ACCENTRA ADVENT CALENDAR 2015

❄ ŠŤASTNÉ A VESELÉ VŠETKÝM MOJIM ČITATEĽOM! :) Dúfam, že ste mali včera krásny večer, bohatého Ježiška a samozrejme rodinnú pohodu. Ja som si včerajšok veľmi užila tak ako každý rok a som nadmieru spokojná. Dnes pokračujem s vianočnou tematikou príspevkov. Tento rok som opäť skúsila iný, ako čokoládový adventný kalendár. V Douglase som našla už len tento od značky accentra, dokonca za 50% zľavu, tak som si povedala, že prečo nie? Síce sa mi ťažko trepal až z Viedne domov, no iný by som asi nezohnala. 

❄ Po minuloročnom kalendári, kde boli samé krémiky, šampóniky a proste veci v tubičke bol tento zameraný hlavne na telo a kúpeľ. Takže sa mi páčilo, že vecičky v ňom sú rôzneho typu a stále je tam niečo iné, málokedy sa opakovali. A hlavne myslím, že tieto veci sa mi zídu oveľa viac a že ich spotrebujem. Väčšinou sa mi zdá, že adventné kalendáre sú zbytočne predražené a neoplatí sa vyhadzovať toľko peňazí za miniatúrne verzie produktov od známych značiek. Tento môj ma stál už v zľave len 10 € čo sa mi zdalo ešte v norme. Čo sa teda ukrývalo pod jednotlivými políčkami?
❄ MERRY CHRISTMAS EVERYONE! :) I hope you had an amazing Christmas eve so as this morning, lots of presents under the Christmas tree and great time with your family. I really enjoyed last evening as every year and I am very pleased with everything I received. Today I would like to continue with some other christmas related post. This year I bought an accentra cosmetic advent calendar again in Douglas. I got mine in Vienna for 50% sale so I thought why not to try it? It was a bit hard to carry it back home but I wouldn't get any other.

❄ Last year were in my advent calendar mostly creams, shampoos and other things in tubes. This one is focused on bath&body. So I really liked that every day I found different things. And I think I will use these products much more than creams as I love taking bath more than once a week. I think that most of the time are these calendars not really worth to buy and they are overpriced. You are just buying a miniatures of some products from popular brands. But I am not saying I wouldn't want to try body shop or some other calendar. Mine was only for 10€ that is a normal price. So what was inside? 
1. pemza / pumice stone * 2. kefka / brush * 3. špongia / sponge
4. perličky do kúpeľa / bath pearls * 5.6. guličky do kúpeľa / bath fizzers / 7. lupienky do kúpeľa / bath confetti
8. sprchový gél / shower gel * 9. krém na ruky / hand & nail cream * 10. šampón / shampoo * 11. telové mlieko / body lotion 
12. zrkadielko / mirror * 13. 14. mydlá / soaps * 15. oddeľovač na prsty / toe separator
16. 17. bath fizzers * 18. pilníky na nechty / nail files * 19. pilník / nail file
20. mydlo / soap * 21. nožničky / scissors * 22. cvikátko / nail clipper * 23. balzam na pery / lip balm * 24. lesk na pery / lipgloss

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top