ZOELLA & TANYA BURR - BEAUTY

 Zoella Beauty Guinea Pig Bag - Buy Here / Tanya Burr Pretty Lady False Eye Lashes - Buy Here

# Ahojteee!! :) Tí, ktorí ma sledujete na instagrame viete, že mi nedávno prišiel balíček z FeelUnique na ktorý som sa veľmi tešila. Kedže už nejakú tú dobu sledujem youtuberky a mám svoje obľúbené, vedela som, že Tanya aj Zoella majú v predaji vlastnú kolekciu produktov. Najskôr sa objavili laky na nechty a lesky na pery od Tanyi, lenže produkty vôbec neposielali na Slovensko. Celkom som bola smutná a definitívne som sa rozlúčila s predstavou, že si niekedy niečo kúpim. O to viac som bola sklamaná keď vyšla kolekcia aj Zoelle.

# Avšak minule, tuším to bolo na nejakom blogu alebo instagrame, som si všimla, že Slovenka pridala fotku s vecami od Zoelly a písala, že to má z FeelUnique. A vtedy som zistila, že už konečne posielajú aj na Slovensko! Neváhala som a objednala si rovno dve veci, taštičku a umelé riasy. Tie som teda ešte nikdy na oku nemala, ale už dlhšie som uvažovala, že si nejaké zoženiem a budem ich nosiť na špeciálne príležitosti.

# Celkovo som s produktmi aj dodaním spokojná. Ak nakúpite nad 15€ máte poštovné zadarmo a občas sú aj nejaké zľavy ( napríklad teraz sú akurát tie riasy za zvýhodnenú cenu ). Prišlo to v krabici, ktorá bola ešte vystlaná molitanovými kúskami aby sa nič nepoškodilo. Dodávka trvala asi 10 dní, čo je v celku dobré. Máte niečo z týchto kolekcií? Sledujete vôbec Tanyu a Zoellu? :)

# Hi guys! Today I want to show you my order from FeelUnique. I found out that they finally ship Tanya's and Zoella's products to Slovakia so I decided to order 2 things. The bag with guinea pig and fake eyelashes. I haven't had them before but I was thinking about buying them for a longer time. I am really pleased with the products and if you order over 15€ the shipping is free. They sent it in a box with some protective foam so the products don't damage. Do you own something from their collections? Are you actually following Tanya and Zoella?

Komentáre

 1. Tanyu aj Zoellu sledujem od Tanyi som si kúpila knihu, ktorá je mimochodom úžasné a dlhšie si plánujem kúpiť jej lesky a samozrejme veľmi sa mi páči táto taštička s morčiatkami od Zoelly :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja mam zasa knihu od Zoelly ale chcela by som aj tu od Tanye a Fleur DeForce :)

   Odstrániť
 2. Tá taštička je naozaj úplne roztomilá!!♥
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kosmetická taštička je naprosto roztomilá ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zoelle se ta kosmetická řada moc povedla, určitě bych si časem také chtěla něco pořídit :)) od Tanyi pak lesky, které všichni opěvují!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top