SPRING VIENNA SHOPPING

antibakteriálny gél na ruky - PRIMARK / štetec na nanášanie makeupu - H&M / vajíčka na makeup - PRIMARK / odličovacie obrúsky - PRIMARK

Ahojte a krásny nedeľný večer prajem! Dnes pridávam príspevok trošku neskôr, pretože som sa pozabudla haha. :D Chcem vám ukázať prvú časť nákupov z Viedne, kde som zahrnula najmä kozmetiku a rôzne blbostičky, ktoré ja veľmi rada. Pridávam pod článok aj najnovšie haul video, ktoré bude mať aj ďalšie pokračovanie. :)

V Primarku majú oddelenie aj s kozmetikou a podobným príslušenstvom na starostlivosť o telo a ja som tam našla zopár pomocníkov za výhodnú cenu. Ja mám veľa krát pocit špinavých rúk, no nemám možnosť umyť si ruky, tak vtedy najlepšie pomôže antibakteriálny gél. Naozaj máte potom lepší pocit a tento z Primarku stál len 1€, čo sa podla mňa oplatí. Čistiace obrúsky sa zídu ako prvá pomoc na cestách, alebo jednoducho keď nechcete so sebou nosiť väčšie balenie odličovacích produktov. Svoj účel to splní a makeup pekne odstráni aj osvieži pleť. Za super cenu 2€ je tu dostať aj vajíčka, alebo tie známe 'hubky' na makeup, ktoré sa najčastejšie používajú na korektor, no použiť ich môžete aj na makeup. Ak sa vám nechce utrácať veľa peňazí, tak tento set 2ks určite stojí za to. 

Vyskúšať som chcela aj štetec na makeup z H&M. Ich kozmetické oddelenie teraz parádne vynovili, spravili nové regále, obaly a aj ich produkty už vyzerajú tak luxusnejšie, že sa dajú porovnať s tými v drogériách. Ten môj má veľmi jemné a hebké štetinky a za 8€ sa mi zatiaľ pozdáva. Možno vyskúšam aj ďalšie z tejto rady. :)
bath bombs Fluffy egg a Frozen - LUSH / Nude illusion loose powder - MULLER ( Catrice ) / obal na okuliare - PRIMARK / telové mlieko Aqua kiss - MULLER ( Victoria's secret ) / set na obočie - MULLER ( essence ) / sun club bronzer - MULLER ( essence ) / tekutý camouflage korektor - MULLER ( Catrice ) / Glam & Doll false lashes riasenka - MULLER ( Catrice )


Neviem ako vy, ale ja mám veľmi rada obchod Lush. Už na kilometer môžete zacítiť, že ste v jeho blízkosti, keďže sladká vôňa je jednoducho typická a doslova vás priláka aby ste sa išli pozrieť. Ja mám najradšej ich bath bombs, ktoré využívam pri kúpeli. Krásne vám zafarbia vodu a ešte k tomu super vonia. Rozhodla som sa vyskúšať Fluffy egg z ich veľkonočnej kolekcie a potom druhú guličku s názvom Frozen. Som veľmi zvedavá a neviem sa dočkať kedy ich vyskúšam. :)

V Rakúsku máte dostupné aj produkty VS, konkrétne teda viem aspoň o Mulleri, kde predávajú body spreje a telové mlieka. Akurát mali celkom dobré zľavy, a telové mlieko Aqua Kiss ma vyšlo asi okolo 7€. Ja som za svoj život mala len jednu vec tejto značky, ale majú naozaj krásne obaly a snažím sa ich vždy šetriť.

Z kozmetiky som si vybrala zopár vecičiek, ktoré som mala na zozname, že by bolo treba vynoviť. Konrétne sú to 2 veci od essence a 3 od Catrice. Bronzer, ktorý som kúpila ma zaujal svojim prevedením, keďže je na ňom palmička. A keď som k nemu privoňala, voní ako kokos. Je to naozaj príjemná vôňa. Balenie je väčšie, čiže sa skôr hodí do väčších kozmetický taštičiek. Set na obočie som chcela vyskúšať a tiež som s ním spokojná, pretože dobre farbí. Ani som nevedela, ale v balení sa nachádzajú aj 3 šablóny, ktoré sa dajú priložiť k obočiu a určia vám tvar. Ja to síce nepotrebujem, no niekomu sa určite budú hodiť. 

Z Catrice som sa rozhodla pre tekutý camouflage korektor, keďže sa mi môj starý minul a ja korektor pod oči rozhodne potrebujem. Trápia ma tmavé miesta a nie a nie to poriadne zakryť. :( Tento mi poradila Majka a ževraj ho ani nie je veľmi u nás dostať. Mňa celkom prekvapil, dobre kryje a okrem toho je vodeodolný. Vyschnuté som mala aj riasenky, tak som si potrebovala kúpiť novú, no nechcelo sa mi za ňu dávať veľa peňazí. Novinka Glam&Doll false lashes maskara stála len 4€, ale službu vám urobí ako aj tá za 10, riasy nezliepa a pekne ich oddelí. Niekedy naozaj nezáleží na cene a aj lacnejší produkt môže byť dobrý. Posledná vec je sypký púder, aký som ešte predtým nemala. Myslela som, že keďže je biely, bude aj na bielo farbiť. Opak je však pravdou a nie je ho vôbec vidieť. Pleť zmatní a príde mi, že je taký ľahký a netaťažujúci.

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top