30 HOURS IN PRAGUE DAY 2

Ahojteee! Dnes mám pre vás pokračovanie fotiek z Prahy, tentokrát z druhého dňa. V našom hotelíku sme si ráno zašli na raňajky, pretože sme to mali v cene a musím uznať, že bolo z čoho vyberať. :) Počasie bolo pod mrakom a mali sme obavy, aby náhodou nezačalo pršať, no verili sme, že všetko bude fajn. Hneď po raňajkách sme sa vybrali odfotiť outfit a tak sme hľadali vhodné miesto. Mali sme potom ešte chvíľku čas, kým sme mali opustiť hotel a šli sme ešte na kávu do COSTY, ktorú poznáme z Anglicka a obe sme v tejto kaviarni už dlho neboli. Nechýbali samozrejme ani koláčiky, ktoré boli úžasné. Šli sme pozrieť aj do DMky a našli sme tam zopár vecí, ktoré sme napríklad na Slovensku nevideli.

Pobalené sme opäť s našimi taškami vyrazili do ulíc. Mali sme namierené do obchodných centier, Nový Smíchov aj Palladium a plánovali sme obed vo Fitfoodie. Poviem vám, nie je to žiadna sranda chodiť s ruksakom a ešte jednou tašku niekoľko hodín, je to naozaj fuška. :D Orientáciu máme dobrú, pomohla trošku aj mapka, ale dostali sme sa všade, kam sme chceli. Zastavili sme sa v NYX, pretože to u nás nemáme a Majka potrebovala pokúpiť nejaké veci a ja som si vybrala tiež, pretože som jednoducho nevedela odolať. :)

Bol už čas obeda, tak sme hneď zo Smíchova šli na obed do Fitfoodie. Poznali sme ho z instagramu a nepoznám veľa reštaurácií, kde by varili takéto zdravé veci, preto sme sa rozhodli zavítať práve tam. Určite ešte o tomto podniku napíšeme aj v kávičkárkach. Po skvelom obede sme pokračovali v našej ceste, opäť sme stále len chodili, obzerali mesto, občas niečo pofotili a snažili sme sa prejsť do centra mesta.
Poslednú zastávku sme mali nakoniec v Palladiu, kde bolo celkom dosť ľudí a šli sme sa trošku popozerať po obchodoch. Nejaké extrémne nákupy sme robiť nechceli, pretože to môžeme aj u nás, tak sme šli aspoň do TOPSHOPU, ktorý však celkom sklamal, keďže vecí vo výpredaji bolo strašne málo. Pomaly na nás prichádzala únava z toľkého chodenia a celkom sme sa tešili na cestu autobusom späť. Dala som si ešte poobednú kávu a kúpili sme si jedlo na cestu opäť v M&S.

Poobede sa zase vyčasilo a slnko svietilo a hrialo jedna radosť. Náš autobus do BA nakoniec meškal asi 40 minút, takže sme celý čas sedeli a pražilo na nás slnko. :D Výlet ubehol veľmi rýchlo a keď sme sa vrátili, obe sme sa cítili, ako by sme v Prahe vôbec neboli. Musíme si spraviť aj ďalšie výlety a je dosť možné, že už čoskoro. To by bolo o našom výlete všetko, ale pripravené sú ešte nejaké outfity a ďalšie články. Majte pekný pondelok!

Komentáre

 1. Nádherné fotky :) Praha je krásne mesto :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky a na youtube super video.:) Tieto prázdniny plánujem ísť do Prahy aj ja a už sa neviem dočkať :)

  http://www.accessoriesforbeauty.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Praha je krásna mesto. Bohužiaľ som tam ešte nikdy nebola, ale vďaka fotkám cítim úžasnú atmosféru.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top