývala a cítim sa tam oveľa príjemnejšie ako predtým. Aj keď doma je predsa vždy najlepšie. :) Týždne tak rýchlo ubiehajú, že mám pocit akoby som v tej škole vôbec nebola. :D Jediné, čo mi vadí, je neustále chodenie hore dole, ktoré mi zaberie dosť času, ale aspoň som trošku v pohybe. Semester sa čoskoro skončí, bude nasledovať skúškové, no ešte predtým mám nejakú prácu, čo musím odovzdať a hádam to všetko postíham a možno aj nejaký predtermín. :P Držte palce.

STREDY V SYNAGÓGE
S Trnavou sa mi spája aj ďalší bod, jeden z tých príjemnejších, keďže je reč o jedle. Ako som už spomínala v predchádzajúcom článku, našim obľúbeným miestom na chutné raňajky za dobrú cenu sa stala práve Synagóga café. Robíme si trošku srandu, že sme riadne ''kajšmetky'' :D ,keď si takto chodíme na raňajky, no väčšinou ráno na jedlo čas nemáme a aj chladnička je prázdna. A nie je nič lepšie ako čerstvé bagely s nátierkami či teplé lievance s výbornou kávou. :) 

TOČENIE, KTORÉ NIE JE POSTRIHANÉ
Keď som zistila, že Nika, ktorú poznám z tábora má so mnou v škole hodinu, celkom som sa potešila, že tam niekoho poznám. Cez ňu som sa dostala aj k jej spolužiakovi Patrikovi a nakoniec aj k spoločnému točeniu jednej challenge, ktorá žiaľ ešte nie je zverejnená na youtube, pretože sa mi ju nedarí postrihať. :D Mám pocit, že už bude aj neskoro, no toľko sme sa s tým trápili, že by to bola škoda. Môžete si však pozrieť našu jazdu v aute či jesenné video, ktoré sme tiež točili spolu. Som rada, že sme sa takto spojili a dúfam, že budeme mať ešte nejaké spolupráce. :) 

MOJE PRVÉ VYSTÚPENIE
Prihlásiť sa do školského zboru za kredity bol asi ten najlepší nápad. Je to jediné miesto, kde spievať musíme a nikto vám nenadáva a nehovorí aby ste to radšej nerobili. :) So spievaním v skupine nemám ešte skúsenosti a je to niečo úplne iné, keďže sme rozdelení aj podľa hlasu aj keď sa v tom osobne až tak nevyznám. Stretávame sa síce len raz do týždňa, no sme tam fajn partia a skúšky ma celkom bavia. A som rada, že nespievame len hymny a klasiky, ale aj niečo modernejšie. Vďaka zboru som mohla byť súčasťou konferencie v Smoleniciach, čo bola naozaj veľká sranda. Aktuálne pripravujeme vianočné pesničky na ďalšie vystúpenia, tak som zvedavá ako to dopadne. :)

DRUHÁ SELFIE S ADELOU
Adela je naozaj top žena nášho šoubiznisu. Stretla som sa s ňou len dvakrát, no vždy bola milá, vtipná a s radosťou sa s nami odfotila. A musím poďakovať Nike, že mi vybavila prácičku a mohla som si opäť vyskúšať aké je to byť hosteska, avšak teraz na prestížnej udalosti výročia Slovenskej televízie a rozhlasu. Známymi osobnosťami sa to tam hemžilo a ja som vždy nadšená, keď s nimi môžem aspoň na chvíľku prísť do kontaktu a vidieť ich na vlastné oči a nie len v televízii.

VIEDEŇ, CHATA, TRHY
Na záver ešte v krátkosti zhrniem ďalšie zaujímavé zážitky. S ocinom sme sa vybrali po dlhšom čase do Viedne na nejaké nákupy a bolo to únavné ako vždy. :D ( poznámka pomimo: tie červené poháriky v Starbuckse sa im naozaj vydarili :) Predošlý víkend som strávila mimo mesto v Liptovskom Jáne na chate s táborovou partiou a bolo celkom príjemné opäť sa po dlhšom čase vidieť. Vianoce už klopú na dvere a všade sa otvorili vianočné trhy.  U nás som síce ešte nebola, no navštívila som aspoň tie v Trnave. S punčom a medovinou sme zahájili tohtoročnú sezónu.

Komentáre

 1. Držím palce v škole :) Aj mňa čaká tento týždeň prezentácia prác a prvý predtermín :) Našťastie u mňa /ak všetko pôjde ako má/ posledný zimný semester :)

  accessoriesforbeauty.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc super fotky :} Ja studujem zurnalistiky a stretnut Adelu by bol pre mna uplne super :}

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Stále ma udivuje koľko veľa vecí a udalostí stihneš v priebehu jedného mesiaca! Ja so Viedne pôjdem tesne po Novom Roku tak dúfam, že ešte stihnem nasať (po)vianočnú atmošku. Mimochodom ako vždy prekrásne fotky! :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Stále ma udivuje koľko veľa vecí a udalostí stihneš v priebehu jedného mesiaca! Ja so Viedne pôjdem tesne po Novom Roku tak dúfam, že ešte stihnem nasať (po)vianočnú atmošku. Mimochodom ako vždy prekrásne fotky! :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D to sa asi iba zdá, že je toho veľa :D väčšinou sú zaujímavé iba víkendy :) tiež som chcela ísť cez Vianoce do Viedne ale už sa mi to asi nepodarí :/ každopádne snáď ti novoročný výlet vyjde :) a ďakujem :)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top