KÁVIČKÁRKY #8 - P.S. Café OPAVA

Ahojte! Toto leto som sa zastavila aj u kamarátky, ktorá býva blízko Opavy, a keďže viete, že veľmi rada objavujem nové kaviarne, chcela som skúsiť aj niečo v Českej republike. Zašli sme do P.S. Café, ktorá sa mi už svojim interiérom veľmi zapáčila. Práve biely, jemne ošúchaný nábytok, ručne vyšívané srdiečka, doplnky so svietnikmi, citáty na stenách, je presne to, čo je môjmu ♥ najbližšie a čo sa mi veľmi páči. Hneď, keď sme vošli, som nevedela na čo sa skôr pozrieť, pretože to bol naozaj veľmi pekný priestor.
Obsluha prišla rýchlo a bola veľmi milá, takže nemám čo vytknúť. Objednala som si malinovú limonádu, kamoška ostružinovú a jej mamina si dala kávu. Keďže tam robia aj domáce koláče, musela som nejaký vyskúšať. Názvy si už presne nepamätám, ale mala som čokoládový, ktorý bol famózny, kamoška mandľový a tretí bol karamelový. Boli naozaj krásne naaranžované a neskutočne dobré. Cena kávy sa pohybovala od 33Kč - 55Kč, čo je v porovnaní s Bratislavou veľmi slušná cena a koláče stáli tiež okolo 50 Kč.

Kaviareň sa nachádza na Ratibořskej 33 hneď pri ceste, takže by ste ju dlho nehľadali. Jediná nevýhoda je to, že sa nenachádza u nás, pretože by sa zo mňa stal určite verný zákazník. :D Ale tie z vás, ktoré ste z ČR, alebo sa tam chystáte na výlet, určite tam zájdite a ak ste tam už náhodou boli, napíšte mi, ako kaviareň pôsobila na vás. :)
♥ Mariorre

Komentáre

 1. většinou nevím, co k takovém příspěvkům psát, obdivuji interiéry kaváren, obdivuji jídlo, vlastně mám na ně chuť:D. Obdivuji kávu, ale nikdy mě nic jiného nenapadne, než hezké!:)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D zlatá. Asi ku tomu ani niet veľmi, čo komentovať :D

   Odstrániť
 2. Tie koláčiky vyzerjú tak krásne, že je škoda ich zjesť, ale zase musia aj tak chutiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Neskutočné fotky. :P

  http://rebelliouslily.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To vyzerá nádherne :) Podobné kaviarne tiež veľmi obľubujem a koláčiky vyzerajú výborne :)

  http://www.ellenya.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top