KÁVIČKÁRKY #2 - Pán Cakes

Ahojte! V dnešnom príspevku vám priblížime opäť ďalší podnik v Bratislave, ktorý stojí za to navštíviť. Naposledy sme sa s Majkou rozhodli vyskúšať milé miesto na jedenie, kde môžete zobrať kamarátov, alebo rovno celú rodinku. Volá sa Pán-Cakes a už podľa názvu môžete tušiť, na ktorú maškrtu sa tu špecializujú. Všetci milovníci palacieniek čítajte ďalej!

Občas som okolo mala cestu, no nikdy som nemala toľko času venovať podniku pozornosť. Palacinky jem výhradne doma, už si ani nepamätám, kedy som ich mala naposledy v reštaurácii. A keďže koláče majú všade, takáto palacinková obmena sa mi páčila.

POLOHA/DOSTUPNOSŤ: Pán-Cakes a jeho palacinky má výbornú lokalitku v centre mesta blízko Hodžovho námestia na ulici Suché mýto 4. Zo zastávky to máte chôdzou len pár minút a ihneď si všimnete veľký nápis, ktorý vás uistí, že ste správne.
V deň našej návštevy bolo poriadne horúco a tak sme sa chceli aj trošku osviežiť. Na moje prekvapenie boli vnútri obsadené takmer všetky stoly, teda tie, ktoré by sa nám páčili. Kvôli dobrému svetlu sme skončili na peknom mieste pri okne s výhľadom na ulicu. Stolíky skrášľovali narcisy a navodili jarnú atmosféru.

ŠTÝL: Opäť sa kaviarnička nesie v jednoduchom duchu a minimalizme. Sú tu drevené parkety, stoly a svetlá ''visiace žiarovky'', čo tuším nechýbajú v žiadnom hipsterskom podniku. :D Farebná kombinácia biela s modrou sa mi veľmi páči a pôsobí veselo a žiarivo. Na stene viselo aj zopár obrazov a nechýbali milé doplnky a vankúše.

OBSLUHA: Keď sme prišli a usadili sa, nemuseli sme dlho čakať a hneď bol pri nás čašník s otázkou, čo si dáme. Obe sme si objednali palacinku, Majka sladkú, ja slanú, limonády a ešte kávu. Nápoje priniesli skôr, na palacinky sme čakali cca 10 minút, čo bolo v pohode.
LIMONÁDA/PALACINKY: Ako som už spomínala, chceli sme sa osviežiť, a preto sme si každá objednali limonádu. Ja som mala zázvorovo-citrónovú a Majka čučoriedkovo-ríbezľovú. Z veľkého výberu palaciniek sme sa rozhodli pre malinovo nutellovú a plnenú fetou, nivou a špenátom. Ak chcete zdravšiu verziu, za príplatok +30 centov vám ju spravia bezlepkovú-bezlaktózovú z ryžovo-pohánkovej múky. Ja som ešte nemohla vynechať poobednú kávičku a dala si jedno lungo. Limonády boli chutné, bez cukru a sladené jablkovou šťavou. Palacinky boli na pohľad úplne obyčajné, bez nejakej väčšej posýpky, či topingu. Na sladkej bol cukor a na mojej korenie. Ale chuťovo boli ozaj výborné a opäť som si utvrdila staré, známe pravidlo, že menej, je niekedy viac.

CENY/MENU: Ceny nás obe prekvapili. Sladké palacinky stoja 1,40 €, slané 1,70 €, káva sa pohybuje od 1,40 po 2,80, limonády dostanete za 1,50 € malú. Cenovo sme vyšli lepšie ako minule, keďže palacinku s limoškou dostanete len za 3,50€, čo je ozaj výhodné, pretože niekde dostanete len samotnú limonádu za 3. Okrem spomínaných pochutín si môžete vybrať aj z ponuky čajov, pív a vín. 

