COLD SUNDAY & ŠTÚR CAFÉ

# Ahojte! Máme za nami prvý februárový týždeň a ja pevne dúfam, že ste ho prežili príjemne a bez stresu. Túto nedeľu som sa vybrala, dalo by sa povedať že už na naše tradičné fotenie aj s kamarátkou Majkou. Chvíľu sme váhali, pretože bola riadna zima, ale neraz sme sa presvedčili, že pre dobrý výsledok treba niečo aj pretrpieť. :) Najskôr sme si vybrali pešiu zónu pri Dunaji, kde sme zazreli aj odvážnych ľadových medveďov ( nie skutočných :D ) a keď už nám bola zima, presunuli sme sa do mesta. Občas sme si vyhliadli zaujímavé miesta a niečo pofotili. Zahriať sme sa išli do Štúr café, ktorá, ak ma sledujete na instagrame ( @onlyajvn ), je tiež v brožúrke kaviarničiek a podnikov, ktoré plánujem navštíviť a vyskúšať. Takže si môžem spraviť prvú fajočku v tomto zozname. :) Neodolala som môjmu obľúbenému chai latte a citrónovo-malinovému cheesecaku a Majka zhodnotila jej cappuccino tiež na výbornú. Takže sme si posedeli v útulnom prostredí, síce s nie najlepším výhľadom. :D Náš deň sme zakončili pri modrom kostolíku, kde som nebola už veľmi dlho a musím povedať, že je naozaj krásny. ... Dnes sa mi začal ďalší semester tak aj vám ostatným vysokoškolákom prajem veľa šťastia tento polrok! :)
♥♥♥
# Hi guys! Yesterday I went with my friend Majka to take some photos again. We were hesitating a bit as it was quite cold but we know its worth it even in harder conditions. :) Our first stop was near our Danube river and there were few crazy people swimming in this cold water. :D I would never do that. Later we walked a bit through our old town and occassionally took photo of something interesting. If you are following me on instagram @onlyajvn you might know that I have a small brochure with some cafeteries and restaurants I would like to visit in Bratislava so yesterday we went to the Štúr café and had chai latte, cheesecake and coffee. The place is really cute and cosy just the view outside isn't that pleasant. :D At the end we visited a beautiful blue church where I haven't been for ages and I can say it looks amazing.

Komentáre

 1. Pekné fotky! :) Okolo modrého kostolíka som išla pred pár týždňami tiež a hneď som si ho musela cvaknúť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky :) v štúrkafé som tiež bola minulý rok :)

  MORE than FASHION

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné fotky, určite to bola skvele prežitá nedeľa. ;-)
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 4. také přeji spoustu štěstí do dalšího semestru, už aby byl zase za námi! :D
  http://thankgodiamwoman.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super fotky! U Štúra milujem najmä ich mandľovo-mrkvový bezlepkový koláč. Odporúčam :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ja si u Stura vzdy dam visnovku (limonada) a vajickovu pomazanku, mnam! :) tie tyrkysove dvere patria modremu kostoliku?

  perlaoreneta

  INSTAGRAM: dominikamr

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nie nie :)) to je v meste pri Urban House :)

   Odstrániť
 7. super fotky;)

  PS: Zvu te na svoji giveaway na mem blogu:) Budu rada kdyz se zucastnis. xx
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/02/beauty-giveaway.html#comment-form

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Pěkné fotky :)

  www.suzieway.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krasne fotky Bratislava musí byť krásna ! Staré časti miest sú hádam tie najkrajšie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. nádherné fotky!
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top