VIENNA WINTER TRIP

Ahojte! Dnes som sa aj s kamoškou vybrala do Viedne, hlavne kvôli Primarku, ale boli sme aj v Starbuckse a na vianočných trhoch. Ľudí a turistov tam bolo naozaj veľa, niet sa čo čudovať, veď je víkend a predvianočné obdobie. V Starbucks som si dala chutné latté a potom sme sa presunuli na trhy. Tam sme sa moc dlho nezdržali pretože nás trošku tlačil aj čas a tak sme radšej išli do toho obchodného centra. :D V Primarku ďalších milión ľudí, ale to nás samozrejme neodradilo a obe sme si našli zopár pekných vecím, ktoré sme si kúpili. Celý čas až na záver som aj vlogovala, tak sa môžete tešiť aj na video, ale na konci sme nestíhali, pretože som ešte rýchlo utekala do Humanicu kúpiť si tenisky pod stromček. Ale celkovo to bol fajn výlet a neskutočne rýchlo ubehol. Dnes mám pre vás len nejaké random fotky, ale plánujem tu čoskoro pridať asi aj nejaké ďalšie. Majte ešte pekný zvyšok víkendu.

Hello! Today I was in Vienna with my friends because of Primark shopping but we also went to Starbucks and Christmas market. There were so many people everywhere as it was weekend and this pre christmas time. I had a tasty latté and then we went to the market. We actualy weren't there long as we had to hurry to the shopping center. :D Of course in Primark were probably all Austrians haha but we found some things. I was vlogging all day except the end as I was going to buy new sneakers for Christmas and we had not enough time so I was literally running haha. :D But it was a really nice trip and it went all so fast. Today I have some random photos for you and maybe some others another time. Have a nice rest of the weekend! 

Komentáre

 1. Skvelé fotky!! ♥ Viedeň milujem a keby som nebývala tak ďaleko, chodila by som tam snáď aj každý deň. :-)
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jéé Vídeň je nádherná...zítra se tam chystám na trhy, do Starbucksu atd. :) pak bdue taky článek i video .D

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/2014/11/vanocni-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jééé...úplně si mě vánočně naladila ♥ Do Vídně jezdím hrozně ráda:) Krásné fotky! :)

  ...//Big Christmas Giveaway - Instantní krása//...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné fotky :) Ta obrovská mašle ♥ Ve Vídni jsem byla na vánočních trzích minulý rok
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jé tak do Vídně bych se strašně ráda jela podívat:) musí to být kouzelné, ale všichni říkají že je to tam přes Vánoce vždycky strašně přecpané cizincema:D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ještě nikdy jsem ta nebyla. Rozhodně už musím! :)
  EJNET

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ty si už vo Viedni ako doma čo vidím) dúfam, že si si to tam užila :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top