STREDY V SYNAGÓGE

Ahojte! Už dlhšie tu nebol nejaký článok s jedlom alebo kávou, a preto som sa rozhodla podeliť sa s vami o jedny super raňajky, ktoré si môžete dať v trnavskej Synagóga café. :) O tom, že podávajú raňajky som vedela už predtým a o tejto kaviarni ste si mohli prečítať aj v článku z kávičkárok. Keď teraz trávim viac času aj v Trnave a mám tam trošku iný režim ako doma, nie vždy stíham raňajkovať. :D No, teda veľmi málo. Takže si väčšinou vždy niečo kúpim a už som si na to aj celkom zvykla. V stredu máme od rána taký dlhší prednáškový deň a keď už pre nás Lidl prestal byť zaujímavý, rozhodli sme sa raz s mojou spolubývajúcou vyskúšať raňajky práve v tomto podniku. :)

Keď sme tam boli prvý krát, ešte sme nevedeli ako to tam chodí a že celé toto raňajkové menu bude oveľa výhodnejšie ako sa na prvý pohľad zdá. Najskôr sme vyskúšali lievance s jogurtom a ovocím, ktoré boli naozaj vynikajúce a objednali sme si aj kávu ( lebo tá predsa musí byť vždy ). Dostali sme tiež malý pohárik s čerstvou šťavou, čo bolo v cene. Mysleli sme, že sa káva bude platiť zvlášť, o to milo prekvapenejšie sme boli, keď nám za kávu, raňajky aj malý fresh zaúčtovali len 3,90 € ako bolo napísané na lístku. Veľmi sme sa potešili, že tu sa to teda dosť oplatí a určite sme chceli ísť aj nabudúce.

A tak sme aj išli. Opäť klasika po skorej rannej hodine, hladné a bez energie. Tentokrát sme si dali bagle s nátierkami, ktoré môžem odporučiť tiež. Sú úžasne chrumkavé a nátierky tiež chutné ( rybacia, bryndzová a vajíčková tuším ). Poriadne sme sa najedli a kávu majú tiež výbornú. Hlavne je to jedna z mála kaviarní, čo som navštívila, kde vám na kapučíno spravia aj latte art. :) Nuž asi majú šikovných baristov. Okrem lievancov a nátierok možno nabudúce skúsime jogurt s vločkami alebo ryžovú kašu. :) Boli ste už niekedy v synagóge? :)

Komentáre

 1. Ja sa tam už na raňajky tiež chystám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja chodím najčastejšie do Thalmeineru :) ale aj Synagóga vyzerá lákavo :) A sú to veľmi fotogenické raňajky :) Lenka z www.fromlenka.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som v Thalmeineri ešte nebola takže tam sa chystám tiež :P synagóga je super miesto :)

   Odstrániť
 3. Tie raňajky vyzerajú lahodne, ale ja si zásadne pripravujem raňajky sama. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D aj ja som si vždy :D teda aspoň keď som doma :) ale je to celkom fajn raz za čas si ísť aj niekam sadnúť :)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top