SEPTEMBER IN PHOTOS

Ahojte! Dnešným príspevkom sa opäť vraciam k časom, keď som na konci každého mesiaca pridala menšie zhrnutie zo svojho života a rozhodla som sa túto tradíciu obnoviť. Teraz od septembra začala pre mňa všeobecne nová éra - zmena na blogu. čiastočné presťahovanie, druhý ročník VŠ a nové zaujímavé veci a zážitky, ktoré ma hádam ešte čakajú. Preto som si povedala, že vám o tom všetkom každý mesiac napíšem ( aj keď vás to až tak zaujímať nebude :D ) a keďže denníček sa mi až tak písať nechce, toto bude menšia náhrada aby som si aspoň čo to pamätala. :)

KDE SOM BOLA?
V septembri som už nevycestovala mimo SR, pretože som sa rozhodla, že posledné prázdninové dni pred školou využijem tým, že budem čo najviac brigádovať. :D Peniaze sa mi teraz celkom hodia a aj tak som v podstate nemala nič lepšie na práci. Istým highlitom bol však určite výlet na Devín ( video ste mohli vidieť TU ) či brázdenie bratislavskými uličkami.

ČO SOM JEDLA A PILA?
Ja, ako veľký food fanúšik som ani tento mesiac nevynechala návštevu nových miest. Aj keď ich nebolo toľko, ako v minulosti, rozhodne stáli za to. Konečne som vyskúšala NYC Corner a uistila sa, že chvály na tento hot-dog sú pravdivé. Na káve som bola v Levanduľovej kaviarni a dopriala som si raňajky a obed v Bistre Soupa.

ČO SOM SI KÚPILA?
Snažila som sa skôr nechodiť do obchodov, aby som nebola vystavená pokušeniu kúpiť si niečo nové. :D Pretože keď už niekde vleziem, zvyčajne si vyhliadnem niečo pekné na seba a potom váham, či si to mám alebo nemám kúpiť. Väčšou investíciou bola kúpa tenisiek Vans v obchode Aranburu ( kde majú naozaj skvelý výber tenisiek s úžasnými motívmi a za super ceny ) a potom už len nejaká kozmetika a zopár nových kúskov na oblečenie v H&M a Sinsay ( čoskoro určite objavia v outfitoch ).

ČO SA EŠTE STALO?
Skúsim vám to povedať veľmi v skratke. :D S Majkou sme sa rozdelili na blogu a vediem ho už len sama ( ak by stále ešte niekto nevedel ). Blog má nové meno ( jeansandtee ), ja nový instagram a množstvo plánov, ktoré chcem zrealizovať. A keďže študujem v Trnave, rozhodla som sa tam čiastočne presťahovať. Musím si teda zvyknúť na to, že izbu, kúpeľňu a kuchyňu nemám len pre seba a že sa pár dní v týždni musím starať sama o seba. Uvidíme ďalší mesiac, čo ma v mojom novom študentskom živote ešte čaká. :)

Komentáre

 1. Skvele urobené fotky :) Do jedla by som sa okamžite zahryzla :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásné fotky, celkem ti takovéhle záží i závidím! :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky :) ja som si september celkom užila, až na tie dva týždne školy, ktoré ma celkovo unavili, ale dalo sa zvládnuť aj to :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 4. NYC corner? To bych u nás chtěla taky :D
  Vypadá to na fajn měsíc :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak hodně štěstí do nového študentského života :)
  A ty Vansky jsou pecka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Perfektne fotky a prajem vela stastia v Trnave :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top