UPDATED ROOM TOUR

Ahojte! V auguste to bude už tretí rok od premeny mojej izby. Po novej izbe som dlho túžila, a preto som bola nadšená, keď som sa konečne pustila do navrhovania. Nábytok som si vybrala z IKEA keďže sa mi tento štýl veľmi páči a chcela som biele prevedenie. Pomocou programu som si celú izbu ako tak navrhla, aby mi všetko pekne sedelo a zaplnila som prázdne miesta. Nebolo to ľahké a strávila som nad tým pomerne dlhú dobu. Našťastie, všetko nakoniec úspešne dopadlo a ja som sa tešila z novej izby. Na dve steny som si vybrala zelenú farbu, pretože ma zaujala táto kombinácia a ja to doteraz neľutujem. 

Inšpirovala som sa samozrejme internetom, tam je krásnych izbičiek neúrekom a každý deň natrafím na niečo iné. Moja izba nie je až taká veľká, takže sa nedalo veľmi vymýšľať, no ja som veľmi spokojná. Aj keď stále by sa dalo veľa vecí vylepšiť a stále my chýba napríklad záves. ( Tato už má vŕtačku tak možno konečne bude. :D ). Vecí mi stále pribúda tak mám niekedy pocit, že nemám na veci miesto. :D 

Taktiež sa človeku mení v priebehu rokov vkus, preto je dosť možné, že dnes by som si izbu vymyslela úplne ináč. :D Nuž nemôžem to bohužiaľ meniť každý rok a musím sa uspokojiť s tým čo mám. Ja sa v nej cítim príjemne, je to také moje hniezdočko, kde sa cítim najlepšie a bezpečne. Len upratovať sa mi často veľmi nechce a keď sa ráno ponáhľam, nechám všetko rozhádzané. A keď prídem domov unavená, absolútne sa mi nechce upratovať. :D Doplnky rada nakupujem hlavne v ikei, kiku a v rakúskom obchode action, kde zoženiete naozaj cenovo prístupné veci.

Ja momentálne túžim po svojom vlastnom bytíku, alebo domčeku, kde by som si všetko zariadila a navrhla podľa seba. Milujem kuchyne a obývačky, takže s tým by som sa veľmi rada pohrala. Budem si musieť chvíľu ešte počkať, ale hádam sa mi tento sen raz splní. V dnešnom príspevku je aj videjko, ktoré som sa rozhodla natočiť ako bonus k tomuto článku. A samozrejme aj preto, aby môj youtube kanál nezíval prázdnotou. Dúfam, že sa vám bude páčiť a majte ešte pekný štvrtok!

Komentáre

 1. Nádherná izba! Veľmi sa mi páčia takéto klasické biele oživené rôznymi dekoráciami. Krásne vankúšiky (na tie mám slabosť), obrazy z Londýna sú tiež super a to zrkadlo je nádherné!

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) presne mne sa to tiež veľmi páči ... ani nevrav o vankúšoch :D to vždy v Primarku na nejaký natrafím, ale radšej nekupujem lebo by sa mama pytala, že na čo mi je ďalší vankúš? :D tak si potom radšej už len obliečky kupujem :)

   Odstrániť
 2. Nádherný pokoj a nádherné fotky! <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. máš opravdu krásný pokoj, nejvíce mě zaujaly obrázky na zeď :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ďakujem za všetky vaše milé komentáre :))

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top