TODAY's BREAKFAST

# Ahojte! Veľmi nás mrzí, že už tu dlho nebol outfitový článok, ale ja aj Majka sme v poslednom čase tak zaneprázdnené, že sa to jednoducho nedá, aj keby sme veľmi chceli. Určite však na tom popracujeme a ja sama mám viacero nápadov, aké články by sa tu mohli objavovať, mám nápady aj na videá a všeličo iné, len treba čas aby sa to dalo zrealizovať.

# Kedže v poslednej dobe je môj instagram preplnený rôznymi fotkami jedál, či fotiek z fitka, rozmýšľala som, že by som opäť začala pridávať aj nejaké recepty, fotky jedálničkov, či rady a moje skúsenosti. Ak ma sledujete dlhšie, určite si pamätáte na moje raňajkové fotky, ktoré som na blog občas pridala. Skúšam nové recepty, vymýšľam a samozrejme nezabúdam fotiť, tak by bola škoda nepodeliť sa o to s vami. Určite napíšte do komentárov, či by sa vám aj takýto obsah na blogu páčil, poprípade, čo by ste ešte privítali.

# Na fotkách môžete vidieť moje dnešné raňajky. Už po druhý krát som si spravila sladkú pizzu z ovsených vločiek a banánu, ktorú mám z fitreceptov. Je to naozaj veľmi chutné a ozdobiť si ju môžete podľa svojich predstáv, či už jogurtom, tvarohom, nutellou či ovocím. Nechýbala kávička od dolce gusto, tentokrát však menšia, ale veľmi chutná. Raňajky mi takto pekne osvetlilo ranné slnko, čo som musela zachytiť na foťák a výsledok sa mi veľmi páči.
# Hi guys! We are really sorry for not enough outfit posts on this blog, but we are both so busy that we just don't have time to take photos. Hopefully this will change soon and you will enjoy some new outfits soon. Because of our lack of fashion posts I've started thinking about a different content of this blog. I have some ideas what to write about, also some video tips, but they all need some time to prepare.

# You migh have noticed quite a lot of food pics and gym pics on my instagram, so I was thinking to start posting more food articles, recipes and also some personal experiences from my healthy lifestyle again. I am trying new recipes and even creating my own ones so I would like to share them with you. Let me know in the comments if you would like to see content like this or even write your own ideas.

# On these photos you can see my today's breakfast when I had an sweet oat and banana pizza for the second time. It's amazing as you can add any toppings as you like such as cottage, greek yoghurt, nutella or fruit. I had some coffee too but this time only a small one but really delicious. The sun was shining in the morning so I had to take photos of my food with this nice sunrays.

Komentáre

 1. Už jsem se na touhle snídaní rozplývala ráno :) Musela to být mňamka, ale pro mě by to bylo tak na dvě porce :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. práveže je to jedna :D ono to možno vyzerá veľko, ale v podstate je to len hrnček vločiek a banán :D

   Odstrániť
 2. Teda, vypadá to opravdu nádherně. Jsem teď ulítlá na tyhle zdravé snídaně, které jsou navíc tak neskutečně fotogenické :)
  CHIC Adriana

  OdpovedaťOdstrániť
 3. taketo članky sa mi veľmi pačia, a chutne to vyzera vedela by som si to predstaviť zjesť kedykolvek cez den keby mam chuť na niečo sladke:))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá to úžasne a chutne. Rozhodne pridávaj aj takéto typy článkov. :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top