INTERBEAUTY NEW IN

♥ Ahojte! Tento piatok som sa už po niekoľký krát zúčastnila veľtrhu kozmetiky Interbeauty v Inchebe a v dnešnom príspevku vám ukážem zopár vecí, ktoré som si kúpila. V podstate ma nič špeciálne neuchvátilo, možno až na glitter lips, ktoré by som si možno aj dala spraviť, ledaže by som nemusela absolvovať cestu domov autobusom. :D Tohto roku sa mi konečne podarilo obsadiť si miestečko na úpravu nechtov a bolo to prvý krát, čo mi niekto iný robil nechty. Už dlhšie som rozmýšľala nad gélovými, ale ani tieto moje, lakované Shellac CND lakom, nie sú na škodu a som zvedavá, koľko vydržia. Že vraj minimálne 14 dní, tak sa uvidí. Ale poďme teraz k nákupu. 

Väčšina stánkov v podstate zahŕňa produkty, ktoré si môžu kupovať či už kaderníčky, alebo nechtové dizajnérky, no je tam aj pár takých, kde sa dajú zohnať pomôcky aj pre nás na každodenné použitie. Vystavujú väčšinou neznáme značky a ceny ich produktov sú niekedy celkom nízke, takže je ťažko hovoriť niečo o kvalite výrobkov. Ale niekedy vedia sklamať aj tie najdrahšie veci. :)

Odišla som nakoniec s hrebeňom, ktorý sa mi zíde na robenie cestičiek vo vlasoch a tiež s kefou, ktorá vyzerá na štýl tanglu, ale lepšie sa drží vďaka rúčke. Obe v úžasnej zelenej farbe, ktorej som nevedela odolať. Kokosový kondicionér som kúpila, lebo kondicionér už naozaj nemám a súrne som ho potrebovala. Okrem toho všetci išli po litrových šampónoch, ktorý podľa mňa vydrží minimálne pol roka, však za 2 € nekúp to! :D 
♥ Hi! This friday I've visited a cosmetic fair called Interbeauty and in today's post I'll show you the things I bought. I've been there several times and it is pretty much the same every year. The thing I found interesting were glitter lips I would actually love to try, but I guess people would think I am weird having glitters all over my lips. :D Happily I got my nails done for free. They used a special nail polish Shellac CND and it should last at least 2 weeks.

Most of the stands are selling products for hairdressers or nail designers but there also few for us, selling products we can use on a daily basis. The brands are not unknown so I don't really know whether the quality is good as some prices are low. But you never now as sometimes also the most expensive products can be disappointing.

But let's go back to my shopping. The first things I'll use for my hair and its a comb and a brush, that looks like a tangle teezer but you can hold it much easily as it has a handle. Both in a beautiful green colour that is my favourite. That coconut bottle is a conditioner and the reason why I bought it was that I really needed a new one. :P Almost every one was buying a big packs of shampoos that will last at least half a year. Only for a 2 € so definitely worth it! :D
makeup sponges / nail stickers / metallic tatoos 

♥ Hubky na makeup - nepoužívam ich až tak často, ale 4 za 1 € sa naozaj oplatili. Určite poslúžia na aplikáciu tekutého korektora. :)
♥ Nálepky na nechty - asi sa budem musieť opäť raz pohrať s nechtami, keď už mám tie nálepky. Tí, ktorí ma poznajú vedia, že banániky milujem, tak som ich musela kúpiť.
♥ Metalické tetovačky - tie mi spravili asi najväčšiu radosť. Hitom sú síce už dlhšiu dobu no ja som sa ich odhodlala kúpiť až teraz a strašne sa mi to začalo páčiť.  
♥ Posledná vecička je od značky Golden Rose a je to matná ceruzka na pery. V poslednej dobe sa mi čoraz viac páčia výrazné pery a chcela som nejakú bordovú farbu na jeseň. Myslím, že odtieň som aj napriek neskúšaniu celkom odhadla a som s ním spokojná. Ako vyzerá na perách môžete vidieť na druhom obrázku a noazaj má krásnu sýtu farbu. Dúfam, že ste mali krásny víkend a že do nového týždňa vykročíte úspešne. :)

The last thing is a matte lipstick crayon from a brand called Golden Rose. I've been loving a bold lips recently and I wanted to have some new burgundy colour for autumn season. I think that even without trying I bought such a lovely shade and I am very pleased with it. You can see how it looks on lips on the second picture. I hope that you had an amazing weekend and start the next week right! :)

Komentáre

 1. Golden Rose mám ráda, dokonce nějaké matné rtěnky mám a jsou fajn. Ovšem ten odstín v tužce se mi líbí hodně :)

  Radu - Podzimní rozdávání dárečků

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To jsou hezké barevné fotky! <3 Ten lak na nehty je úchvatný:)

  Janina
  http://janinablogopisec.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top