VAJDAHUNYAD CASTLE

WHAT I WEAR: jumpsuit, bag, sunglasses - CLOCKHOUSE / sandals - DEICHMANN / earrings - SIX

Ahojte! Tak po štyroch dňoch ( alebo dvoch celých a dvoch pol ), ktoré som strávila v Budapešti som späť doma. Myslím, že to bola moja druhá návšteva, no naposledy som tam bola ako malá a už si to nepamätám. Spoznala som ďalšie európske mesto a videla jeho skvosty a užila si kopec zvieratiek. Vo foťáku mám množstvo fotiek a videí, takže pre vás s Majkou pripravujeme rôzne články a tešiť sa môžete aj na videá. :) Okrem Maďarska o pár dní cestujem do Chorvátska, takže budem mať opäť o zábavu postarané. Poďme ale k prvému outfitu, ktorý sme nafotili pri krásnom hrade Vajdahunyad hneď v prvý deň.

Keďže sme prišli až poobede, prejsť do okolia sme sa šli až tak na večer, kedy už zapadalo slnko. Zopár fotiek ste mohli vidieť už v predchádzajúcom príspevku. Bolo teplo a preto som si zvolila melónikový overal, ktorý ste ešte na mne nevideli. Očaril ma hneď ako som ho uvidela v obchode a vedela som, že mi skvelo pôjde k mojej kabelke a náušniciam. Tiež v poslednej dobe rada nosím náhrdelník choker, pretože drží na mieste a nezavadzia. Fotky sme nafotili pred vstupom kde sa hrad nachádzal. Je tam naozaj krásne prostredie a neboli sme jediné, ktoré sa pokúšali o photoshoot. Toto miesto sa hodí aj na romantické zaľúbené fotky pri západe, či svadobné fotografie. Dúfam, že sa vám prvý outfit páči a užite si ešte zvyšok dňa!
♥♥♥

Komentáre

 1. Skvelý overal! K tej melónikovej taške sa nesmierne hodí ♥
  CAROLINE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som zatiaľ videla Budapešť len "z okna" - pri ceste na dovolenku do Chorvátska, ale už aj tak ma veľmi zaujala; teším sa teda na články!
  Hoci nie som overalový typ - tento vyzerá úžasne ♥
  BEELIEVIN // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) určite sa tam choď niekedy pozrieť :) stojí to za to

   Odstrániť
 3. Budapešť je jedno z mojich naj miest, v akých som kedy bola, takže sa veeľmi teším na fotky! Noa melóny sú láska♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) melóny, ananásy všetko by som chcela haha :D a banány ... Budapešť je krásna :)

   Odstrániť
 4. Tá kabelka sa mi veľmi páči, je taká iná a oživí celý outfit! :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top