NOVINKY z DMky

# Ahojte! Dnes mám pre vás opäť kozmetický článok, pretože som si včera kúpila zopár vecičiek v mojej obľúbenej dmke. Pôvodne som tam išla so zámerom kúpiť pleťovú vodu, pretože moja stará je už takmer minutá. Ale nákup bol nakoniec trošku väčší. Objavila som nové odličovacie pleťové rady od Baley a rozhodla som sa jednu z nich vyskúšať. Ja som zvolila produkty pre suchú a citlivú pleť s extraktom z mandľových kvetov. Takže odteraz používam na čistenie tieto tri kroky ↓
# Hi! Today I have another costmetic post for you as I bought yesterday some things in my favourite DM. I wanted only some cleansing lotion but I ended up with more things. I found new products from Balea so I decided to tre range for sensitive and dry skin. So now I am using these three steps when I am cleaning my skin.

1. Jemná čistiaca pena  / Cleansing foam
2. Pleťová voda / Cleansing lotion
3. Krém / Face cream

# Včera večer som ich prvý krát vyskúšala a celkom sa mi pozdávajú. Väčšinou som si čistila pleť len micelárkou garnier, ale už ju mám dlho a chcela som vyskúšať niečo nové. Síce najlepšie veci čo som zatiaľ mala boli 3 kroky Clinique ale to u nás bežne nepredávajú. Ja mám problém, že sa mi šúpe nos a zatiaľ mi nič až tak nepomáha, vždy sa tam nejaké šupinky objavia. Neviete náhodou čo na to?
# Nazrela som aj na makeup produkty z ktorých ma zaujali hlavne dve jarné kolekcie od essence. Na instagram som pridávala aj fotku, možno ste videli. Táto značka sa inšpirovala popoluškou a vznikol tak veľmi milý rad produktov ako napríklad laky, lícenka či paletka očných tieňov. Všetky v dostupnej cene takže som si z nej kúpila niečo aj ja.
# I looked through the makeup section and there were two new collections from essence that I found interesting. It is inspired with Cinderella and they sell products as nail polishes, blushes and eye palettes. All for such a good price so I bought two things.
01 SO THIS IS LOVE BLUSH 
02 BIBBIDI-BOBBIDI-BOO NAIL POLISH

Komentáre

 1. Pleťovou vodu už mám doma a ten lak se mi taky moc líbí!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta nova rada se mi libi.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na novinky Essence se pak musím podívat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta tvářenka má krásnou barvu:) Essence umí udělat moc pěkné obaly produktů:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ta Essence limitka je naprosto roztomilá. Škoda, že jsem ji v drogerce ještě něobjevila:( Jinak bych si určitě zase něco pořídila:)
  ...//Instantní krása//...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tuhle novou řadu jsem v DMku už zpozorovala a časem možná něco vyzkouším :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top