HUDBA: Tá tiež sadla môjmu vkusu, keďže hral album speváčky Sii, ktorú mám veľmi rada. Takže som si občas aj zaspievala. :D

Celková atmosféra v Pán-Cakes je rodinná a príjemná. Možno, že v dobrej nálade nás udržovalo aj pekné počasie, alebo tá skvelá chuť palaciniek. Spokojnosť bola z našej strany veľká, určite sa rady vrátime aj nabudúce a ochutnáme ďalšie príchute. Ako plus hodnotíme ceny, prostredie a možnosť zdravšej varianty cesta. Viac informácií nájdete na http://pancakes.sk alebo aj na ich Facebooku.

Komentáre

 1. Odpovede
  1. sme rady, že sa ti páči :) a ďakujemeee :)

   Odstrániť
 2. Vyzerá to tam krásne a všetko vyzerá mňam ! :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. bola som tu krátko po otvorení a veľmi nám chutilo :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj ,
  Am pani Cynthia Corvin. Som dáma s veľkým svedectvom žijem v USA a som šťastná žena dnes? a ja som povedal, moje vlastné, že akýkoľvek veriteľ, ktorý zachrániť svoju rodinu z našej zlej situácie, budem odkazovať akýkoľvek subjekt, ktorý hľadá pôžičku na neho, dal šťastie pre mňa a moju rodinu, bol som v núdzi pôžičku vo výške $ 360,000.00 začať Môj život so svetom, pretože som matka s 2 deťmi som sa stretol tento úprimný a Boh sa báť človeka úveru veriteľa, ktorý mi pomohol s pôžičkou vo výške $ 360,000.0.Dollar, že je to Boh sa báť človeka, ak ste v núdzi úveru a budete splatiť pôžičku obráťte sa na neho mu povedať, že je pani Cynthia Corvin, že vás odkázať na neho. kontaktovať Mr.Zak, prostredníctvom e-mailu: -feroozsuptoo@outlook.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. We offer personal loans up to $300,000 USD, Are you looking for a business loan and have been denied by a bank, we can help with loans from $5,000 to the maximum amount $100,000* that can help you rebuild your business and get you back ^, We can put you on a path towards a better financial future.

  Just in time, you can apply in minutes and get your cash the same day.


  Don't delay! email us via { diamondfinancese@gmail.com } or visit us at one of our 200+ locations across the would to see how we can help.

  Thanks for contacting us,

  Warm regards
  George Garry

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkou ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 50 rokov doby splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od 5000 € do 100 miliónov eur. Naše pôžičky sú dobre poistení pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Ste nedáva spať v noci znepokojujúce, ako sa dostať legitímne úver veriteľa? Ste hrýzť nechty do živého? Namiesto toho, biť vás kontaktovať Mark moel Home Loan (Loan Services) tejto chvíle sa všetci odborníci, ktorí pomáhajú zastaviť zlou úverovou históriou úvery, nájsť riešenie, že víťazstvo je naše poslanie. E-mail: Markmoelloanhouse@hotmail.com
  Žiadatelia musia vyplniť formulár žiadosti nasledujúce pôžičky:
  ÚVER PRIHLÁŠKA
  žiadosť o úver
  Vaše meno a priezvisko *
  Tvoj email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša adresa *
  Tvoje mesto *
  Štát / Provincia *
  krajina *
  sex *
  Dátum narodenia *
  Máte už účet? *
  Použili ste predtým? *
  Pôžička Suma potrebná *
  Dĺžka úveru *
  Účel úveru *
  Pošlite mi naskenovanú kópiu svojho ID: *
  Veriteľa E-mail: Markmoelloanhouse@hotmail.com
  S pozdravom,
  Mr.Mark moel.
  Markmoelloanhouse@hotmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Are you looking for a business loan, personal loans, mortgages, car
  loans, student loans, debt consolidation loans, unsecured loans, risk
  capital, etc. ... You are in the right place
  Your loan solutions! I am a private lender who lends
  Individuals and businesses at a low interest rate and affordable
  Interest rate of 3%. Contact us by email: powerfinance7@gmail.com

  LOAN APPLICATION FORM
  **********************
  Your full name:
  Country/State:
  Loan Amount:
  Duration
  Phone:
  Monthly income:
  Occupation:

  Awaiting your swift response.
  May Allah bless you.
  IBRAHIM MUSA
  power Financial Service Pvt.
  Contact Us At :powerfinance7@gmail.com
  WhatsApp Number +919717357946

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top