KÁVIČKÁRKY #6 - GOIO Freshgallery bar

☕ Ahojte! V najnovšej časti KÁVIČKÁROK sa opäť presunieme do Bratislavy, konkrétne do Petržalky, kde sa nachádza zaujímavý podnik Goio FreshGallery Café. Vôbec som netušila, že aj v tejto časti Bratislavy sa môže nachádzať zaujímavé miesto, kde môžete zájsť na kávu, alebo na raňajky. Ja s Majkou sme teda išli kvôli raňajkám :), pretože sme chceli skúsiť niečo iné ako koláče. Rozmýšľali sme nad Mondieu, avšak tie ceny sa nám zdali trošku moc, a preto sme si našli túto o trochu lacnejšiu alternatívu. A neoľutovali sme. :) Nachádza sa na Lužnej 1, blízko obchodu Albero dostanete sa tam autobusmi číslo 84 a 99 ( zastávka Mlynarovičova ).

☕ Keď sme vošli dnu, usadili sme sa na drevené lavice, kde bolo viac svetla, ale v pozadí môžete vidieť aj iné zaujímavé sedenie. Priestorovo je tento podnik menší a svojim vzhľadom mi trošku pripomínal Urban. :D Ale naozaj iba trošku, je to taká jeho mini verzia, ale to robia asi tie tmavé steny vzadu. Tak ako píšu na stránke, naozaj to nie je iba obyčajná kaviareň, ale dizajnový priestor s príjemnou atmosférou, kde môžete zájsť ráno, na obed, či večer a vybrať si z množstva nápojov a jedál, ktoré majú v ponuke,

☕ Menu, z ktorého sme vyberali naozaj vyzeralo zaujímavo, bolo také pekné farebné a vôbec som si nevedela vybrať, keďže najradšej by som skúsila všetko. Boli sme tam v čase raňajok, tak sme si vyberali z raňajkového menu. Na výber máte rôzne smoothies, ovocné šťavy, bagety, kaše, jogurt či vajíčko a taktiež kávu, ktorá je naozaj lacná a stála tuším len 1 €, čo sa oplatí. Avšak, nedostanete k nej vodu a mlieko sa tiež pripláca. 
☕ Čo sme si teda s Majkou objednali? Ja som si chcela dať perníkovú ovsenú kašu, tú však nemali, tak som si nakoniec vybrala makovo-ovsenú ( 3,85€ ) a klasické lungo. Majka zvolila Acai s musli a ovocím ( 3,85€ ) a kapučíno. Prvý krát, keď som Goio navštívila, mala som len smoothie, tak som si nevedela predstaviť, ako bude jedlo vyzerať, ale dúfala som, že to bude fajn. Priniesli nám to na bielych tanieroch a vyzeralo to ..... jednoducho SUPER už len na pohľad. :) Presne tak nejak som si chutné raňajky predstavovala.

☕ Musím sa priznať, zamilovala som sa do kombinácie mak-citrón a už som si aj doma skúšala spraviť podobnú kašu. Bola jednoducho famózna, veľmi mi chutila, bolo jej akurát a lepšiu som nejedla. Majka si svoje jedlo tiež pochvaľovala, keďže acai ešte nikdy nemala a ja som ochutnala tiež a môžem to len potvrdiť. Obe sme usúdili, že sme si vybrali dobré miesto na naše prvé raňajkové dobrodružstvo a určite prídeme niekedy opäť, kedže by som si rada dala aj iné dobroty.

☕ Okrem kávy sem môžete zavítať aj na vínko, majú tie najlepšie slovenské a svetové vína, ale aj iné alkoholické nápoje. Tiež ovocné či záhradné šaláty, pochutiny k vínu, či domáce koláče. Ak teda hľadáte miesto na posedenie s priateľmi, alebo na rande a nemáte veľmi radi rušné miesta, Goio bude pre vás správna voľba. 

Komentáre

 1. Jéé tam to vyzerá krásne ! :)Milujem takéto kaviarne !
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To je moc moc krásna kaviareň :D Hneď by som tam išla ♥♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ak budeš mať niekedy cestu určite tam zájdi. Veľmi nám tam chutilo a myslím že ostatné dobroty budú rovnako vynikajúce ako tie, ktoré sme skúsili.:)

   Odstrániť
 3. vyzerá to tam naozaj skvelo! Prišla som nato, že aj ja si musím kúpiť také misky ako máš na fotkách, že si musím kúpiť takú blúzku ako máš ty lebo je nádherná a niekedy si musím urobiť také zapletané copy čo máš tiež na fotke, lebo si proste kočka v nich... krásne celé :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Domi, ďakujem krásne ♡♡ veľmi ma teší, že som ťa mohla mojim lookom inšpirovať ♥

   Odstrániť
 4. no vyzerá to teda úžasne mňam,, ale neviem si predstaviť že by som chodievala na raňajky za chvílu už budu aj slováci taký pohodlný a už sa nam nebude chcieť robiť ani tie raňajky:)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D hej no mne to tiež príde zbytočné, keďže si raňajky robím rada aj sama, ale by si sa čudovala, koľko ľudí takto chodí ... a toto boli už také neskoršie raňajky, keďže sme tam boli asi okolo 10tej :D domácim sa samozrejme nič nevyrovná

   Odstrániť
 5. Znovu typ na krásny a štýlový podnik. Tie raňajky vyzerajú lákavo :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top