SPLNILI SA MOJE PREDSAVZATIA Z ROKU 2015?

Ahojte! :) Po dlhšej pauzičke sa konečne hlásim, prvý krát v novom roku 2016! Blog som stopla počas Vianoc, takže ste nemali o mne žiadne správy ako sviatkujem, čo som dostala, alebo aké sú moje plány, Preto som sa rozhodla zhrnúť zopár informácií v tomto článku a tiež vám chcem povedať o svojich plánoch a túžbach na rok 2016. :) Určite ste si všimli nový dizajn blogu, ktorý je tak trošku neobvyklý, ale dúfam, že si zvyknete. V úpravách a zlepšeniach stále pokračujem a v hlave mám plno plánov, ktoré sa mi hádam podarí zrealizovať. Kým sa naplno pustím do blogovania v tomto roku, rada by som si ešte zaspomínala na minulý rok a tiež predsavzatia, ktoré som si dávala.( článok 2015 tu )

NOVÁ ŠKOLA! Bod 1. bola škola a v roku 2015 nastala jedna zmena. Hovorila som ako ma štúdium nenapĺňa a rozmýšľala som nad zmenou. Tá sa nakoniec aj udiala a v septembri som nastúpila, bohužiaľ opäť do prvého ročníka. :D Škoda mohla som byť tento rok bakalárka, ale nič sa nestane keď si štúdium predĺžim. Študujem mediálnu komunikáciu, čo ma baví oveľa viac a hádam sa v tomto obore aj neskôr uplatním. :)

FIT LEN V PRVOM POLROKU! Bod 2. bolo cvičenie a zdravý životný štýl. Čo sa mi aj podarilo v prvom polroku. Opäť som začala chodiť do fitka, na trampolínu a v júni som mala svoju top formu po dlhom čase a naozaj som bola veľmi motivovaná a videla som výsledky. Letný tábor, v ktorom som strávila 17 dní však moju snahu prekazil, kedže tam nebolo možné dodržiavať môj nastavený režim ani jedálniček a ani cvičenie. Navyše som sa prejedala, čím som nabrala svoju hmotnosť späť. Potom sa to už vlieklo a nevedela som sa znova rozbehnúť. Síce som na jeseň opäť začala cvičiť a snažiť sa, nikdy to nevydržalo dlhodobejšie. Ale momentálne som spokojná aká som, držím si stálu váhu a je to v norme. Do leta by som si však určite chcela postavičku vylepšiť.

3. V roku 2015 som aj cestovala a to hneď na niekoľko miest. V lete to bolo Chorvátsko - Rovinj, kde som strávila príjemnú dovolenku pri mori. No a v septembri som okúsila dva poznávacie zájazdy. Ani vo sne by ma nenapadlo, že do Amsterdamu naozaj pôjdem. :) Prvý zájazd bol Benelux - Belgicko a Holandsko, druhý zase Rím. Anglicko síce nevyšlo, no určite tam čoskoro pôjdem.

4. Ach tie knihy! :D Ani v 2015 som sa nedokopala viac čítať, za čo sa na seba nesmierne hnevám. :( Dokonca som začala jednu knižku čítať, avšak skončila som v polovici a odvtedy som sa k nej nevrátila. Už som pomaly aj zabudla o čom to bolo, tak to asi budem musieť začať čítať od začiatku. Aspoň, že som skúšala zdravé recepty z mojej obľúbenej knižky Fitrecepty.

Bod 5. sa aj čiastočne naplnil. Naozaj som začala viac fotiť, chodila som s kamarátmi robiť rôzne photoshootingy, fotila som v tábore a naučila som sa nové veci. Vďaka tomu sa stále zlepšuje aj kvalita fotiek na blogu a som zdatnejšia aj v ľahších úpravách. Dala som si tlačiť veľa fotiek a môj prvý scrapbook je pomaly plný. Našťastie mám kúpený ďalší, množstvo farebných papierov a nálepiek, čiže sa opäť budem kreatívne vyžívať.

K VARENIU SA NEVIEM DOKOPAŤ, ALEBO NESTÍHAM? 6. Variť som sa snažila tak prvý polrok, no od leta som trošku lenivejšia, no niečo som predsa len skúšala. Na prípravu v posledných dňoch nemám veľmi čas, no moje kuchárske knižky ma hádam budú dostatočne motivovať v tom, aby som začala opäť variť a skúšať nové veci.

A ČO CHALANI? Bod 7. myslím použijem aj na tento rok. Sranda je v tom, že pár dní po napísaní článku som už mala priateľa, no dlho nám to nevydržalo. :D Ale tak nevadí. Bolo pár chalanov, no ani s jedným to nebolo vážnejšie. Či som sa osobnoste zmenila, tak hádam aj áno. Tým, že mám dve roboty a stretávam sa s ľuďmi, dáva mi to skúsenosti a aspoň si verím v tom, že svoju prácu robím dobre. No vždy to môže byť lepšie.
***
Aj takto dodatočne vám prajem ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016, ktorý bude hádam skvelý, tak ako aj rok 2016. Už čoskoro sa opäť ozvem aj so svojimi predsavzatiami na tento rok! 

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top