KATY PERRY & CHARLI XCX + VIDEO

# Na piatok 27.2.2015 som sa tešila už od minulého roka. Konečne na Slovensko zavítala poriadna star Katy Perry a hoci som najskôr nad jej koncertom nepremýšľala, teraz rozhodne neľutujem, že som tam bola a koncert bol skvelý. Dokonca by ma ani vo sne nenapadlo, že budem stáť asi dva metre od nej s normálnym lístkom na státie. :)

# Predskokankou bola Charli XCX na ktorú som sa taktiež tešila, hoci poznám od nej tak 3 pesničky, ale urobila skvelú show a rozhodne sa nenechala zahanbiť. Najviac som si užila Boom Clap, I love it a Break the rules. :) No a potom to prišlo! Katy bola jednoducho úžasná. Všetky tie efekty, kostými a tanečníci vo mne zanechali nezabudnuteľný zážitok. A hlavne teda to, že som mala konečne dobrý výhľad a naozaj je to o inom keď sa jej takmer dotýkate a pozerá sa na vás priamo ako keď ste vzadu. 

# Porobila som aj pár záberov a nahrávok, postrihané si ich môžete pozrieť na konci článku. :) Po koncerte som si púšťala asi päť jej pesničiek stále dokola lebo tak sa mi zapáčili. Vždy to tak býva, že počas koncertu sa mi zapáčia práve tie pesničky, ktoré buď nepoznám, alebo nie sú známe a nepočúť ich tak často. U Katy je to napríklad Walking on air či Legendary lovers, ktoré som predtým počula možno tak raz. A čo vy?? Kto z vás bol na koncerte? Páčil sa vám?

# Last friday I went to the concert of Katy Perry I've been waiting for since last year. And I would never thought I will be standing almost two meters from her. :) Before her Charli XCX was performing and it was really crazy and wild. I really enjoyed songs as Boom Clap, I love it or Break the rules. And then finally Katy Perry came on stage. It was such an amazing show and thanks to all the effects, costumes and dancers I had unforgetable experience. Its so different when you are standing so close you are almost touching her and she is looking to your eyes than when you are in back. Have you ever been on her concert?

Komentáre

 1. Super fotky!! Musela to byť riadna show :))
  Fashion Passion by Erika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Počula som, že to bola skvelá show a ty si mala zrejme skvelé miesto, krásne fotky <3 ale ja kebyže tam mám ísť tak asi len kvôli Charli
  http://fashionworldbyterez.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty fotky jsou vazne paradni! :-) Boom Clap a Break the Rules uplne miluju! :-) ja byla nedavno na Edu Sheeranovi a gake to byl skvely zazitek, i kdyz verim, ze treba Katy byla uplna bomba, ale ja i tak byla z Eda nadsena :-)

  Http://thankgodiamwoman.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Bola si dosť blízko, to si mala super! :) Pekné fotky aj video!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top